WhatsApp Chat!

PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Granitis Shpk AGJENSIA.com Sistem per Menaxhimin e Agjensive Turistike Shqiptare
Welcome BIZNESI !
PANAIRI ONLINE
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 PANAIRI ONLINE


Kërkohen menaxher shitjesh Online për platformën e Panairit Online
Kërkohen menaxher shitjesh Online për platformën e Panairit Online
Me rrogë bazë + % mbi shitjet .
Përparësi kanë personat që kanë janë çertifikuar nga OMA ose që kanë një çertifikatë për marketing online.
Për kontakt në Whatsapp
+355 69 741 07 07

Data : 8/27/2020 PANAIRI ONLINE


Revolucioni i ushqimit Klikoni për më shumë detaje
👇👇👇 Ti dhe Femijët e tu do ushqeheni shëndetshëm sepse ne po punojmë për të bërë revolucionin e ushqimit na ndiqni pelqejeni faqen tone 

 Facebook 👉 #ZogjtëFreskëtShqipëria 
 Tel 👉068 54 39 350

#Bio  #FshatiShqiptar  #Jetoshëndetshëm
#Pastërtia  #Forca #Shija #Freskiafshatit

Data : 1/9/2020 PANAIRIONLINE


Trajnim Si të nisësh një biznes me kapital ZERO nëpërmjet platformës së Panairit Online
Platforma për bizneset shqiptare në gjithë botën Panairi Online, me D.17.10.19 ora 14:00 deri 18:00 në Gjilan të Kosovës, organizon trajnimin me temë:

Si te ndertosh nje biznes Online Falas nëpërmjet kësaj platforme me kapital zero, per persona qe nuk e kane nje biznes.

1) Prezantim i platformës së Panairit Online dhe çfarë përfiton një biznes që bëhet pjesë e kësaj platforme.

2) Sistemi i karjeres dhe të ardhurat që mund të fitoni me Panairin Online duke krijuar biznesin tuaj ose duke punuar si Menaxher i sistemit Online për një biznes me rrogë mbi 500€ në muaj + Sigurimet.

3) Strategjite me novative per dixhitalizimin e një biznesi fizik, për t'a kthyer në një brand global biznesin tuaj Online ose biznesin që ju do punoni.

4) Krijimin e sistemit të marketingut Online për biznesin tuaj ose të biznesit që ju do punoni

5 ) Teknikat dhe strategjitë e shitjes online

6) Teknikat e komunikimit Online.

7) Si bëhet Follow i klientit që ka bërë porosi por nuk ka blerë, që ky klient të blejë në të ardhmen në biznesin tuaj Online ose në biznesin që ju do punoni.

8 ) Planifikimi per trajnimet e radhes që do të zhvillohen nga Panairi Online në Kosovë dhe Maqedoni.

Kriteret per nje pjesmarres :
1) Veshja serioze
2) Telefon dhe karikues
3) Bllok dhe stilolaps
4) Laptop me vete
5) Energji Pozitive
6) Te gatshem per te bere levizjen me te rendesishme te jetes tuaj.
7) Për rezervim të biletës kontaktoni me Z. Nexhmedin Kryeziu Whatsapp dhe Viber +383 44 30 49 05

Adresa: Inkupatori i Biznesit nr.10 lagjen Gavran (afer ambulancës) Gjilan - Kosovë

Shenim :
Ne Tetove zhvillohete ne D.19.10.19 ora 14:00 deri 18:00
Ne Tirane zhvillohete ne D.21.10.19 ora 09:00 deri 12:00

Data : 10/16/2019 PANAIRIONLINE


Menaxher i sistemit Online për biznesin
Panairi Online eshte duke rekrutuar MSO (menaxher të sistemit Online ) Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne Ballkan ne fushën e marketingut online e cila është platforma e vetme ku biznesi prezanton reklamon dhe shet njësoj si në dyqanin fizik.

Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t’i bashkohesh profesionisteve ne sektorin e marketingut online  që është e ardhmja e punës dhe te kesh te ardhura te larta te bazuara mbi komisionet e gjeneruara.

Cfare ofrojme?

Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.
Krijimin e një Biznesi Online për ju me kosto zero ( për ata që e duan një të tillë)
Bonuse mujore për promocione të ndryshme.
Udhetime dhe shperblime.
Mundesi karriere te palimituar.
Mundësi punësimi në kompani të ndryshme, në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni me rrogë 47.000 lekë + % në muaj.

Kush eshte skuadra e Panairit Online?

Kemi 3 zyra te shperndara ne Shqiperi, Kosovë dhe Maqedoni me mbi 70 Menaxher te sistemit Online . Në proçes çertifikimi janë afersisht 140 aplikantët.
Jemi duke kërkuar mbi 200 të tjerë.
Stafi jonë trajnohet nga trajnues profesionistë.

Skuader energjike, profesioniste, e bashkepunues ndermjet tyre.

Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e e-mail [email protected] dhe kontaktoni ne numrin e 
telefonit +355 69 741 07 07

Data : 10/10/2019 PANAIRIONLINE


Menaxher i sistemit Online për biznesin
Kërkohet Menaxher i sistemit Online për bizneset që janë pjesë e platformës së Panairit Online.

Kriteret që duhet të plotësojë aplikanti:
Të ketë njohur të mira në fotoshop ose ilustrator, nëse nuk ka ja mësojmë ne.
Të ketë njohuri për menaxhimin e rrjeteve sociale, nëse nuk ka ja mësojmë ne.
Të jetë kreativ në kompozimin e fotografisë.
Të ketë aftësi për shitje dhe ti pëlqejë shitja, nëse nuk ka ja mësojmë ne.
Të ketë aftësi të mira komunikimi Online.

Pagesa mujore = 47.000 lek të reja neto + siguracione.

Orari i punës 4 orë prezent në ambjentin e biznesit dhe 4 ore te tjera online në ambjentin e tij.

Koha e provës 3 ditë pa pagesë.

Puna që do bëj:
Fotografi për produktet që ka biznesi.
Përshkrimin me tekst për çdo produkt.
Publikimin e produktit te profili i biznesit me foto tekst dhe çmim.
Shpërndarja të linkut të ketij produkti në rrjetet sociale.
Kthimin e përgjigjieve të klientëve që shkruajnë në Whatsapp te nr i telefonit që e menaxhoni 24 ore.
Dergimin e të dhënave të klientit te  departamenti i shitjes.

Data : 9/26/2019 PANAIRIONLINE


Menaxher Marketingu
KERKOHET NJE CIFT VAJZE - DJALE PER MENAXHER MARKETINGU NE TEREN ,ME MAKINEN E TYRE

BB

Data : 8/2/2019 PANAIRIONLINE


Design ( Dizainer )

Kush jane kriteret qe ne kerkojme per nje person qe ne ta pranojme qe ai te marre pjese ne nje trajnim mbi marketingu online dhe menaxhimin e bizneseve nepermjet platformes se Panairit Online.

1) Te jete mbi 18 vjec
 

2) Te njohe mire programet e ADOBE
3) Te kete mbi 4 ore te lira
4) Te doje te punoje me % nga shtepia.
5) Te jete krijues dhe te kete ide novative

Nese je nje person qe i ploteson keto kritere athere na dergo te dhenat e tua si me poshte :
 
Emer Mbiemer
Tel
E-mail
Dhe nje  informacion mbi shkollimin dhe eksperiencat e tua te punes.

Keto te dhena i dergoni ne inbox te faqja zyrtare e kompanise ne Fb : 
Panairi Online ose ne Whatsapp +355 69 741 07 07 ose ne e-mail 
[email protected]

 Adresa : Rruga e Barikadave ( te GALERIA ) Kati II - Tiranë - Shqipëri

Data : 6/26/2019 PANAIRIONLINE


Menaxher Marketingu Online


Kush jane kriteret qe ne kerkojme per nje person qe ne ta pranojme qe ai te marre pjese ne nje trajnim mbi marketingu online dhe menaxhimin e bizneseve nepermjet platformes se Panairit Online.

1) Te jete mbi 21 vjec
 

2) Te kete telefon android 
3) Te kete mbi 4 ore te lira 
4) Te kete ofert mujore me Int ne tel 
5) Te kete patent ose te jete ne proces per ta marre.
6) Te kete interrnet ne shpi.
7) Te kete Laptop

Nese je nje person qe i ploteson keto kritere athere na dergo te dhenat e tua si me poshte :
 
Emer Mbiemer
Tel
E-mail
Dhe nje  informacion mbi shkollimin dhe eksperiencat e tua te punes.

Keto te dhena i dergoni ne inbox te faqja zyrtare e kompanise ne Fb : 
Panairi Online ose ne Whatsapp +355 69 741 07 07 ose ne e-mail 
[email protected]

Data : 6/26/2019 PANAIRIONLINE


Motorrist me motorrin e tij
Kerkohet motorrist me motorrin e tyre 
pagesa 150 lek ne çdo porosi 
orari 9:00 me 18:00

Data : 6/3/2019 PANAIRIONLINE