Oferta MASAZH TERAPEUTIK dhe FIZIOTERAPI për REHABILITIM nga TIRANA HEALTH CLINIC nga Biznesi Gerald Kola - Gerald Kola Mjek
MASAZH TERAPEUTIK dhe FIZIOTERAPI për REHABILITIM nga TIRANA HEALTH CLINIC
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar Trajnim 21 Ditor I Personalizuar
Mirësevini!
GERALD KOLA MJEK
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Gerald Kola Mjek

MASAZH TERAPEUTIK dhe FIZIOTERAPI për REHABILITIM nga TIRANA HEALTH CLINIC

Publike para 141 diteve - Me date 20/03/2022 Ora 8:48:00 PM

FIZIOTERAPI për REHABILITIM , MASAZH TERAPEUTIK , TECAR , LASER , Masazh ne tirane , Masazh te pallati me shigjeta , Qender masazhi ne Tirane , Masazh relaksues
Për të komunikuar me  mjekun GERALD KOLA, kontaktoni në Whatsapp: +355694254611
Ju mirpresim në ambjentet e klinikës tonë, për tu kujdesur për shëndetin tuaj.
  • FIZIOTERAPI për REHABILITIM
  • MASAZH TERAPEUTIK
  • TECAR 
  • LASER
Shënime:
  • Pranojmë vizita vetëm me rezervim online ose duke ardhur pranë klinikës për të lënë orarin që ju përshtatet juve.
  • Mënyra e pagesës: Pagesa bëhet pasi keni marrë shërbimin.
Adresa : Te Bulevardi Bajram Curri, Rruga Irfan Tomini, te Ura DELIJORGJI, te pallati me shigjeta, përballë Karburant KASTRATIT - Tiranë.

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Gerald Kola
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

MASAZH TERAPEUTIK dhe FIZIOTERAPI për REHABILITIM nga TIRANA HEALTH CLINIC

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 20/03/2022 Ora 8:48:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 237 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...