WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar Trajnim 21 Ditor I Personalizuar
Mirësevini!
PRODUKTE NATYRALE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Produkte Natyrale

Reth Biznesit Produkte Natyrale

Firma Produkte Natyrale me një eksperiencë mbi 15 vite në treg, që prej janarit të vitit 2005-së, e cila ofron produkte cilësore, natyrale dhe organike nga e gjithë bota.
Ofron produktet e saj me shumicë dhe pakicë në gjithë Shqipërinë.
Produktet e saj janë hallall.
Këto janë disa nga produktet kryesore që ofron:
 • Mbi 120 lloje të ndryshëm vajra bimorë dhe esencial
 • Mbi 80 lloje të ndryshëm kremra kurativ
 • Mbi 70 lloje të ndryshëm lloje të ndryshme parfumesh me mbushje, vajor dhe me esecë.
 • Mbi 30 lloje të ndryshme shampo kurative 
Hurma të ndryshme Arabie
 • Hurma Sugai
 • Hurma Medjool
 • Hurmat Sukkeri
 • Hurmat e Medinës Ajwa
 • Hurmat e Medinës Amber
 • Hurmat e Medinës Safawi
Mjal natyral nga lule të ndryshme egzotike
 • Mjalt Sidri me Qumësht Blete dhe Ginseng Korean
 • Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë
 • Mjalt i Sidrit nga Hemani
 • Mjalt për Dobësim nga Hemani
 • Mjalt me Farën e Zezë - Royal Honey 
 • Mjalt për Vitalitet - Royal Honey 
 • Mjalt për Femra - Royal Honey
 • Mjalt Mix - Royal Honey
 • Mjalti Shtatë Shërimet
 • Mjalt Propolis Honey
Çajra të ndryshëm bimor
 • Çaj energjik Immulti-C
 • Çaj për dobësim - Fit Time Slimming 
 • Çaj kurativ Matcha Detox
Sapunë të ndryshëm me përbërës të veçantë pastrues dhe kurativ.
 • Sapun me Livandë
 • Sapun Hemani me Argan
 • Sapun me baltë natyrale
 • Sapun Dead Sea Mud Soap
 • Sapun me kripëra natyrale
 • Sapun me Qumesht Gomarice
 • Sapun Gold Caviar me Kolagen
 • Sapun me vajin e farës së zezë
 • Sapun Black Daimond & Bamboo Charcoal Soap
 • Sapun Anti Strie me ekstraktet e Kermillit
 • Sapun rigjallërues me Glutathione - Laser White Silver Soap
 • Touch Me Sapun me Kaviar
 • Touch Me Sapun me Shegë
 • Touch Me Sapun me Squfur
 • Touch Me Sapun për pikat e zeza
 • Touch Me Sapun Anti Akne - Kërmill
 • Touch Me Sapun Kundër Njollave të Errëeta
 • Touch Me Sapun Anti Akne me Qumësht dhe Mjalë
 • Touch Me Sapuni El-Baraka me vajin e farës së zezë
 • Touch Me Sapun me vajin e farës së zezë dhe vaj ulliri
Adresa kryesore në Tiranë: Rruga e Kavajës, te rrugica përballë Xhamisë Dine Hoxha.

Shperndaje me miqt e tu...