Oferta Parfum Narciso Rodrigues / Parfum Chanel / Parfum Hugo Boss / Krem dite per femra / Parfum Versace / Parfum Dolce Gabanna / Parfum Armani / Parfum Mancera / Parfum Montale / Porshet canat tualeti Dolce Gabanna. nga Biznesi Esmeralda Jahiqi - Esmeralda Jahiqi
Parfum Narciso Rodrigues / Parfum Chanel / Parfum Hugo Boss / Krem dite per femra / Parfum Versace / Parfum Dolce Gabanna / Parfum Armani / Parfum Mancera / Parfum Montale / Porshet canat tualeti Dolce Gabanna.
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar Trajnim 21 Ditor I Personalizuar
Mirësevini!
ESMERALDA JAHIQI
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Esmeralda Jahiqi

Parfum Narciso Rodrigues / Parfum Chanel / Parfum Hugo Boss / Krem dite per femra / Parfum Versace / Parfum Dolce Gabanna / Parfum Armani / Parfum Mancera / Parfum Montale / Porshet canat tualeti Dolce Gabanna.

Publike para 143 diteve - Me date 18/03/2022 Ora 11:22:00 PM

Parfum Narciso Rodrigues , Parfum Chanel , Parfum Hugo Boss , Krem dite per femra , Parfum Versace , Parfum Dolce Gabanna , Parfum Armani , Parfum Mancera , Parfum Montale , Porshet canat tualeti Dolce Gabanna.
Për të komunikuar me Esmeralda Jahiqi, kontaktoni në Whatsapp: +355692935228
Produkte që unë ofroj në dy dyqanet e mi janë 100% produkte orgjinale Italiane.
Lista e shërbimeve dhe produkteve që ofroj:
 • Parfume për meshkuj të markave si Dolce Gabanna, Armani, Mancera, Montale, Versace, Chanel, Hugo Boss, Narciso Rodrigues etj.  
 • Parfume për femra të markave si Dolce Gabanna, Armani, Mancera, Montale, Versace, Chanel, Hugo Boss, Narciso Rodrigues etj.  
 • Deodorant për femra & meshkuj të markave si Dolce Gabanna, Hugo Boss dhe Roma. 
 • Body spray për femra & meshkuj të markës Dolce Gabanna.
 • Sete antirrudhë për femra të markës Lancome. 
 • Krem dite + nate për femra.
 • Krem puder për femra të markave Armani, YES Lauren, Dior, Guerlan, Lancome dhe HR Helen Rubenstain.
 • Buzekuqe për femra të markave Armani, YES Lauren, Dior, Lancome dhe HR Helen Rubenstain.
 • Shkëlqysa për femra të markave Armani, YES Lauren, Dior, Lancome dhe HR Helen Rubenstain.
 • Rimela për femra të markës YES Lauren.
 • Penela për femra të markave YES Lauren dhe Bionike.
 • Lapsa për femra të markave YES Lauren dhe Lancome.
 • Shampo profesionale të markave të ndryshme.
 • Shampo + balsam + maskë flokësh + vaj flokësh + sprajt flokësh të linjës Angel.
 • Krem trupi të markave YES Lauren dhe Disquard.
 • Qumësht trupi + vaj trupi të markës Axaro.
 • Porshet (çanat tualeti) të markave Bulgari dhe Dolce Gabanna.
 • Marrim pososi online për produkte dhe i dërgojmë në gjithë Shqipërinë dhe Kosovë. 
 • Posta në varësi të sasisë dhe vendit, për porosi mbi 50 euro posta falas.
Adresa e dyqanit Tiranë : Në fillim të rrugës Myslym Shyri, përballë Alb Telecom - Tiranë
Adresa e dyqanit Fier:  Te pedonale e vogël, rruga e shumicës.

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Esmeralda Jahiqi
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Parfum Narciso Rodrigues / Parfum Chanel / Parfum Hugo Boss / Krem dite per femra / Parfum Versace / Parfum Dolce Gabanna / Parfum Armani / Parfum Mancera / Parfum Montale / Porshet canat tualeti Dolce Gabanna.

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 18/03/2022 Ora 11:22:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 251 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...