Oferta TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811
TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion811
Çmimi: 248000 €
Tek Gjiri i Lalzit vile 2 kateshe per shitje. Vila ndodhet shume prane Gjirit te Lalzit me nje afersi 1.2 km nga deti. Vila ka nje siperfaqe trruali prej 770m2 , nje siperfaqe gjurme ndertimi 110 m2 dhe nje siperfaqe totale 220m2. Kati i pare eshte i organizuar nje sallon me kuzhine te perbashket nje tualet dhe nje garazh, kurse kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje tualet nje garderobe dhe nje verande. Eshte e pozicionuar ne koder. Territori i rrethuar me kangjella ka një rrugekalim te perbashket (2 shtepi të tjera). Vila ofron pamje mahnitese nga te gjitha dhomat, 3 minuta nga plazhi, hapesire te mjaftueshme dhe natyre pa fund. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK GJIRI I LALZIT BILLION G&G GROUP
TEK GJIRI I LALZIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK GJIRI I LALZIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 248000EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

248000EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 22/07/2021 Ora 12:26:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 248000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...