Oferta TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion173 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion173
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion173
TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion173
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 52000 €
Shitet apartament 1+1 tek Profarma, përballë Neptunit. Ka një sipërfaqe prej 50m2. Ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistuese. Eshte i organizuar ne dhome ndenje , kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ka nje ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacion dhe për të vizituar kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PROFARMA BILLION G&G GROUP
TEK PROFARMA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PROFARMA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Posta qe kryen Transportin : POSTA SPRINT
Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

52000LEKE

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion173

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 02/07/2021 Ora 12:05:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 52000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...