Oferta Jepet me qera apartament i mobiluar 119 m2 i ri 2+1 tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Kerkoj Apartament te mobiluar Me Qera Ne Tirane, apartament Me Qera te ekonomiku AGJENSI IMOBILARE ASJA nga Biznesi AGJENSI IMOBILARE ASJA - AGJENSI IMOBILARE ASJA
Jepet me qera apartament i mobiluar 119 m2 i ri 2+1 tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Kerkoj Apartament te mobiluar Me Qera Ne Tirane, apartament Me Qera te ekonomiku AGJENSI IMOBILARE ASJA
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj ROYAL AESTHETICS TIRANE PANAIRI TRAVEL
Mirësevini!
AGJENSI IMOBILARE ASJA
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  AGJENSI IMOBILARE ASJA

Jepet me qera apartament i mobiluar 119 m2 i ri 2+1 tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Kerkoj Apartament te mobiluar Me Qera Ne Tirane, apartament Me Qera te ekonomiku AGJENSI IMOBILARE ASJA

Publike para 14 diteve - Me date 14/11/2023 Ora 12:36:00 AM

Jepet me qera apartament i mobiluar 119 m2 i ri 2+1 tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Kerkoj Apartament te mobiluar Me Qera Ne Tirane, apartament Me Qera te ekonomiku
Për të bërë një vizitë në pronë, ju lutem na kontaktoni në Whatsapp :
Përshkrimi i pronës:
 • Ndodhet në katin e tretë të një kompleksi të ri. 
 • Ka një sipërfaqe prej 119 m2 të organizuar në sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori lidhës.
 • Apartamenti ofrohet me mobilim të sapo përfunduar, sepse për herë të parë po jepet me qera. 
 • Bufeja ështe e re, e papërdorur me përpara, me lastovilje inkaso të re dhe me frigorifer të ri, me ajër.
 • Veçantia e këtij apartamenti është, sepse është i freskët në verë dhe i ngrohtë në dimër, rrethohet nga hyrje të tjera dhe ka një sistem të veçante ajrosjeje. 
 • Lartësia, nga dyshemeja deri në tavan është 3.1 m e lartë. 
 • Projekti i këtij pallati është i huaj dhe i vlerësuar nga Maks Velo që është një nga arkitektët më të njohur në vend.
 • Në zonë dhe në ndërtesë ka hapësira parkimi të bollshme.
 • Pallati ofron administrim dhe ashensor të ri. 
 • Ka ujë të bollshëm 24 orë. 
 • Pak minuta lag apartamentit fillon Parku i Liqenit. 
 • Kjo është një ndër zonat më të kerkuara dhe me ajër më të pastër në Tiranë. 
 • Preferohet të jepet për të huaj.
 • Çmimi ështe i diskutueshëm.   


Adresa: Te Vilat Gjermane në rrugën Fuat Toptani në Tiranë.  V1771  13D1123  K550
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emri i Biznesit qe jep oferten : AGJENSI IMOBILARE ASJA
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenat e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Jepet me qera apartament i mobiluar 119 m2 i ri 2+1 tek Vilat Gjermane ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Kerkoj Apartament te mobiluar Me Qera Ne Tirane, apartament Me Qera te ekonomiku AGJENSI IMOBILARE ASJA

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 14/11/2023 Ora 12:36:00 AM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 1790 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...