Oferta Ersidi në Itali, kerkon grua nga Shqiperia per martese nga Biznesi ERSIDI ITALI - ERSIDI ITALI
Ersidi në Itali, kerkon grua nga Shqiperia per martese
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Site.Al
Mirësevini!
ERSIDI ITALI
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  ERSIDI ITALI

Ersidi në Itali, kerkon grua nga Shqiperia per martese

Publike para 558 diteve - Me date 13/12/2022 Ora 12:19:00 AM

Kerkoj Grua / Vajzat kerkojne djem / Kerkoj Grua per tu martuar / Kerkoj Grua shqiptare / Kerkoj Grua per martes nga shqiperia / Kerkoj burre ne Itali / Lidhje serioze online / Lidhje martese
Kush është e interesuar të kontaktoj në Whatsapp.
Jam Ersidi 33 vjeç i datlindjes 19.03.1989
 • Jam nga Vlora me orgjinë, por kam 14 vite që jetoj në Itali.
 • Jam i gjatë 184 cm dhe pesha e trupit 75 Kg.
 • Kam mbaruar shkollen e mesme 2005.
 • Kam punuar për rreth 10 vite në fushën e ndërtimit në Itali.
 • Aktualisht kam 4 vite që kam hapur biznesin tim Fast Food dhe restorant në periferi të Romës-Itali
 • Flas dhe komunikoj shumë mirë, Italisht, Anglisht dhe Gjermanisht.
 • Jam beaqar i pa martuar asnjë herë.
 • Kam hobi dhe pasioi udhëtime në vende bregdetare.
 • Në kohën e lirë merrem me palestër dhe futboll.
 • Jam i besimit mysliman.
 • Kam një makinë pune tip fugon dhe një motorr Piagio.
 • Kam shtëpinë time, dy apartamente prej 4 vitesh, gjithashtu edhe dyqanin në periferi të Romës-Itali
 • Kam mamanë dhe një vlla më të madh.
 • Mamaja jeton vetëm në një apartament ngjitur me apartamentin tim.
 • Vllai i madh është i martuar dhe jeton në të njëjtën lagje dhe ka dy fëmijë.
Kriteret që kërkoj për partneren time:
 • Të jetë nga mosha 22 vjeçe deri 28 vjeçe.
 • Të jetë e pa martuar asnjë herë.
 • Minimlja të ketë shkollën e masme.
 • Të jetë jo me pak se 165 cm dhe jo më shumë se 180 cm.
 • Nuk ka problem nëse është e një besimi tjetër.
 • Nuk kam preferencë për ndonjë qytet ose zonë.
 • Pas marteses do te jetojme ne Itali.
 • E dua të jetë familjare dhe me tradita shqiptare.
Nëse keni ndonjë pyetje, mos nguroni të pyesni.
Me respekt Ersidi
 
Ky postim eshte klikuar nga 28345 Vizitor