Oferta Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko, nga Biznesi Mei Realty bli Tani ne PanairinOnline
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko,
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online remax-alpha
Welcome BIZNESI !
MEI REALTY
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Mei Realty

 

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko,
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko,Astir ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Cmimi 210 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Mei Realty
Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

210EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko,

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 17/02/2021 Ora 5:10:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 210

 
 
Shperndaje me miqt e tu...