Oferta SHITET Libri Titulli AJO QE NUK U SHUA KURRE Autore ANTIGONI JANI nga Biznesi PANAIRI I LIBRIT ONLINE bli Tani ne PanairinOnline
SHITET Libri Titulli AJO QE NUK U SHUA KURRE Autore ANTIGONI JANI
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
PANAIRI I LIBRIT ONLINE
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 PANAIRI I LIBRIT ONLINE

 

SHITET Libri Titulli AJO QE NUK U SHUA KURRE Autore ANTIGONI JANI
NE QENDER TE LIBRIT QENDRON NJE VAJZE ME EMRIN KEJTLINA E CILA NEPERMJET PERJETIMEVE TE SAJ SJELL PARA LEXUESVE NJE REALITET TE KOHES MBUSHUR PLOT INTRIGA KOMPLOTE BRISHTESI POR DHE SHUME DASHURI ME TE CILIN PERSONAZHI JETON CDO MOMENT TEK KY LIBER.

NE OFERTE PERFSHIHET :

1 Liber 
Titulli AJO QE NUK U SHUA KURRE
AUTORE ANTIGONI JANI 
ROMAN 

FAQE 270 

TEK KY LIBER SHPALOSET REALITETI SHQIPTAR I NJE ADOLESHENTEJE E CILA JETON NE NJE KOHE REBELE KU VETEM DASHURIA MUND TA KTHEJE KETE KOHE NE NJE ENDERR E CILA NUK U SHUA KURRE.

POSTA NUK PERFSHIHET NE CMIM 
POSTA PER TIRANEN 200 LEK
POSTA PER RRETHET 300 LEK 
POSTA PER JASHTE SHQIPERISE NE VARESI TE SHTETIT KU NDODHENI

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : PANAIRI I LIBRIT ONLINE
Posta qe kryen Transportin : PANAIRI I LIBRIT ONLINE
Çmimi pa ofertë : 4 € Ne gjendje stoku : 10000

Çmimi me Oferte :

4 €

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

SHITET Libri Titulli AJO QE NUK U SHUA KURRE Autore ANTIGONI JANI

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 21/11/2020 Ora 11:22

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 4 €

 
 
Shperndaje me miqt e tu...