WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE! ID: Billion899
TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE!
ID: Billion899
Çmimi 182000€

Super apartament 3+1+2 ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes,tek Komuna e Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (jo te fundit) brenda ne nje rezidence shume te qete dhe familjare. Apartamenti ka nje siperfaqe spacioze prej 160m2 .Eshte i organizuar nga nje sallon i madh se bashku me kuzhinen,dhomat e gjumit ,dy tualete dhe nje ballkon me nje pamje te lire.Shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. Pallati eshte shume i mirembajtur dhe ka ashensor. Vendparkimi eshte i siguruar dhe perfshihet ne cmim.Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP