WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Site.Al
Mirësevini!
GE-JD AESTHETICS
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  GE-JD AESTHETICS

 


Depilime gjithe trupi, Depilim krahet, Depilim Sqetullat, Depilim Barku, Depilim Bikini, Depilim Kembet total Depilim Fytyra total, Depilim Mustaqet, Depilim Mjekrra, Depilim Barsetat, Depilim Gusha
Çmimi i diskutueshem !

SHIKO ME SHUME!


lifting i fytyres per qeseve te syrit, trajtim i qeseve te syrit, trajtime per strijat, heqja e strijave, Trajtime ne lekure, Pastrimi i lekures, rigjenerimi i kolagjenit, Pastrim i fytyres, pastrimi i akneve
Çmimi i diskutueshem !

SHIKO ME SHUME!


Trajtimi Anti Age, Trajtime te ndryshme te fytyres, trajtim fytyre cmimet, trajtim fytyre per pikat e zeza, trajtim fytyre per femra, pastrim i thelle fytyre, masazh fytyre lifting, trajtimet estetike per fytyre
Çmimi i diskutueshem !

SHIKO ME SHUME!


Dermapen, Trajtim antirrudhë, Fije kolagjeni, Multi funksional trajtues fytyre 7 në 1, Zvogëlim i poreve me vakum Trajtim per Strijat e lekures, trajtim i rrudhave, Trajtim per shenjat post alne, Trajtime per fytyra per problematika
Çmimi i diskutueshem !

SHIKO ME SHUME!


Frekuencë e lartë, antiakne, Sferat e kristalta relaksuese, Refleksologji, Relaksim dhe Reduktim Stresi, uljen e stresit dhe tensionit muskulor, stimulimin e qarkullimit të gjakut, balancimin e energjisë trupore
Çmimi i diskutueshem !

SHIKO ME SHUME!

KLIKO PER ME SHUME ...

1 / 5