WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BRUNILDA BARDHI DERMATOLOGE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Brunilda Bardhi Dermatologe

 
Brunilda Bardhi Dermatologe OFRON KETO SHERBIME KLIKO MBI BUTONAT E MEPOSHTME ...

KATALOGU

KARTEVIZITA
  CV Dr Brunilda Bardhi MD.Ph.D Tirane, Klinika e Laserit dh ... ☷ SHERBIM

  Mezoterapia e syve per Reduktimin E Rrathëve Të Zinj Rreth ... ☷ SHERBIM

  PAKETA ANTICELULIT + KONTURIM I TRUPIT nga Klinika Dermato ... ☷ SHERBIM

  Trajtimi photofacial IPL , Rinim i lëkurës – rejuvenation ... ☷ SHERBIM

  PER TRAJTIMIN E CELULITIT DHE RIMODELIMIN E TRUPIT NEW STR ... ☷ SHERBIM

  LIP FILLERS JUVEDERM SMILE – MBUSHËS DERMAL PËR BUZËT Nga ... ☷ SHERBIM

  LASER FRAXIONAL JO ABLATIV 1450NM PËR TRAJTIMIN E AKNEVE, ... ☷ SHERBIM

  Trajtime estetike per fytyren, Fillers ne varesi te Brand ... ☷ SHERBIM

 
PARTNERET E Brunilda Bardhi Dermatologe - 1245
Klinika e Laserit dhe Dermatologjisë Kozmetike Venus Paketa PROMO nga Panairi Online Paketa AGRO-TREND Nga Agro Turizmi Albania Paketa PRO-ANG nga Albania Network Global
BANERAVE NE PROFILIN TUAJ - VENDOS BANNERA