WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BODY CODE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BODY CODE

Reth Biznesit BODY CODE

BODY CODE eshte themeluar ne vitin 2012, kompania e pare dhe me e madhja ne Ballkan ne fushen e stervitjes me EMS.
Stervitja EMS (stimulim elektrik i muskujve), eshte nje stimulim inovativ i muskujve.
Studimet shkencore te Universitetit Bayruth-Gjermani dhe te shkolles sportive profesionale Koln-Gjermani qe deshmojne efektivitetin e larte si me poshte :

Ju me 20 MINUTA stervitje ne jave ,mund te arrini aq shume sa mund te arrini me 8x45 minuta stervitje tradicionale.
BODY CODE bazohet mbi kete metode e cila tashme eshte zbatuar ne astronautike dhe ne mjekesine sportive :

Me perdorimin e BODY CODE do te merrni keto rezultate:
-Permisim ne Rezistence
-Permiresim ne Shpejtesi
-Permiresim ne Force
-Permisim i dhimbjeve te Kurrizit
-Tonikim
-Trajtim i Celuliti
-Ndertim i mases Muskulare
-Rritje e metabolizmit
-Djegie dhjamore
-Rënie në peshë
-Ulje e nivelit të stresit
-Përmisim i variceve
-Zbutje dhe tendosje të lëkures
-Përmisim i dendësise kockore.

BODY CODE garanton rezultate qe do tju shtang, rezultate qe ju mund ti arrini me shpejtesi dhe rezultate qe ju vertet mund ti shihni.
Stafi jone eshte i perbere prej 42 profesionistash me eksperience ne fushen e fitnesit.

Adresat tona si me poshte:
   
Adresa: 01 - Rruga "Sulejman Delvina, pallati "Melrose' nr.4, përballë me Stadiumin Dinamo

Adresa: 02 - Rruga "Barrikadave", perballe me shkollen "lidhja e prizrenit", prane ish stacioni Trenit

Adresa: 03 - Rruga "Muhamet Gjollesha, prane Zogut te zi, perballe me Hotel D'oro

Adresa: 04 - Bulevardi "Bajram Curri", ngjitur me Maternitetin e ri, zona e brrylit

Adresa: 05 - Bulevardi "Bajram Curri", ne zonen e ish blloku, ngjitur me Ami Event

Adresa: 06 - DURRES, ngjitur me Bashkine

Adresa: 07 - SHKODER: Ish 5 Heronjt, sheshi Demokracia

Shperndaje me miqt e tu...