WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj ROYAL AESTHETICS TIRANE PANAIRI TRAVEL
Mirësevini!
BATANIJE.COM
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Batanije.com

Reth Biznesit Batanije.com

Ideja e biznesit Batanije. Com më lindi në 4 janar te vitit 2020 dhe mora vendimin për t'a realizuar në 7 Janar, tre ditë më vonë. Në daten 4 isha duke biseduar me një mikun tim që ka një pik shumice me batanije  dhe jorganë dhe gjatë kohës që isha aty për rreth 70 min ai i shiti afersisht 5 batanije elektrike dhe 3 batanije normale.
Unë vet e kisha marrë një te tillë një muaj me parë dhe po ate ditë kur arrita në shtëpi nusja kishte porositur tre batanije elektrike për t'i bërë dhuratë.
Në 7 Janar kur erdhi porosia fillova të bisedoj me një posterin i cili më solli  batanijet dhe e pyeta, a kishte shumë shitje?
Ai më tha se vetëm ate ditë i kishte dorëzuar 27 cop.
Sa u largua postieri i bëra telefon mikut tim që kishte pikën e shumicës dhe e pyeta nëse mund të merrja me çmim shumice.
Sa mora konfirmimin për bashkëpunim, menjëherë hyra dhe bleva Domeni dhe hapa biznesin tim në platformën e Panairit Online

Slogani ynë është: Ne jemi zgjidhja për ngrohtësinë e krevatit tuaj. 
Partnerët tanë janë të gjithë  bizneset që batanijet, nga  Shqipëria Kosova dhe Maqedonia. 
Shërbimet kryesore që ne ofrojmë janë si më poshtë:
Batanije Elektrike
Batanije Dopjo
Batanije Teke
Batanije Për Bebe
Batanije Për fëmijë
Batanije për dimër
Batanije me pellush
Dërgimin e çdo lloj batanije brenda 7 oresh në çdo cep të Tiranës dhe 48 orë në çdo cep të Shqipërisë
Adresa jonë është te rruga e Barrikadave tek ish kinema 17 Nëntori, kati i dytë te zyrat e Panairit Online.


Shperndaje me miqt e tu...