WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Site.Al
Mirësevini!
PANAIRI TRAVEL KRETE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  PANAIRI TRAVEL KRETE

Reth Biznesit PANAIRI TRAVEL KRETE

PANAIRI TRAVEL KRETE, është një nga kompanitë lider në udhetimet ndërkombëtare për në KRETË. 
 • Me 9 Autobus modern dhe me mbi 13 destinacione, ofron udhëtime për në Greqi dhe anasjelltas që prej vitit 2000. 
 • ANAIRI TRAVEL KRETE prej vitesh tashmë ofron komoditetin e nevojshëm për një udhëtim të qetë drejt destinacionit tuaj.
 • Autobusët tanë i ushtrohen gjithmonë kontrollit teknik para çdo nisjeje.
Stacionet dhe oraret e nisjes nga Shqipëria çdo ditë: 
 • Tiranë  = 04:00 AM / Terminali i autobusave, prapa Pallatit të Sportit
 • Durrës
 • Kavajë
 • Rrogozhinë
 • Lushnje
 • Berat
 • Fier
 • Memaliaj
 • Tepelenë
 • Gjirokastër
 • Kakavije
Nisje me autobus dhe TRAGET ditën e enjte dhe të shtunë në ora 04:00 AM  
 • Tiranë - Kretë - Iraklio   K87/170                    
Shënim:
 • Çmimet janë të njëjta dhe për nisjet nga qytetet e tjera në Shqipëri.
 • Pagesa bëhet e plotë minimalja 60 minuta para momentit që niset makina.
 • Pagesa bëhet pranë zyrave tona ose me Wester Union / Money Gram dhe RIA
 • Fëmijët në moshën deri 2 vjeç udhëtojnë me biletën e prindit dhe nuk kanë ndenjëse.
 • Fëmijët 2 - 12 vjeç kanë sediljen e tyre dhe përfitojnë 15 euro zbritje nga çmimi i biletës. 
Na gjeni lehtësisht në adresat tona kryesore:
 • Adresa 01: Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 Nëntori, Te Galeria, kati II, Tiranë.
 • Adresa 02: Te terminali në Tiranë te zogu i Zi.
 • Si dhe në çdo qytet, në zyrat e partnerëve tanë 
Për pyetje ose rezervime na kontaktoni në WhatsApp: 

Shperndaje me miqt e tu...