WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
SEZON DEKOR
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Sezon Dekor

Reth Biznesit Sezon Dekor

Pas nje experience shume vjeçare në fushën e arredimit, ne vitin 2011-të  Z. Viktor dhe Paulin Laska krijuan Sezon Dekor, duke sjellë në Shqipëri një frymë te re në sektorin e arredimeve.
Sezon Dekor ka arritur të bëhet një nder kompanite me te mira në industrine e arredimit ne nje periudhe kohe te shkurter.
Sezon Dekor eshte kompania e pare qe sjell atmosferen festive te Krishtlindjeve ne Shqiperi duke e shnderruar ne nje vend magjik per te gjithe vizitoret.
Cilësia, veçantia dhe kreativiteti jane ato që bëjnë dallimin, duke i`u përshtatur deshirave dhe kerkesave të klienteve në çdo kohe.
Stafi I Sezon Dekor rrugeton ne te gjithe rruzullin tokesore per te perzgjedhur produktet me te vecanta per klientet e tij.
Vlen per tu permendur India, Tajlanda, Bali dhe Vietnam te cilat jane vendet me potencial ne fushen e mobilimit.

Sezon Dekor ka ekskluzivitetin e disa kompanive me prestigjoze ne bote:
Katherine`s Collection,
Goodwill,
Dab,
Dialma Brown,

Synimi jone eshte qe Sezon Dekor te jete lider ne tregun e Ballkanit ne fushen e arredimit me produkte unike.
Produktet qe ne ofrojme kryesisht jane punime artizanale te prodhuara ne Indonezi.
Produktet kryesore qe ne ofrojme :

Tavolina druri, 
Abazhure ratani,
Rafte druri,
Kredenca dhe Konsola
Sete ratani

Sherbimet kryesore qe ne ofrojme:
Vertical garden (mure me gjelberim)
Rikonstruksion ambienti
Arredimi I ambienteve te brendshme
Arredim I ambienteve te jashtme

Adresa 01: Rr. Sulejman Delvina, perball postes nr.8, perball Sheshi Willson,
Adresa 02: Qendra Prestige Home, Autostrada Tirane – Durres, kilometri 12
Shperndaje me miqt e tu...