Oferta TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion868 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion868
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion868
TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion868
Çmimi 400€

Tek Rruga 5 Maji pas CONCORD CENTER jepet apartamenti 2+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, me ashensori.Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka organizim te rregull dhe orjentim optimal. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira i cili ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI, BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Posta qe kryen Transportin : FEDEX ALBANIA
Çmimi pa ofertë : 400EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

400EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion868

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 13/08/2021 Ora 1:25:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 400

 
 
Shperndaje me miqt e tu...