Oferta Divane Me Porosi / Divane Me Hapje / Divane Moderne / Divane Per Sallon / Kende Divanesh Me Hapje /Nga Tapiceri Niku nga Biznesi Mobileria Online bli Tani ne PanairinOnline
Divane Me Porosi / Divane Me Hapje / Divane Moderne / Divane Per Sallon / Kende Divanesh Me Hapje /Nga Tapiceri Niku
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
MOBILERIA ONLINE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Mobileria Online

 

Divane Me Porosi / Divane Me Hapje / Divane Moderne / Divane Per Sallon / Kende Divanesh Me Hapje /Nga Tapiceri Niku
Ofrojmë produktet dhe shërbimet tona në gjithë territorin e Shqipërisë me çmime të përballueshme nga të gjithë.
Kontaktoni në+355697410707
Produktet dhe shërbimet kryesore që ofrojmë:
 1. Aredim të vilave me arkitekt
 2. Aredim apartamenti me arkitekt
 3. Aredim lokale, bare dhe restorante me arkitekt
 4. Dhoma gjumi 
 5. Kënde për Sallon
 6. Kolltuqe dhe poltrona
 7. Kanape Chester
 8. Guzhine
 9. Tavolinë me karrige
 10. Orendi të ndryshme
 11. Kredenca
 12. Banak për recepsion ose lokale
 13. Reklamimin e çdo biznesi që ka produkte mobilerie.
 14. Shitjen e mobiljeve të përdorura
 15. Riparimin e mobiljeve të përdorura

Në të gjithë qytetet e mëposhtme kemi mobileritë dhe fabrikat tona që bashkpunojmë. 
 • Vorë             Fushë-Krujë    Tiranë
 • Krujë            Durres           Laç
 • Lezhë           Rubik             Kavajë 
 • Rrëshen       Shëngjin         Shkoder
 • Lushnjë        Elbasan         Peqin 
 • Velipojë        Kuçovë         Fier 
 • Burrel           Librazhd       Koplik   
 • Hani i Hotit   Diber            Gramsh 
 • Kukës          Pukë             Bulqizë 
 • Vlorë           Pogradec       Çorovodë 
 • Tepelenë     Gjirokastër     Dhërmi 
 • Korçë          Himarë          Përmet
 • Sarandë      Peshkopi        Krumë 
 • Ersekë         Ksamil          Delvinë

Adresat tona: 
 1. Në Tiranë te rruga e Barrikadave
 2. Në Durrës te ish stacioni i trenit
 3. Në Vlorë te Skela
 4. Në Elbasan te Stadiumi
 5. Në Shkodër te Pedonalja
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Mobileria Online
Posta qe kryen Transportin : Tapiceri Niku
Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

0LEKE

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Divane Me Porosi / Divane Me Hapje / Divane Moderne / Divane Per Sallon / Kende Divanesh Me Hapje /Nga Tapiceri Niku

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 25/07/2021 Ora 6:40:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 0

 
 
Shperndaje me miqt e tu...