Oferta shitet shtepi private Pogradec me 35000 euro nga Biznesi Agjensi Imobilare bli Tani ne PanairinOnline
shitet shtepi private Pogradec me 35000 euro
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
AGJENSI IMOBILARE
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Agjensi Imobilare

 

shitet shtepi private Pogradec me 35000 euro
Mundësi fantastike investimi në Pogradec!💥

Kontaktoni ne 
+355697410707


👉Dupleks 🏫 2 Dhoma Gjumi, 2 Sallone, 1 Tualet, 1 Kuzhine + Ballkon + Depo + Bodrum. Hapsire per parking.
✔️ Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
📍Lagja Kala.
Ndodhet ne Lagjen Kala, eshte 93 m2 ne letra por mbi 120 m2 ne realitet dhe nuk ka asnje shtese nga projekti fillestar. Eshte shume e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer.
Eshte kati 1 dhe 2 ne pallat dhe ka edhe nje bodrum jashte njesise.
Shitet e mobiluar dhe me cmim preferencial.

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Agjensi Imobilare
Posta qe kryen Transportin : Agjensi Imobilare
Çmimi pa ofertë : 45000EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

37000EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

shitet shtepi private Pogradec me 35000 euro

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 23/07/2021 Ora 1:48:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 37000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...