Oferta TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion817 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion817
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion817
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion817
Çmimi: 175000 €
Tek Bulevardi Zogu i Pare ofrohet apartament 2+1 per shitje me siperfaqe 135 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vitit 2004 me administrim teper te mire ne nje nga zonat me te kerkuara dhe qe ka akses me qendren dhe cdo fasilitet te nevojshem. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne hyrje ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes e cila eshte se bashku me kuzhinen e cila ka edhe dalje ne ballkon; dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon te vecante dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Posta qe kryen Transportin : POSTA SPRINT
Çmimi pa ofertë : 175000EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

175000EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion817

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 23/07/2021 Ora 12:25:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 175000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...