Oferta TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808
TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion808
Çmimi: 135000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Gjirit te Lalzit brenda kompleksit Lura 1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dy kateshe , te mirembajtur dhe mireadministruar . Ka nje siperfaqe prej 96,5 m2 dhe ndodhet shume afer bregut te detit . Apartamenti eshte investuar se fundmi ,ka nje oborr shume te kendeshem perpara Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete per nje jete sa me komode ,Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 135000EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

135000EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 22/07/2021 Ora 11:07:00 AM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 135000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...