Oferta TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion807 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion807
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion807
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion807
Çmimi: 600 €

Tek Liqeni i Thate apartament 2+1+2 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 104m2. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje organizim te favorshem ku korridori shperndares ndane zonat e dites ku perfshihet salloni me kuzhinen e perbashket qe kane dalje ne ballkon dhe tualeti, me zonat e nates qe perbehet dhoma kryesore qe ka tualetin dhe ballkonin brenda dhe nje dhome dytesore. Apartamenti ka orientim optimal nga jug-lindja qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu dhe qetesine per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 600EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

600EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion807

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 22/07/2021 Ora 10:01:00 AM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 600

 
 
Shperndaje me miqt e tu...