Oferta TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Qendres Tregtare ETC. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat ekziztues, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 80 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 350EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

350EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 21/07/2021 Ora 2:38:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 350

 
 
Shperndaje me miqt e tu...