Oferta TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion802
Çmimi: 75500 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 69.94 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal nga perendimi. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti.Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e kerkuar pasi te ofron qetesine, ajrin e paster dhe privatesine. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 75500EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

75500EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 21/07/2021 Ora 2:17:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 75500

 
 
Shperndaje me miqt e tu...