Oferta TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion801 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion801
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion801
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion801
Çmimi: 95500 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 81.69 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal me sallonin nga perendimi dhe dhomat e gjumit nga lindja. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 95500EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

95500EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion801

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 21/07/2021 Ora 1:51:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 95500

 
 
Shperndaje me miqt e tu...