Oferta NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800 nga Biznesi BILLION G&G GROUP bli Tani ne PanairinOnline
NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP

 

NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800
NE BABRRU VILE PER SHITJE !!
ID: Billion800
Çmimi: 135000 €

Shitet super vile 2 kateshe ne Babrru, sapo kalon Alliasin. Vila ka siperfaqe prej 215 m2 ndertim dhe 180m2 siperfaqe toke. Organizohet ne katin e pare me nje korridor shperndares, salloni, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 1 dhome gjumi me garderobe dhe me tualet, nje tualet tjeter , si dhe nje verande prej 26 m2. Ne pjesen e perparme ka nje oborr qe mund te shfrytezohet per mundesi parkimi dhe nje lulishte Vila eshte totalisht e investuar me punime cilesore, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor . Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim.Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BABRRU BILLION G&G GROUP
NE BABRRU ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BABRRU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : BILLION G&G GROUP
Çmimi pa ofertë : 135000EURO Ne gjendje stoku : 1

Çmimi :

135000EURO

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 19/07/2021 Ora 9:35:00 AM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 135000

 
 
Shperndaje me miqt e tu...