Oferta Bileta Avioni per te gjitha destinacionet ne itali nga Biznesi AGJENSI LAMI me Cmim 39 € Bli Tani ne PanairinOnline
Bileta Avioni per te gjitha destinacionet ne itali
WhatsApp Chat!

PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Konti HidroPlast Shqiperi Sigal Shqiperi
Welcome BIZNESI !
AGJENSI LAMI
Mountains
  KERKONI ME SHUME

 

Bileta Avioni per te gjitha destinacionet ne itali
Bileta Avioni per te gjitha destinacionet ne itali
Per ju qe keni per te  udhetuar me avion dhe keni destinacion Italine , kemi nje OFERTE SPECIALE  deri ne tetor te 2020
Kjo oferte vlen nga sot deri ne dat 12 nentor 2019 deri ne ora 23:47 minuta
Oferta vlen per te gjitha destinacionet e meposhtme:
Tirane – Milano Malpensa
Tirane – Milano Bergamo
Tirane – Piza
Tirane – Venecia
Tirane – Roma Flumicino
Tirane – Napoli
Tirane – Verona
Tirane – -Bologna Bolonja
Tirane – Genova Xhenova
Oferta vlen per 21 personat e pare qe do te kontaktojne nepermjet panairit online
Bileta vlen per klasin ekonomik
Çmimi real I biletes eshte 47 euro me oferte fillon nga 39 euro

Fjale kyçe: Bilete avioni /  Bilete per itali / bilete e lire / 

FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : AGJENSI LAMI
Posta qe kryen Transportin : AGJENSI LAMI
Cmimi : 47 € Cmimi me Oferte : 39 €

* Pagesa behet ne momentin qe dorezohet porosia ( brenda 48 oreve )
   Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorezohet porosia :
Qyteti dhe Shteti :
* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

Vlera per te paguar eshte 39 €

Shperndaje me miqt e tu...