Oferta PIERO D / Kerkoj Grua ne Itali / Lidhje martese ne Itali / Lidhje per martese ne Itali / nga Biznesi PIERO D ITALI - PIERO D ITALI
PIERO D / Kerkoj Grua ne Itali / Lidhje martese ne Itali / Lidhje per martese ne Itali /
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Site.Al
Mirësevini!
PIERO D ITALI
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  PIERO D ITALI

PIERO D / Kerkoj Grua ne Itali / Lidhje martese ne Itali / Lidhje per martese ne Itali /

Publike para 218 diteve - Me date 18/11/2023 Ora 11:12:00 PM

Kerkoj burre ne Itali / Kerkoj burre italian / lidhje serioze per martese ne Itali / Agjensia Martesore Online / njoftime per martese ne Itali / Kerkoj burre per martes ne Itali / Vajzat kerkojne djem ne itali
Kush është e interesuar për të kontaktuar me PIERO D, te kontaktoj në Whatsapp :
Jam Piero D jetoj ne Gaeta - Lacio - Itali
 • Jam 49 vjeç, i datlindjes 25.08.1973 
 • Jam i gjatë 180 cm dhe pesha e trupit 100 kg.
 • Kam mbaruar shkollën e lartë për ekonimi biznes.
 • Kam qën i martuar dhe kam 10 vite i ndarë.
 • Nga kjo martesë kam dy fëmijë .
 • Kam një vajzë 11 vjeçe që jeton me mamanë e saj dhe një djalë 22 vjeç që jeton me mua.
 • Kam një vëlla me të vogel qe është i maruar dhe ka familjen e tij.
 • Prindrit jetojnë 40 km larg shtëpisë ku unë jetoj dhe i vizitoj shpesh.
 • Jetoj me qera në një apartament me 100m2 afër biznesit tim.
 • Kam biznesin tim, një supermarket rreth 200m2, që prej 11 vitesh.
 • Kam 8 veta personel te supermarketi.
 • Biznesin në më të shumtën e rasteve e drejtoj online.
 • Kam një makine audi A3 që e kam blerë para 2 vitesh.
 • Më pëlqen të udhëtoj në vende antike dhe të zbuloj gjëra të reja.
Kërkoj që partnerja ime e ardhëshme të jetë:
 • Të jetë serjoze, simpatike, e vuajtur dhe e ndershme. 
 • Të jetë nga mosha 30 vjeçe deri 45 vjeçe.
 • Nuk ka problem nëse ka qënë e martuar edhe nëse ka fëmijë (jo më shumë se dy fëmijë).
 • Minimalja të ketë mbaruar shkollën te mesme.
 • Të jetë jo më pak se 160 cm e gjatë dhe jo më shumë se 180 cm.
 • Nuk ka problem se çfar besimi ka.
 • Nëse do të kemi një pëlqim online, do të vij në Shqiperi që ti takoj nga afër, që të njihemi më mirë.
 • Më pëlqen që të jetoj ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë, nëse gjej njeriun e zemrës.
Adresa: Via caduti sul mare 24, Gaeta, lt 04024 - Itali

 
Ky postim eshte klikuar nga 1950 Vizitor