Oferta Shitet MJALTE BIO origjinal të Malit të livadhit të pishës Mjaltë me hoje nga mali i Tomorrit nga Biznesi Njoftime 360 bli Tani ne PanairinOnline
Shitet MJALTE BIO  origjinal të Malit të livadhit të pishës Mjaltë me hoje nga mali i Tomorrit
WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
NJOFTIME 360
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Njoftime 360

 

Shitet MJALTE BIO origjinal të Malit të livadhit të pishës Mjaltë me hoje nga mali i Tomorrit
EMBELSINE ZOTI JA DHA NATYRES ME BLETET DHE MJALTIN E MALIT TE BEKUAR TE TOMORRIT POROSITENI BIO TEK  BLETARI TOMORRI.MEMI CELA +355 69 688 5129NE OFERTE PERFSHIHET:

1 KG MJALTE NGA MALI I  TOMORRIT BIO
E gatshme për cdo analize
Përdoret  për cdo sezon
Mbron nga gripi 
Sheron kollën 
Shërben per regullimin e frrymarjes
Forcon imunitetin
Permirson dhe e qetëson organizmin 
Rrit metabolizmin 
Shëron problemet në lukth
Pastron zorrët (kapsllëkun)
Preferohet per diabetikëkt
Te anemia 
Semundjet gjinekologjike ,respirate dhe gjitha semundjet e tjera. Perdoret per femijë dhe deri tek moshat e vjetra, pa efekte ansore.

SHENIM

PRODUKT 100% BIO 

POROSIA VJEN BRENDA E JASHTE SHQIPERISE
POSTA BRENDA SHQIPERISE 500 LEK

POSTA JASHTE NE VARESI TE SHTETIT KU NDODHENI

PER POROSI KONTAKTONI ME :
BLETARI TOMORRI
MEMI CELA
+355 69 688 5129
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : Njoftime 360
Posta qe kryen Transportin : Njoftime 360
Çmimi pa ofertë : 15 € Ne gjendje stoku : 1000

Çmimi me Oferte :

13 €

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Shitet MJALTE BIO origjinal të Malit të livadhit të pishës Mjaltë me hoje nga mali i Tomorrit

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 21/11/2020 Ora 8:44:

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 13 €

 
 
Shperndaje me miqt e tu...