Oferta Atlete per meshkuj nga Biznesi atlete.shop bli Tani ne PanairinOnline
Atlete per meshkuj
WhatsApp Chat!

PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Granitis Shpk AGJENSIA.com Sistem per Menaxhimin e Agjensive Turistike Shqiptare
Welcome BIZNESI !
ATLETE.SHOP
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 atlete.shop

 

Atlete per meshkuj
Atlete Nike me super cmim 
Modeli i atleteve NIKE REACT ,ngjyra e ezeze me te bardhe 
Te ardhura nga Gjermania,te reja dhe origjinale , nje prej modeleve me te shitura nga NIKE ! 
Nr qe posedojme : 42 
Porosia ne te gjitha trevat shqiptare behet permes postes se Kosoves , ne Kosove 2euro , Shqiperi dhe Maqedoni nga 4euro 
Per me shume info rreth atleteve mund te na kontaktoni ne WhatsaApp 

 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emi i Biznesit qe jep oferten : atlete.shop
Posta qe kryen Transportin : POSTA E KOSOVES
Çmimi pa ofertë : 110 € Ne gjendje stoku : 1

Çmimi me Oferte :

80 €

*    Ploteso te dhenate e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Atlete per meshkuj

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 13/09/2020 Ora 2:20:

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   

Vlera per te paguar eshte 80 €

 
 
Shperndaje me miqt e tu...