WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Kartvizita
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK QENDRA KRISTAL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion1017
TEK QENDRA KRISTAL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion1017 
Çmimi 280€
Tek Qendra Kristal apartament 1+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 60m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Apartamenti eshte i investuar dhe me mobilje shume komode. Apartamenti ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne numrin +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK QENDRA KRISTAL, BILLION G&G GROUP
TEK QENDRA KRISTAL, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK QENDRA KRISTAL, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 

Data : 8/30/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion909
TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion909
Çmimi 160000€

Tek Komuna e Parisit apartament 3+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 163.5 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje sallon me kuzhine te perbashket qe kane dalje tek njeri nga ballkonet, tre dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkonin e dyte dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 7 dhe te parafundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje kubatur te rregullt dhe hapsura te bollshme. Ka orientim optimal qe e be hasiren te mire ndricuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar qe ofron te gjitha fasilitete per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion ceftifikat pronesie Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, 2 APARTAMENTE PER SHITJE! ID: Billion1015
TEK 21 DHJETORI, 2 APARTAMENTE PER SHITJE!
ID: Billion1015
Çmimi 180000€

Tek 21 Dhjetori 2 apartamente per shitje. Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues te mirembajtur perbehet nga: -Nje apartament 1+1, 45m2 i cili eshte i organizuar nga nje sallon dhe kuzhine te vecuar nje dhome gjumi dhe nje tualet. -Nje apartament 2+1+ papafingo ,135m2 i cili eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe papafingo open space -Nje tarrace 105m2 e cila eshte e shfrytezueshme Apartamentet jane te investuar ne strukuture dhe ka tarracen e izoluar me termoizolim, hidroizolim dhe veshje me pllaka kurse pjesa e papafingos eshte e mbuluar me tjegulla. Ka sistem me ngrohje djellore. Eshte mundesi e mire investimi duke qene se eshte nje nga zonat me te kerkuara per apartamente me qira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI, BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ASTIRI 20 GARAZHDE PER SHITJE ! ID: Billion903
TEK ASTIRI 20 GARAZHDE PER SHITJE !
ID: Billion903
Çmimi 148000€
Shiten 20 garazhde ne Astir tek kryqezimi i Viles L .Garazhdet ndodhen ne nje zone kyce dhe te mirembajtur ,ndodhen ne nje ambient te thate dhe mund ti perdorni si per magazina ose mundesi te tjera, disponojne dokumetacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI, BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion902
TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion902
Çmimi 148000€
Super apartament 3+1+2 ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes,tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te dhe ka nje siperfaqe spacioze prej 132m2 .Eshte i organizuar nga nje sallon i madh ,kuzhina e vecuar,dhomat e gjumit ,dy tualete dhe nje ballkon me nje pamje te lire. Apartamenti ka ndricim natyral plot drite dhe shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. Pallati eshte i mirembajtur dhe ka ashensor.Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP


NE SHKOZET , DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE ! ID: Billion901
NE SHKOZET , DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE !
ID: Billion901
Çmimi 80000€
Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Shkozetit Durres . Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon,eshte nje kateshe po e projektuar per te ngritur edhe 2 kate te tjera me nje siperfaqe ndertimi 100 m2 .Shtepia eshte e mobiluar.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2860/ne-shkozet-durres-shtepi-private-per-shitje-billion901.html
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SHKOZET, BILLION G&G GROUP
NE SHKOZET, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SHKOZET, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion900
TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !
ID: Billion900
Çmimi 52000€
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut ,tek Rruga e Dajtit . Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 80 m2 i cili ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire-administruar,me ashensor.Organizohet me nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe shume te kerkuar se fundmi i cili te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
TEK FRESKU, BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE! ID: Billion899
TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE!
ID: Billion899
Çmimi 182000€

Super apartament 3+1+2 ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes,tek Komuna e Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (jo te fundit) brenda ne nje rezidence shume te qete dhe familjare. Apartamenti ka nje siperfaqe spacioze prej 160m2 .Eshte i organizuar nga nje sallon i madh se bashku me kuzhinen,dhomat e gjumit ,dy tualete dhe nje ballkon me nje pamje te lire.Shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. Pallati eshte shume i mirembajtur dhe ka ashensor. Vendparkimi eshte i siguruar dhe perfshihet ne cmim.Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion898
TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !
ID: Billion898
Çmimi 42000€
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut ,tek Rruga e Thesarit . Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 68 m2 i cili ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire-administruar,pa ashensor.Organizohet me nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe shume te kerkuar se fundmi i cili te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU, BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1 SHITJE! ID: Billion896
TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1 SHITJE!
ID: Billion896
Çmimi 160000€
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirembajtur , me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 eshte i investuar se fundmi me dyer dhe dritare dhe ka nje mobilim luksoz dhe shume komod.Ka nje orientim jug-lindje , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha facilitet per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume qendres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI , BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI, ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion892
TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion892
Çmimi 48000€
Shitet apartament 1 + 1 në lagjen Ali Demi, përballë Kompleksit të ri Magalen. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Orientimi i apartamentit eshte jug - perendim.Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe është i rinovuar dhe investuar më së miri. Apartament shume i pershtatshem per nje familje te vogel ku cdo gje eshte prane, si shkolla, dyqane, farmaci, etj Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose një vizitë në pronë ju lutemi na kontaktoni në +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ALI DEMI , BILLION G&G GROUP
TEK ALI DEMI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ALI DEMI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 
 

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA ID: Billion1016
TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA
ID: Billion1016
Çmimi 290€
Jepet me qera apartament 2+1te Rruga e Durresit,ne katin e 2 . Organizohet me nje koridor te bollshem, sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti jepet me qera ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht i mobiluar. Zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Cmimi i diskutueshem. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DURRESIT, BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DURRESIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DURRESIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion890
TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion890
Çmimi 330000€
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat shume te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , te mireadministruar , ne katin e trete. Apartamenti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 2 tualete me dritare. Eshte i investuar se fundmi dhe ka orientim nga jugu gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Ka nje siperfaqe totale prej 200m2 dhe 90m2 verande. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga liqeni artificial. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete qe ofron te gjithe facilitetet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK , BILLION G&G GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOPSHTI BOTANIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/26/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ASTIRI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion886
TEK ASTIRI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion886
Çmimi 129500€
Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje,ndodhur ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115.35 m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 7 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen te vecuar, me dy dhomat e gjumit ku njera prej tyre ka nje tualet, tualeti tjeter i cili ndodhet ne koridorin e apartamentit dhe nje ballkon me siperfaqe te madhe me pamje nga lulishtja brenda kompleksit. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI , BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/26/2021 BILLION G&G GROUP


TE KOMPLEKSI HALILI APARTAMENT 3+1 PER QIRA ID: Billion1014
TE KOMPLEKSI HALILI APARTAMENT 3+1 PER QIRA
ID: Billion1014
Çmimi 400€
Jepet me qira apartament 3+1 te Rruga e Dibres, te Kompleksi Halili. Apartamenti ka nje siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet në katin e 7 te nje pallati te ri, te mireadministruar te pajisur ashensor . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet nga nje sallon i madh , 3 dhoma gjumi dhe nje tualet Apartamenti eshte i mobiluar me paisje bashkekohore dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme. Per një vizite në kete prone ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TE KOMPLEKSI HALILI, BILLION G&G GROUP
TE KOMPLEKSI HALILI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TE KOMPLEKSI HALILI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/24/2021 BILLION G&G GROUP


NE XHAMLLIK APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion1012
NE XHAMLLIK APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion1012
Çmimi 250€
Ne nje nder zonat me te qeta ne Xhamllik ne katin e pare te nje pallati ekzisitues te mirembajtur jepet apartament 1+1 per qira. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ,1 kuzhine me vete 1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Ka dhe nje ambient me oborr me peme .Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto . Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Orientimi i apartamentit eshte lindje-jug- qe e ben te jete i ndricuar ne menyre natyrale gjate gjithe dites . Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE XHAMLLIK, BILLION G&G GROUP
NE XHAMLLIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE XHAMLLIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/24/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion1001
TEK RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion1001
Çmimi 500€
Ofrojme apartament 2+1 per qira, ndodhur ne zonen e Vilave Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3 kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes kuzhinen ku kane dalje ne ballkon me pamje nga Tirana , me dy dhoma gjumi me ballkon te perbashket, tualeti i cili ndodhet ne koridorin e apartamentit. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme gjithashtu edhe kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT, BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 

Data : 8/24/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion1011
TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion1011
Çmimi 330€

Tek Rruga e Kavajes apartament 1+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Apartamenti eshte i sapo investuar me mobilje te reja dhe shume komode. Apartamenti ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka kondicioner ne sallon. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne numrin +355 69 203 3500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES, BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KAVAJES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/24/2021 BILLION G&G GROUP


NE XHAMLLIK APARTAMENT 1+1 PER QIRA ! ID: Billion1002
NE XHAMLLIK APARTAMENT 1+1 PER QIRA !
ID: Billion1002
Çmimi 300€
Ne nje nder zonat me te qeta ne Xhamllik ne katin e 4- te te,nje pallati ekzizitues te mirembajtur ,apartament 1+1 per qira. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ,1 kuzhine me vete 1 dhome gjumi dhe tualet, dhe nje ballkon ka dhe nje ambient privat studimi .Apartamenti jepet e mobiluar si ne foto . Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Orientimi i apartamentit eshte lindje-jug- perendim qe e ben te jete i ndricuar ne menyre natyrale gjate gjithe dites . Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE XHAMLLIK, BILLION G&G GROUP
NE XHAMLLIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE XHAMLLIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BULEVARDI I RI,GARSONIERE PER QIRA! ID: Billion1003
TEK BULEVARDI I RI,GARSONIERE PER QIRA!
ID: Billion1003
Çmimi 200€


Tek Bulevardi i Ri, garsoniere 38 m2 per qira.Ndodhet ne katin 1-re , te nje pallati te ri me ashensor. Garsonierja organizohet nga1 dhome gjumi se bashku me nje ambient gatimi dhe nje tualet me dritare . Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha shebimet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI I RI, BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI I RI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI I RI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK STACIONI I TRENIT,GARSONIERE ME QIRA! ID: Billion1004
TEK STACIONI I TRENIT,GARSONIERE ME QIRA!
ID: Billion1004
Çmimi 190€
Tek Stacioni i Trenit, garsoniere 38 m2 per qira.Ndodhet ne katin 1-re , te nje pallati te ri me ashensor. Garsonierja organizohet nga1 dhome gjumi se bashku me nje ambient gatimi dhe nje tualet me dritare . Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha shebimet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK STACIONI I TRENIT, BILLION G&G GROUP
TEK STACIONI I TRENIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK STACIONI I TRENIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK STACIONI I TRENIT,APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion1005
TEK STACIONI I TRENIT,APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion1005
Çmimi 260€
Tek Stacioni i Trenit, apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 per qira. Ndodhet ne katin 1-re , te nje pallati te ri me ashensor. Garsonierja organizohet nga1 sallon dhe nje dhome gjumi se bashku dhe nje tualet me dritare . Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha shebimet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK STACIONI I TRENIT, BILLION G&G GROUP
TEK STACIONI I TRENIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK STACIONI I TRENIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BLLOKU, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion1006
TEK BLLOKU, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion1006
Çmimi 400€

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ndodhur ne zonen e Ish Bllokut. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 6-kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen te vecuar , me dy dhoma gjumi. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme gjithashtu edhe kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BLLOKU, BILLION G&G GROUP
TEK BLLOKU, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BLLOKU, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ZOGU I ZI, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1007
TEK ZOGU I ZI, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1007
Çmimi 220000€

Tek Zogu i Zi, apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 156m2 per shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe ka nje korridor shperndares ne dhomen e ndenjes, ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet ka akses ne pjeset kryesore te Tiranes, dhe afersi me cdo sherbim te nevojshem per jetese. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr.0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ZOGU I ZI, BILLION G&G GROUP
TEK ZOGU I ZI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ZOGU I ZI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion1008
NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion1008
Çmimi 500€

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ndodhur ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115 m2. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 5-kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dy dhomat e ndenjes dhe kuzhinen te vecuar , me dy dhoma gjumi. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DON BOSKO, BILLION G&G GROUP
NE DON BOSKO, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DON BOSKO, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion881
TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion881 
Çmimi 8000€
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 85m2 i cili ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mire-administruar,me ashensor.Organizohet me nje sallon se bashku me ambientin e gatimit nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira i cili te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK, BILLION G&G GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOPSHTI BOTANIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


TEK XHAMLLIKU SHTEPI PRIVATE 2+1 PER SHITJE! ID: Billion880
TEK XHAMLLIKU SHTEPI PRIVATE 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion880 
Çmimi 80000€
TEK XHAMLLIKU SHTEPI PRIVATE 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion880
Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Xhamllikut. Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon,eshte nje kateshe po e projektuar per te ngritur edhe 2 kate te tjera me nje siperfaqe prej 120 m2 .Shtepia eshte pjeserisht e mobiluar.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Shkolla,kopshte, markete, disponon dhe parking privat .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK XHAMLLIKU, BILLION G&G GROUP
TEK XHAMLLIKU, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK XHAMLLIKU, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES 45000 M2 PER SHITJE ! ID: Billion876
NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES 45000 M2 PER SHITJE !
ID: Billion876
Çmimi 1€

Shitet 45000 m2 toke ne Autostraden Tirane-Durres .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem 15km nga Durresi dhe 23 km nga Tirana ,me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti,pasi prane ka tensionin e larte 20V.Mundesi zhivillimi te bisneseve te ndryshme si: koncensionar ,apo spital privat,rezort ,karburante,etj .Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES, BILLION G&G GROUP
NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! ID: Billion982
TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion982
Çmimi 600€
Ofrojme apartament 3+1+2 per qira te Shkolla e Baletit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri , te mire-administruar , me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me dy ambiente ndenjeje , nje ambient gatimi me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi, me pas korridori ben shperndarjen ne dy dhomat e tjera te gjumit me dalje ne ballkon dhe ne dy tualetet.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore,ku mbizoteron stili klasik ,me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Ka organizim te rregullt dhe orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin: +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK SHKOLLA E BALETIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK SHKOLLA E BALETIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
TEK SHKOLLA E BALETIT, BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion953
TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion953
Çmimi 400€
Ndermjet Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, apartament 1+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dhomen e gjumit nje tualet dhe ballkon spacioz. Eshte i investuar se fundmi me rifinituara dhe mobilim teper cilesor. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe ne afersi me te gjitha sherbimet e nevojshme per jetese. Lirohet ne dt.15 shtator. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES, BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KAVAJES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PROKURORIA, GARSONIERE PER QIRA! ID: Billion952
TEK PROKURORIA, GARSONIERE PER QIRA!
ID: Billion952
Çmimi 220€
Tek Prokuroria,garsoniere 42m2 per qira.Ndodhet ne katin 7-te , te nje pallati te ri me ashensor. Garsonierja organizohet nga ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet. Eshet e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha shebimet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PROKURORIA, BILLION G&G GROUP
TEK PROKURORIA, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PROKURORIA, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


TEK TREGU ELEKTRIK, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion942
TEK TREGU ELEKTRIK, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion942
Çmimi 1300€

Tek Tregu Elektrik, ambient biznesi 90 m2 per qira. Ndodhet ne katin zero, buze rruge me levizshmeri te larte gje e cila e ben te pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si dyqan, farmaci, market, butik, etj. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK TREGU ELEKTRIK, BILLION G&G GROUP
TEK TREGU ELEKTRIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK TREGU ELEKTRIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/14/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER TE TIRANES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion938
NE QENDER TE TIRANES, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion938
Çmimi 600€

Ne Qender te Tiranes, jepet apartament 2+1 per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 11 katesh, te mirembajtur. Organizimi eshte i tille qe korridori ne hyrje ben shperndarjen e dhomave te gjumit, sallonin dhe kuzhinen dhe tualetin. Zona ne te cilen ndodhet eshte e pershtatshme per jetese per shkak te afersise me cdo sherbim te nevojshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. 0962033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES, BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK TREGU ELEKTRIK, APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! ID: Billion937
TEK TREGU ELEKTRIK, APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion937
Çmimi 550€

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira kati i dyte i nje vile. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ben shperndarjen e tre dhomave te gjumit, nje dhome ndenie dhe nje kuzhine te vecuar si dhe dy tualete. Ofrohet i mobiluar si ne foto, dhe gjithashtu ofron vend parkimi si dhe oborr. Ndodhet prane rruges kryesore dhe ne afersi me cdo sherbim te nevojshem per jetese. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK TREGU ELEKTRIK, BILLION G&G GROUP
TEK TREGU ELEKTRIK, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK TREGU ELEKTRIK, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DIBRES, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion935
TEK RRUGA E DIBRES, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion935
Çmimi 550€

Tek Rruga e Dibres, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 110m2. Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shpernarjen ne nje salle te madhe. Eshte e ndare ne 2 ambiente te mobiluara dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin 1 te nje vile te mire-administruar dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: qender kursesh, zyre noterie/avokatie etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Ambienti eshte me pamje nga rruga. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DIBRES, BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DIBRES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DIBRES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/13/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion933
NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion933
Çmimi 2000€

Tek Selvia, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 200m2. Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shpernarjen ne nje salle te madhe. Eshte e ndare ne 8 dhoma dhe 2 tualete qe ndodhen ne koridor. Ndodhet ne katin 2 te nje pallati te mire-administruar dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: parukeri, qender estetike, zyre noterie/avokatie etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Ambienti eshte me pamje nga rruga kryesore dhe eshte me fasada xhami. Ka hyrje te vecante nga banoret e pallatit dhe eshte me ndricim natyral. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES, BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion868
TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion868
Çmimi 400€

Tek Rruga 5 Maji pas CONCORD CENTER jepet apartamenti 2+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, me ashensori.Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka organizim te rregull dhe orjentim optimal. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira i cili ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI, BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion931
TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion931
Çmimi 400€

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ndodhur ne zonen e Pazarit te ri . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m2 i mobiluar. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen pak te vecuar, me dy dhoma gjumi, tualeti i cili ndodhet ne koridorin e apartamentit dhe nje ballkon me pamje fantastike. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: spitali, dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PAZARI I RI BILLION G&G GROUP
TEK PAZARI I RI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PAZARI I RI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR, DYQAN PER QIRA! ID: Billion930
NE ASTIR, DYQAN PER QIRA!
ID: Billion930
Çmimi 250€
Jepet me qira dyqani ne Astir me siperfaqe 43m2 ,eshte i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te populluara. Disponon te gjitha dokumentet e rregullta. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin 355692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT , APARTAMENT 2+1 PER QIRA ! ID: Billion929
TEK KOMUNA E PARISIT , APARTAMENT 2+1 PER QIRA !
ID: Billion929
Çmimi 400€
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Komunes se Parisit . Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , ne katin e trete me nje siperfaqe prej 95m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISITBILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


NE SELITE, VILE 4-KATESHE PER QIRA! ID: Billion927
NE SELITE, VILE 4-KATESHE PER QIRA!
ID: Billion927
Çmimi2000€
Ofrohet vile 4-kateshe me qira ne Selite, tek AKU larg zhurmes dhe smokut , me siperfaqe 720 m2 . Vila eshte e organizuar ne katin e pare me 2 dhoma gjumi, nje soxhorno te madhe ne nje tualet. Ne katin e dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje soxhorno te madhe dhe 2 tualete. Ne katin e trete organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje soxhorno dhe 2 tualete dhe ne katin e katert organizohet me 3 dhoma gjumi, nje soxhorno dhe 1 tualet. Vila jepet e mobiluar si ne foto ose edhe bosh ne baze te kerkeses. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode. Orientimi i viles eshte lindje-jug- perendim qe e ben te jete i ndricuar ne menyre natyrale gjate gjithe dites sepse ne verande kane akses te gjitha pervec kuzhines dhe tualetit . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SELITE BILLION G&G GROUP
NE SELITE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SELITE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


NE SELITE KAT VILE PER QIRA! ID: Billion926
NE SELITE KAT VILE PER QIRA!
ID: Billion926
Çmimi350€
Ne nje nder zonat me te qeta ne Selite tek AKU larg zhurmes dhe smokut , ne katin e 4- te nje vile private 175 m2 ,jepet me qera 3+1 ,dhe eshte shume e pershtatshme si per banim por edhe per zyra ,eshte e organizuar ne nje sallon ,1 kuzhine me vete dy dhoma gjumi dhe tualet, dhe nje verande super te madhe me nje pamje relaksuese .Vila jepet e mobiluar si ne foto ose edhe bosh ne baze te kerkeses. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Orientimi i apartamentit eshte lindje-jug- perendim qe e ben te jete i ndricuar ne menyre natyrale gjate gjithe dites sepse ne verande kane akses te gjitha pervec kuzhines dhe tualetit . Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SELITE BILLION G&G GROUP
NE SELITE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SELITE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion923
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion923
Çmimi400€

Ofrojme apartament 2+1 per qira, ndodhur ne zonen e Bulevardi Zogu i Pare. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 bosh. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen pak te vecuar, me nje dhome gjumi, tualeti i cili ndodhet ne koridorin e apartamentit dhe nje ballkon me siperfaqe te madhe me pamje nga lulishtja. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: spitali, dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/11/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion920
TEK 21 DHJETORI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion920
Çmimi400€
Tek 21 Dhjetori, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 76m2. Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shpernarjen ne nje salle te madhe, nje dhome tjeter ku jane te pajisura me kondicioner, dhe nje tualet. Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te mire-administruar dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: zyre noterie, arkitekture, zyre sigurimesh, klinike etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion919
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion919
Çmimi300€
Ofrojme apartament 1+1 per qira, ndodhur ne zonen e Ish Fushes Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 67 m2. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen pak te vecuar, me nje dhome gjumi, tualeti i cili ndodhet ne koridorin e apartamentit dhe nje ballkon me siperfaqe te madhe me pamje nga lulishtja. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne nr. +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion917
TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion917
Çmimi360€
Tek Kompleksi DeliJorgji, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 45m2 dhe eshte i organizuar me pamje nga lulishtja brenda kompleksit. Eshte me fasate xhami gjithashtu eshte me vizibilitet dhe mundesi te larte reklamimi. Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: bar, farmaci , furre buke, zyre noterie, arkitekture, parukeri, dyqan veshjesh etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI BILLION G&G GROUP
TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion916
NE LAPRAKE, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion916
Çmimi1400€

Ne Laprake, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 201m2 dhe eshte i organizuar me dy hyrje, me pamje nga lulishtja dhe me pamje nga parkimi dhe rruga kryesore. Eshte me fasate xhami gjithashtu eshte me vizibilitet dhe mundesi te larte reklamimi. Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: bar, farmaci , furre buke, zyre noterie, arkitekture, parukeri, dyqan veshjesh etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUPc

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


TE KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion914
TE KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion914
Çmimi500€
Ne nje nder zonat me te preferuara dhe me elitare te Tiranes tek Komuna e Parisit , ne katin e 2- te nje pallati te ri me ashensor jepet apartament 2+1, tualet, dhe nje verande super te madhe per qira. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne fillim ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe me pas ne dhomat e gjumit dhe tualetin . Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Orientimi i apartamentit eshte nga lindja, jug dhe perendim qe e ben te ndricueshem ne menyre natyrale gjate gjithe dites . Per me shum informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TE KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TE KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TE KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PROKURORIA E PERGJITHSHME APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion912
TEK PROKURORIA E PERGJITHSHME APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion912
Çmimi:600€

Ne nje nder zonat me te preferuara, te rruga Qemal Stafa perballe Prokurorise se pergjithshme, ne katin e 10-te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor jepet per qira apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113m2 dhe jepet i mobiluar si ne foto. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne fillim ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe me pas ne dhomat e gjumit dhe tualetet. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Ne cmim ofrohet dhe post parkimi .Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PROKURORIA E PERGJITHSHME BILLION G&G GROUP
TEK PROKURORIA E PERGJITHSHME ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PROKURORIA E PERGJITHSHME SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER ZYRE PER QIRA! ID: Billion911
TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER ZYRE PER QIRA!
ID: Billion911
Çmimi:320€

Tek 21 Dhjetori, ambient per zyre ne katin e shtate ne nje nga ndertesat me prestigjoze dhe te kerkuara te momentit per zhvillimin e aktivitetit tuaj. Ambienti eshte i ndare ne dy zona dhe ofrohet bosh. Nuk eshte dhene me heret me qera sepse ndertimi sapo ka perfunduar dhe punimet jane te gjitha teper cilesore. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontakoni ne nr.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TE RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion910
TE RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion910
Çmimi:320€
Ne nje nder zonat me te preferuara te Rruga e Elbasanit,prane Pallatit te Brigadave , ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor jepet per qira apartament 2+1,nje tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne fillim ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe me pas ne dhomat e gjumit dhe tualetet. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese sa me komode.Ne cmim ofrohet dhe post parkimi .Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TE RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TE RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TE RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion908
TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion908
Çmimi:450€
Tek 21 Dhjetori, jepet apartament 1+1 per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit. Eshte i sapo mobiluar me standart bashkekohor dhe elektroshtepiake te markave me te mira ne treg! Zona ne te cilen ndodhet eshte e tille qe ofron cdo fasilitet te nevojshem per jetese per me teper qe edhe kompleksi ofron nje sere sherbimesh. Per me teper informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion907
TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion907
Çmimi:550€
Tek 21 Dhjetori, jepet apartament 2+1 per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit. Eshte i sapo mobiluar me standart bashkekohor dhe elektroshtepiake te markave me te mira ne treg! Zona ne te cilen ndodhet eshte e tille qe ofron cdo fasilitet te nevojshem per jetese per me teper qe edhe kompleksi ofron nje sere sherbimesh. Per me teper informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion906
TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion906
Çmimi:550€
Tek 21 Dhjetori, jepet apartament 2+1+2 per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit. Eshte i sapo mobiluar me standart bashkekohor dhe elektroshtepiake te markave me te mira ne treg! Zona ne te cilen ndodhet eshte e tille qe ofron cdo fasilitet te nevojshem per jetese per me teper qe edhe kompleksi ofron nje sere sherbimesh. Per me teper informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU VILE 3 KATESHE PER QIRA ! ID: Billion905
TEK FRESKU VILE 3 KATESHE PER QIRA !
ID: Billion905
Çmimi:900€
Ne Fresk,vile 3 kateshe 250 m2 afer restorant Fresku per qira.Vila ka 3 kate me shkalle nga jashte secili kat. Kati i pare perbehet nga nje hapsire open space ,nje kuzhine dhe nje tualet. Perdorimi i meparshem lokal me oborr perpara te gjelberuar dhe hapesire per parkim .Kati i dyte perbehet nga nje sallon, kuzhina, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon.Kati 3 ka dy dhoma, nje tualet te perbashket si dhe ballkon.Mund te perdoret per klinike dentare, zyra, kopesht, mobileri etj Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion895
TEK 21 DHJETORI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion895
Çmimi:650€
Tek 21 Dhjetori, ambient komercial me siperfaqe 138m2 per qira. Siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 75 m2 dhe siperfaqe e shfrytezueshme verande eshte 63 m2 me hipoteke. Ambienti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones, tek Magneti, i cili se fundmi eshte edhe populluar plotesisht. Eshte shume i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si minimarket,kancelari, qender estetike apo zyre. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LICEU ARTISTIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion894
TEK LICEU ARTISTIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion894
Çmimi:1000€

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe me elitare te Tiranes tek Liceu Artistik (RTSH-ja), ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor jepet apartament 2+1+2 tualete dhe ballkon per qira. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne fillim ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen dhe me pas ne dhomat e gjumit dhe tualetet. Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja. Me cmimin ofrohet edhe nje post parkimi. Per me shum informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LICEU ARTISTIK BILLION G&G GROUP
TEK LICEU ARTISTIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LICEU ARTISTIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


NE MISTO MAME, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion891
NE MISTO MAME, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion891
Çmimi:1800€

Ne Misto Mame ambient komecial per qira. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne nje pozicion mjaft te favorshem per cdo lloji aktiviteti biznesi. Ambineti eshte i organizuar nga 408m2 ,ku nga keto 188m2 ndodhet ne katin e pare dhe 220m2 ne katin e dyte, dhe ka 600m2 oborr per parkime. Lidhja midis 2 kateve behet nepermjet shkalleve te jashtme Ambienti i katit te pare perfshin hapsiren open space dhe nje tualet, kurse kati i dyte perfshin hapsiren open space dhe dy tualete nje per meshkuj dhe nje per femra. Ambienti ka fasad xhami dhe qepena qe e bejne kete ambient mjaft te sigurt. Parkimi eshte 1 shtruar me pllaka dhe me lulishte te mirembajtur, i rrethuar me kangjella dhe porte. Ambiente te pershtatshme per ekspozita mobilerie, paisje elektro shtepiake, elektrike, hidrosanitare, sisteme kondicionimi, per klinike mjeksore etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE MISTO MAME BILLION G&G GROUP
NE MISTO MAME ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE MISTO MAME SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER TE TIRANES, APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! ID: Billion889
NE QENDER TE TIRANES, APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion889
Çmimi:1000€
NE QENDER TE TIRANES, APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion889
Çmimi:1000€
Ne qender te Tiranes, ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor jepet apartament 3+1+2 tualete dhe ballkon per qira. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne fillim ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dhe me pas ne dhomat e gjumit dhe tualetet. Zonat ne te cilen ndodhet padyshim qe eshte nga me te preferuarat dhe me elitare, dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja. Me cmimin ofrohet edhe nje post parkimi. Preferohet kontrate 2 vjecare! Per me shum informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion887
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion887
Çmimi:210€

Jepet me qira apartamenti 1+1 me vendodhje prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 55m2, dhe ndodhet ne katin e 2.-te. Ndodhet ne vijen dyte te rruges kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje kuzhine ,nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion ose vizite ne prone,konkatorni ne nr. +355 69 203 3500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion878
TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion878
Çmimi:800€

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Laprake,ne katin e 2 te nje pallati egzistues . Organizohet me nje koridor te bollshem, sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2tualete , dhe 1 ballkon . Apartamenti jepet me qera ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht me nje mobilim .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Cmimi i diskutueshem. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KULLAT BINJAKE  BILLION G&G GROUP
TEK KULLAT BINJAKE   ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KULLAT BINJAKE  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/5/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA ID: Billion877
NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA
ID: Billion877
Çmimi:300€
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Laprake,ne katin e 2 te nje pallati egzistues . Organizohet me nje koridor te bollshem, sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2tualete , dhe 1 ballkon . Apartamenti jepet me qera ne gjendje sic eshte i pasqyruar totalisht me nje mobilim .Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Zona ku ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Cmimi i diskutueshem. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE  BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/5/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH STACIONI TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion875
TEK ISH STACIONI TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion875
Çmimi:60000€

Tek Ish Stacioni Trenit apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te brendshem. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Apartamenti ka pasur nje projekt si 1+1 por eshte adoptuar ne 2+1.Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH STACIONI TRENIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH STACIONI TRENIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH STACIONI TRENIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/5/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MUHAMET GJOLLESHA, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion874
TEK MUHAMET GJOLLESHA, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion874
Çmimi:400€

Tek Muhamet Gjollesha, apartament 1+1 per qira. Apartamenti eshte 68 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor me standart teper te lart .Eshte totalisht i mobiluar dhe kompletuar me te gjitha paisjet cilesore dhe bashkekohore, kondicioner ne çdo ambient. Ka orientm optimal nga lindja. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MUHAMET GJOLLESHA BILLION G&G GROUP
TEK MUHAMET GJOLLESHA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MUHAMET GJOLLESHA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion873
TEK RRUGA E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion873
Çmimi:1700€
Apartament 2+1+2 per qira tek nje nga ndertimet me cilesore te zones. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin i cili eshte se bashku me kuzhinen te cilat kane edhe dalje ne ballkon i cili ofron pamje te parkut te liqenit; dy dhomat e gjumit ku ajo matrimoniale ka edhe tualet. Apartamenti ka investime teper cilesore dhe eshte i pabanuar me pare! Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga me te preferuarat per banim dhe per shkak te afersise me cdo fasilitet te nevojshem si dhe qetesise per shkak te afersise me liqenin e tiranes. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.+355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion872
NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion872
Çmimi:260€
Jepet me qira apartament ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 8- te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,,nje sallon te madh me kuzhine nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet te kompleksi Fratarit dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ASTIRI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion871
TEK ASTIRI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion871
Çmimi:500€

Jepet me qira apartamenti 2+1 me vendodhje prane Unazes se Re. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 125 m2, dhe ndodhet ne katin e 5.-te. Ndodhet ne nje objekt teper cilesor, vija e dyte e rruges kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me mobilim teper cilesor. Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon i bollshem, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka kondicioner ne sallon dhe dhomen matrimoniale. Disponon dhe nje post parkimi. Apartamenti ka te perfshire dhe internetin ne cmim. Per me shume informacion ose vizite ne prone,konkatorni ne nr. +355 69 203 3500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion870
TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion870
Çmimi:400€
Tek Rruga e Dibres jepet apartamenti 2+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqje te brendshme prej 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar. Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i pamobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira i cili ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DIBRES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DIBRES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DIBRES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion865
TEK MYSLYM SHYRI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion865
Çmimi:1000€
Tek Myslym Shyri, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 60m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ambienti ka akses te drejteperdrejt nga rruga kryesore dhe gjithashtu ka nje dere nga pjesa e pasme qe mund ta aksesosh kur parkon makinen ose ta perdoresh per funizime me mallra. Ambienti me pare eshte perdorur per parukeri si dhe per lokal. Eshte ne rruge kryesore dhe eshte i ngritur nga toka (ka 5 shkalle). Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si farmaci, pasticeri, dyqan veshjesh, parukeri etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MYSLYM SHYRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/4/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI , APARTAMENT PER QIRA 2+1 ! ID: Billion860
TEK MYSLYM SHYRI , APARTAMENT PER QIRA 2+1 !
ID: Billion860
Çmimi:500€
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, ( frigoriferi, lavatricja, lavastovilje etj ). Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor .Apartamenti ka nje mobilim luksoz dhe teper komod. Ndodhet ne nje nga zonat me kerkuara te Tiranes, shume prane qendres duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MYSLYM SHYRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/3/2021 BILLION G&G GROUP


NE PALASE, VILE 2 KATESHE+TRUALL PER SHITJE! ID: Billion859
NE PALASE, VILE 2 KATESHE+TRUALL PER SHITJE!
ID: Billion859
Çmimi:1€

Ne Palase, vile 2 kateshe dhe truall per shitje. Prona perfshin nje siperfaqe trualli 327m2, siperfaqe ndetimi 169m2, siperfaqe parkimi 51.33m2 dhe siperfaqe verande 11m2. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku kati i pare perdoret per hapsiarat e dites (kuzhinen me sallonin e perbashket dhe nje tualet) dhe kati i dyte per hapsiarat e nates (dhoma matrimoniale qe ka akses te drejteperdrejt ne verande dhe tualetin personal, dy dhoma dytesore dhe nje tualt). Salloni, kuzhina dhe dhoma e gjumit matrimoniale kane nje vetrate te bollshme qe ofrojne nje pamje shplodhese te oborrit te viles dhe detit. Dy dhomat dytesore dhe tualeti i katit te dyte kane akses te drejtperdrejt ne oborrin e pasem te viles kurse pjesa tjeter e viles mund ta aksesoj nga shkallet e jashtme .Vila ka nje stil arkitektonik modern dhe cilesi te larte ndertimi.Ndodhet ne brezin e katert te ndertimeve te vilave ne nje komples te ri te mire organizuar. Vila eshte ne proces ndertimi ne nje projekt qe perfundon totalisht ne 2023. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE PALASE BILLION G&G GROUP
NE PALASE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE PALASE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/3/2021 BILLION G&G GROUP


NE SARANDE, GARSONIERE PER SHITJE! ID: Billion856
NE SARANDE, GARSONIERE PER SHITJE!
ID: Billion856
Çmimi:1€
Ne Sarande garsoniere per shitje. Apartamenti ndodhet ne ne zone mjaft te qete afer Spitaleve ne koder. Ndodhet ne katin e kater te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe prej 51.88 m2 dhe eshte i organizuar nje sallon, kuzhine dhe dhoma gjumi te perbashket, nje tualet dhe nje ballkon. Pallati eshte i sapo perfunduar dhe eshte i banueshem. Apartamenti momentalisht eshte te pa shtruar me pllaka dhe nuk jane vendosur dyert sepse jane lene ne zgjedhje te klientit bleres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SARANDE BILLION G&G GROUP
NE SARANDE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SARANDE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/3/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion866
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion866
Çmimi:400€
Jepet apartament 2+1me qira te Bulevardi Zogu i Pare.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te mire-administruar.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ka organizim te rregullt, eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Zona ne te cilen ndodhet eshte shume prane Qendres dhe te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/3/2021 BILLION G&G GROUP


NE SARANDE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion854
NE SARANDE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion854
Çmimi:1€
Ne Sarande apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne ne zone mjaft te qete afer Spitaleve ne koder. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe prej 78.67 m2 dhe eshte i organizuar nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Pallati eshte i sapo perfunduar dhe eshte i banueshem. Apartamentii momentalisht eshte te pa shtruar me pllaka dhe nuk jane vendosur dyert sepse jane lene ne zgjedhje te klientit bleres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SARANDE BILLION G&G GROUP
NE SARANDE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SARANDE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


NE FARKE VILE 3 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion853
NE FARKE VILE 3 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion853
Çmimi:360000€

Ofrojme vile per shitje 3 kateshe ne Farke!Vila ka nje siperfaqe trualli prej 1000m2 dhe siperfaqe ndertimi 482 m2.Eshte e organizuar ne 3 kate, ku kati i pare sherben si depo gjithashtu dhe si garazh,kati i dyte ka nje verande te madhe,nje sallon me kuzhine te perbashket,tre dhoma gjumi,njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete me dritare.Kati i dyte eshte i organizuar ne nje holl te bollshem, i cili ben shperndarjen ne 4 dhomat e gjumit,njera nga dhomat ka dalje ne ballkon, dy tualete dhe nje verande te madhe me pamje nga Liqeni i Farkes.Shkallet e brendshme te viles jane me dritare cka e ben te kete shume drite. Ne pjesen e truallit, jane mbjelle shume peme frutore dhe agrume te organizuara ne menyre perfekte.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me dinamike, e cila eshte zhvilluar me ritme te shpejta, e cila te ofron qetesine dhe ajrin e paster! Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone per te kuptuar vleren reale te saj na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE FARKE BILLION G&G GROUP
NE FARKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE FARKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


NE SARANDE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion850
NE SARANDE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion850
Çmimi:1€

Ne Sarande apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne ne zone mjaft te qete ,shume prane detit afer ,hotel Piccolino. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.Ka nje siperfaqe prej 99.1 m2 dhe eshte i organizuar nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nja ballkon. Pallati eshte i sapo perfunduar dhe eshte i banueshem. Apartamentii momentalisht eshte te pa shtruar me pllaka dhe nuk jane vendosur dyert sepse jane lene ne zgjedhje te klientit bleres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SARANDE BILLION G&G GROUP
NE SARANDE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SARANDE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK GJIRI I LALZIT,VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion849
TEK GJIRI I LALZIT,VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion849
Çmimi:420000€
Shitet vile 2 kateshe ,Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim “Lura 1” tek Gjiri i Lalzit .Tipologjia e viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe ndertimi 250 m2 dhe 125 m2 cdo kat dhe 750m2 oborr. Ne katin e pare, përfshin ambientin ndenjes, gatimit dhe ngrënies, tualet e cila ka dalje në kopështin e katit përdhe.Kati I dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe nje guzhine dhe tualet , Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë. Në rezidencën LURA ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten.Rezidenca LURA ofron ambiente sportive dhe rekreative shumëfunksionale , rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni 00355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK GJIRI I LALZIT BILLION G&G GROUP
TEK GJIRI I LALZIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK GJIRI I LALZIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion848
TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion848
Çmimi:420€
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 verande me pamje relaksuese . Ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e peste , me nje siperfaqe prej 150 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BRRYLI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion847
TEK BRRYLI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE!
ID: Billion847
Çmimi:106000€

Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Brrylit. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 106m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Shkolla,kopshte, markete,ka dhe nje park , disponon dhe parking privat .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BRRYLI BILLION G&G GROUP
TEK BRRYLI ME QERA BILLION G&G GROUP
TEK BRRYLI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH PARKU AMBIENT BIZNESI 15M2 PER QIRA! ID: Billion846
TEK ISH PARKU AMBIENT BIZNESI 15M2 PER QIRA!
ID: Billion846
Çmimi:150€

Tek Ish Parku i Autobusave ambient biznesi 15m2 per qira! Ambienti ndodhet ne katin 0, te nje pallati te ri te, Kompleksi i Kontaktit.Eshte i pershtatshem per zyre,parukeri,market, estetike etj. Zona eshte teper e pershtatshme per zhvillim te biznesit,gjithashtu te ofron te gjisha sherbimet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH PARKU BILLION G&G GROUP
TEK ISH PARKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH PARKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/31/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PALLATET CABEJ APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion845
TEK PALLATET CABEJ APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion845
Çmimi:78000€
Shitet apartament 2+1+2 te Pallatet Cabej! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 118m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri,te mire-administruar me ashensor.Eshte organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe nje ballkon te madh.Apartamenti ka orientim optimal dhe planimetri te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me dinamike, e cila eshte zhvilluar me ritme te shpejta. Gjithashtu zona ofron te gjitha fasilitetet e mundshme si: shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, bare-restorante, linja transporti publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PALLATET CABEJ BILLION G&G GROUP
TEK PALLATET CABEJ ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PALLATET CABEJ SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/31/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BRRYLI APARTAMENT 3+1 PER QIRA! ID: Billion844
TEK BRRYLI APARTAMENT 3+1 PER QIRA!
ID: Billion844
Çmimi:350€
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Brrylit. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 106 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Shkolla,kopshte, markete, disponon dhe parking privat .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BRRYLI BILLION G&G GROUP
TEK BRRYLI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BRRYLI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/31/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH PROFARMA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion843
TEK ISH PROFARMA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion843
Çmimi:110000€

Prane Ish Profarmes, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2021 shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 115 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi. Hyrja ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, bashke dhe me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH PROFARMA BILLION G&G GROUP
TEK ISH PROFARMA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH PROFARMA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 

Data : 7/31/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH PROFARMA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Billion842
TEK ISH PROFARMA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
Billion842
Çmimi:112000€
Prane Ish Profarmes, ne nje kompleks te ri ndertim i vitit 2021 shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 117 m2. Apartamenti ka punime mjaft cilesore , izolim akustik, sisteme hidraulike, instalime per sisteme qendrore kondicionimi. Hyrja ndodhet ne katin e 2 eshte dhe i organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme, bashke dhe me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH PROFARMA BILLION G&G GROUP
TEK ISH PROFARMA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH PROFARMA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/31/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ALI DEMI AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion841
TEK ALI DEMI AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion841
Çmimi:450€
Jepet ambient komercial per qira i ndodhur ne Bulevardin Zhan Dark, midis 7 xhuxhave dhe kryqezimit te Ali Demit . Ambienti ndodhet ne katin o ne rruge kryesore dhe ka nje siperfaqe prej 36 m2 . Zona ne te cilen ndodhet dhe pozicioni i ambientit eshte i pershtatshem per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri etj.Ka vizibilitet dhe levizshmeri te larte. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ALI DEMI BILLION G&G GROUP
TEK ALI DEMI BILLION G&G GROUP 
TEK ALI DEMI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


NE FRESK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ID: Billion839
NE FRESK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE
ID: Billion839
Çmimi:58000€
Ne Fresk ,ne nje nga Komplekset me te mira te zones,ndertim i vitit 2021 shitet apartament 2+1 me siperfaqe 96 m2 . Kompleksi dhe apartamenti kane punime mjaft cilesore qe nga termoizolimi , vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit , ka 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon me hapesire te bollshme. Eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave.. Kontakto ne numrin e telefonit 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE FRESK BILLION G&G GROUP
NE FRESK BILLION G&G GROUP 
NE FRESK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion838
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion838
Çmimi:80000€
Ambient komercial per shitje i ndodhur ne Astir tek Vila L. Ambienti ndodhet ne katin o ne rruge kryesore . Ka nje siperfaqe prej 70 m2 .Ambienti ndodhet buze rruge , ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri,klinike dentare etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA ID: Billion837
TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA
ID: Billion837
Çmimi:300€


Jepet me qira apartament 1+1 i ndodhur te Rruga e Durresit, te Ministria e Arsimit . Apartamenti eshte 70 m2 dhe organizohet nga 1 korridor i bollshem, 1 dhome gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , dhe 1 tualet me dritare . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues, jo i fundit .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E BARRIKADAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion836
TEK RRUGA E BARRIKADAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion836 
Çmimi:158000€
Shitet apartamenti 2+1+2 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e 7, jo i fundit te nje pallati te ri,me ashensor. Siperfaqja e apartamentit eshte 122m2.Apartamenti organizohet ne nje korridor , i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne 1 dhome ndenje me hapsire te bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bosh. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni ne numrin 355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E BARRIKADAVE BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E BARRIKADAVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E BARRIKADAVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA HOXHA TASIM AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE ID: Billion835
TEK RRUGA HOXHA TASIM AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE
ID: Billion835 
Çmimi:460000€

Ambient komercial per shitje i ndodhur ne Rrugen Hoxha Tasim . Ambienti ndodhet ne katin o ne rruge kryesore ne nje pallat te ri te mireadministruar. Ka nje siperfaqe prej 107m2 .Ambienti ndodhet buze rruge , ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri,klinike dentare etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA HOXHA TASIM BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA HOXHA TASIM ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA HOXHA TASIM SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/30/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE 2 APARTAMENTE PER SHITJE! ID: Billion834
TEK LIQENI I THATE 2 APARTAMENTE PER SHITJE!
ID: Billion834
Çmimi:330000€
Shiten 2 apartamente ne nje nga zonat me te kerkuar te Tiranes sic eshte Liqeni i Thate. Apartamentet kane nje siperfaqje prej 100m2 secili, ndodhen ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar. Te dy apartamentet organizohen ne 1 sallon te madh ndenje se bashku me nje aneks, 2 dhoma gjumi, dhe 2 tualete si dhe kane akses ne tarrace. Apartamentet ndodhen ne vijen e pare te pallateve, duke ofruar nje pamje mahnitese. Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume detaje ose per nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni ne numrin : 355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/29/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA HOXHA TASIM AMBIENT ME QIRA ! ID: Billion833
TEK RRUGA HOXHA TASIM AMBIENT ME QIRA !
ID: Billion833
Çmimi:1000€
Jepet me qira ambient i ndodhur ne Rrugen Hoxha Tasim . Ambienti ndodhet ne katin o ne rruge kryesore ne nje pallat te ri te mireadministruar , i survejuar. Ka nje siperfaqe prej 107m2 .Ambienti ndodhet buze rruge , ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri,klinike dentare etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA HOXHA TASIM BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA HOXHA TASIM ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA HOXHA TASIM SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/29/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion831
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion831
Çmimi:100000€

Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial tek Vila L . Ka nje siperfaqe 58m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne menyre te rregullt per zyra ,farmaci ,ose mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznes.Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet dhe fasilitetet , ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte .Disponon te gjithe infromacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP 
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/29/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion830
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion830
Çmimi: 328000€
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial tek Vila L . Ka nje siperfaqe 165 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne menyre te rregullt per zyra,bar ,market ,klinike mjekesore , mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi.Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/29/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion829
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion829
Çmimi: 115000€

Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial tek Vila L . Ka nje siperfaqe 75 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne menyre te rregullt per zyra noterie,farmaci,ose mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi.Ambiemti eshte aktualisht i dhene me qera.Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/29/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion828
NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion828
Çmimi: 75000€

Shitet apartament i ndodhur ne zonen e Astirit tek Vila L. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri te viteve te fundit me total katesh 8, te mirembajtur dhe mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe shitet i mobiluar. Apartamenti eshte investuar se fundmi dhe me nje mobilim te rregullt. Eshte i orientuar nga perendimi. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode,pasi prane ka shkolla ,kopshte,supermarkete,etj .Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/28/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion827
NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion827
Çmimi: 68000€
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Astirit tek Vila L . Apartamenti ka nje siperfaqje prej 98 m2 , eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te viteve te fundit , te mirmbajtur dhe miradministruar me ashensor. Apartamenti eshte investuar se fundmi me dyer dhe dritare te reja. Eshte i orientuar nga jug-lindje , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete ,ka nje park perpara dhe te gjitha sherbimet e nevojshme per te pasur nje jetese komode . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/28/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion826
NE ASTIR , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion826
Çmimi: 79000€
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Astirit tek Vila L . Apartamenti ka nje siperfaqje prej 118 m2 , eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te viteve te fundit , te mirmbajtur dhe miradministruar me ashensor. Apartamenti eshte investuar se fundmi me dyer dhe dritare te reja. Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete ,ka nje park perpara dhe te gjitha sherbimet e nevojshme per te pasur nje jetese komode . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/28/2021 BILLION G&G GROUP


NE DURRES 4000 M2 TOKE PER SHITJE ! ID: Billion825
NE DURRES 4000 M2 TOKE PER SHITJE !
ID: Billion825
Çmimi: 100000€
Shitet truall ne Durres ,ne zonen e Ish Kenetes . Ka siperfaqe 4000m2. Shitet bashke, shume e pershtatshme per magazina ose ndertime te ndryshme qofte edhe per banim .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DURRES BILLION G&G GROUP
NE DURRES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DURRES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 9 KATESHET AMBIENT ME QIRA ! ID: Billion824
TEK 9 KATESHET AMBIENT ME QIRA !
ID: Billion824
Çmimi: 1300 €
Jepet me qira ambient mezanine i ndodhur ne zonen e 9 katesheve . Ambienti ndodhet ne katin o ne rruge kryesore ne nje pallat te ri te mireadministruar , i survejuar me kamera. Ka nje siperfaqe prej 60m2 ,kati i pare 33 m2 dhe kati i dyte 27m2 .Ambienti ndodhet buze rruge , ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Organizohet nga 2 ambiente . Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 9 KATESHET BILLION G&G GROUP
TEK 9 KATESHET ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 9 KATESHET SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PERLA RESORT,VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion814
TEK PERLA RESORT,VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion814
Çmimi: 280000 €
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim “PERLA RESORT” tek Gjiri i Lalzit .Tipologjia e viles eshte ndertim 2 kate me nje siperfaqe ndertimi 150 m2 dhe 200m2 oborr.Zona e dites eshte e vendosur ne katin e pare, përfshin ambientin ndenjes, gatimit dhe ngrënies, e cila ka dalje në kopështin e katit përdhe.Kati I dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi ,tualet dhe garderobe , Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë. Në rezidencën PERLA ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten.Rezidenca PERLA ofron ambiente sportive dhe rekreative fusha e sportit shumëfunksionale , rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni 00355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PERLA RESORT BILLION G&G GROUP
TEK PERLA RESORT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PERLA RESORT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion823
TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion823
Çmimi: 110000 €
Tek Komuna e Parisit, apartament 2+1+2 per shitje.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 134m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te mire-administruar, me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon,nje korridor i cili ben ndarjen nga pjesa e dites me pjesen e nates,dy dhoma gjumi dhe ty tualete.Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e kerkuar, pasi te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode si dyqane, lokale, faramaci, stacione urbani etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK GJIRI I LALEZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion822
TEK GJIRI I LALEZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion822
Çmimi: 300000 €
Tek Gjiri i Lalzit vile 2 kateshe per shitje. Vila ka nje siperfaqe trualli 250 m2 dhe nje siperfaqe totale ndertimi 150 m2. Vila eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare ka veranden, sallonin dhe kuzhinen e perbashket dhe nje tualet, ne katin e dyte eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i pare me katin e dyte komunikojn me njeri tjetrin me ane te shkalleve te brendeshme. Vila ndodhet ne brezin e pare te ndertimeve tek kompleksi rezidencial Perla me nje pamje mbreslenese nga deti. Hyrjet per ne vile behen nga dy ane, si nga ana e detit gjithashtu dhe nga mbas viles. Vila shitet e mobilar dhe gjithashtu ne cmime perfshin dhe nje post parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK GJIRI I LALEZIT BILLION G&G GROUP
TEK GJIRI I LALEZIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK GJIRI I LALEZIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/27/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 5 MAJI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion821
TEK 5 MAJI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion821
Çmimi: 400 €

Tek 5 Maji apartament 2+1+2 per qira. Apartament ka nje siperfaqe 115 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire-administruar. Ambienti jepet me qira bosh dhe eshte totalisht i investuar ,ka kubature te rregullt dhe eshte i shtruar me parket. Me pare eshte perdorur per zyra dhe si dyqan online dhe mund te jepet perseri per aktivitete biznesi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/26/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI THATE DYQAN PER SHITJE! ID: Billion820
TEK LIQENI THATE DYQAN PER SHITJE!
ID: Billion820
Çmimi: 55000 €
Tek Liqeni Thate dyqan per shitje. Dyqani ka nje siperfaqe 40 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar. Ambienti per momentin perdoret si parukeri dhe dyqan veshjesh por eshte lehtesisht i konvertueshem ne nje dyqan te vetem open space. Dyqani mund te perdoret per farmaci, butik, estetik ose dyqan ushqimor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/26/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion819
TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion819
Çmimi: 72000 €
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kopshtit Botanik prane Xhamise. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ka nje sip. totale prej 65.23m2, dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, dhoma e gatimit e cila eshte e vecuar, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e qete,e paster e cila eshte teper e preferuar. Ballkoni ofron nje pamje te lire dhe relaksuese ne natyre. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, qe e ben kete apartament nje mundesi shume te mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK BILLION G&G GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOPSHTI BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/24/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion818
TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion818
Çmimi: 550 €
Tek Myslym Shyri, ne nje nga pallatet me te mira te zones jepet apartament 2+1+2 per qira, per zyra! Apartamenti ka planimetri te rregullt, dhe eshte i organizuar ne menyre te tille qe ambienti kryesor eshte i ndare nga dy dhomat e tjera, si dhe ka dy tualete. Apartamenti ka investime shume cilesore dhe ofrohet bosh. Zona eshte teper e favorshme per shkak te sigurise dhe aksesit direkt me fasilitetet e nevojshme. Ne cmim jane te perfshira edhe taksat! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MYSLYM SHYRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion817
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion817
Çmimi: 175000 €
Tek Bulevardi Zogu i Pare ofrohet apartament 2+1 per shitje me siperfaqe 135 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vitit 2004 me administrim teper te mire ne nje nga zonat me te kerkuara dhe qe ka akses me qendren dhe cdo fasilitet te nevojshem. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe korridori ne hyrje ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes e cila eshte se bashku me kuzhinen e cila ka edhe dalje ne ballkon; dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon te vecante dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT, AMBIENT KOMERCIAL PER QERA! ID: Billion816
TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT, AMBIENT KOMERCIAL PER QERA!
ID: Billion816
Çmimi: 900 €
Tek Ish- Fusha e Aviacionit, ne nje nga rezidencat me te kerkuara jepet me qera ambient komercial me siperfaqe 125m2 ne kat zero dhe me mundesi shfrytezimi per te vene tavolina perpara. Zona ne te cilen ndodhet po merr shume zhvillim dhe eshte nje ambient shume i pershtatshem per zhvillim biznesi si bar, restorant, furre buke, pasticeri, etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne rone na kontaktoni ne nr.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH-FUSHA E AVIACIONIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


NE FUSHE-KRUJE, SHITET VILE 3 KATESHE! ID: Billion815
NE FUSHE-KRUJE, SHITET VILE 3 KATESHE!
ID: Billion815
Çmimi: 105000 €

Ne Sauk shitet vile me siperfaqe trualli 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi 259 m2. Vila eshte e organizuar ne 3 kate , ku kati i pare dhe i dyte i sapo perfunduar . Ka nje oborr te madh me gjelberim dhe ka parking per makina. Ndodhet ne nje zone larg zhurmave te qytetit dhe te ofron qetesine e nevojshme per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SAUK BILLION G&G GROUP
NE SAUK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SAUK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


OKAZION!NE SAUK VILE 3 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion813
OKAZION!NE SAUK VILE 3 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion813
Çmimi: 195000 €
Ne Sauk shitet vile me siperfaqe trualli 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi 259 m2. Vila eshte e organizuar ne 3 kate , ku kati i pare dhe i dyte i sapo perfunduar . Ka nje oborr te madh me gjelberim dhe ka parking per makina. Ndodhet ne nje zone larg zhurmave te qytetit dhe te ofron qetesine e nevojshme per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SAUK BILLION G&G GROUP
NE SAUK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SAUK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion812
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion812
Çmimi: 175000 €
Apartament 2+1+2 per shitje tek FZ, Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe prej 145 m2, dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume te mirembajtur. Organizimi i apartamentit eshte i tille qe korridori i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit dhe tualetet. Apartamenti ka investime si sistem chiller,sistem kondicionimi, panele diellore., etj. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe mobiliet jane te gjitha te reja. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte teper e zhvilluar me ajer te paster dhe e sigurte, prane faciliteteve si supermarkete, farmaci, kopeshte dhe cerdhe per femije, palester, dhe akses ne rrugen kryesore. Gjithashtu ofron teper qetesi dhe komoditet per te jetuar per shkak te gjelberimit dhe hapesirave te planifikuara te pushimit. Bashke me apartamentin ofrohet edhe garazhdi me cmim 15.000 euro. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK XHAMLLIKU, GARAZHDE NE SHITJE! ID: Billion758
TEK XHAMLLIKU, GARAZHDE NE SHITJE!
ID: Billion758
Çmimi: 13000 €
Ne Xhamllik 12 garazhde ne shitje. Ndodhen ne katin -1 ne nje pallat te ri, tek shkolla Niket Dardani dhe ofrohen secili me cmim 13.000 euro. Mundesi shume e mire investimi.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK XHAMLLIKU BILLION G&G GROUP
TEK XHAMLLIKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK XHAMLLIKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion811
TEK GJIRI I LALZIT, VILE 2 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion811
Çmimi: 248000 €
Tek Gjiri i Lalzit vile 2 kateshe per shitje. Vila ndodhet shume prane Gjirit te Lalzit me nje afersi 1.2 km nga deti. Vila ka nje siperfaqe trruali prej 770m2 , nje siperfaqe gjurme ndertimi 110 m2 dhe nje siperfaqe totale 220m2. Kati i pare eshte i organizuar nje sallon me kuzhine te perbashket nje tualet dhe nje garazh, kurse kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje tualet nje garderobe dhe nje verande. Eshte e pozicionuar ne koder. Territori i rrethuar me kangjella ka një rrugekalim te perbashket (2 shtepi të tjera). Vila ofron pamje mahnitese nga te gjitha dhomat, 3 minuta nga plazhi, hapesire te mjaftueshme dhe natyre pa fund. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK GJIRI I LALZIT BILLION G&G GROUP
TEK GJIRI I LALZIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK GJIRI I LALZIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion810
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion810
Çmimi: 1 €
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 400 m2, ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne dy kate ne menyre te rregullt per zyra ose , mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Ne katin e pare ka 75 m2 dhe ne te dytin 400 m2 te ndara ne ambiente me siperfaqe te ndryshme .Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion809
TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion809
Çmimi: 450 €
Tek Rruga e Kavajes , apartament 2+1+2 per qira! Ndodhet ne fillim te Rruges se Kavajes shume prane Qendres ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me nje mobilim bashkekohore. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KAVAJES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP


TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808
TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion808
Çmimi: 135000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Gjirit te Lalzit brenda kompleksit Lura 1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dy kateshe , te mirembajtur dhe mireadministruar . Ka nje siperfaqe prej 96,5 m2 dhe ndodhet shume afer bregut te detit . Apartamenti eshte investuar se fundmi ,ka nje oborr shume te kendeshem perpara Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete per nje jete sa me komode ,Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion807
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion807
Çmimi: 600 €

Tek Liqeni i Thate apartament 2+1+2 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 104m2. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje organizim te favorshem ku korridori shperndares ndane zonat e dites ku perfshihet salloni me kuzhinen e perbashket qe kane dalje ne ballkon dhe tualeti, me zonat e nates qe perbehet dhoma kryesore qe ka tualetin dhe ballkonin brenda dhe nje dhome dytesore. Apartamenti ka orientim optimal nga jug-lindja qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme gjithashtu dhe qetesine per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion806
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion806
Çmimi:145000 €
Tek Liqeni i Thate apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 104m2. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje organizim te favorshem ku korridori shperndares ndan zonat e dites ku perfshihet salloni me kuzhinen e perbashket qe kane dalje ne ballkon dhe tualeti, me zonat e nates qe perbehet nga dhoma kryesore qe ka tualetin dhe ballkonin brenda dhe nje dhome dytesore. Apartamenti ka orientim optimal nga jug-lindja qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme,gjithashtu dhe qetesine per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion805
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion805
Çmimi:380000 €
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 600 m2, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ku nje pjese eshte dalje ne katin zero dhe nje pjese ne -1, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne menyre te rregullt . Mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion804
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion804
Çmimi:180000 €
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion804
Çmimi:180000 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 2+1+2+verande per shitje. Apartament eshte 257.18 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi, dy tualet dhe nje 110.43m2 verande. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal nga jug-perendimi. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Qendres Tregtare ETC. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat ekziztues, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 80 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion802
Çmimi: 75500 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 69.94 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal nga perendimi. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti.Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e kerkuar pasi te ofron qetesine, ajrin e paster dhe privatesine. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion801
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion801
Çmimi: 95500 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 81.69 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal me sallonin nga perendimi dhe dhomat e gjumit nga lindja. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP


NE BABRRU VILE PER SHITJE !! ID: Billion800
NE BABRRU VILE PER SHITJE !!
ID: Billion800
Çmimi: 135000 €

Shitet super vile 2 kateshe ne Babrru, sapo kalon Alliasin. Vila ka siperfaqe prej 215 m2 ndertim dhe 180m2 siperfaqe toke. Organizohet ne katin e pare me nje korridor shperndares, salloni, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon+aneks, 1 dhome gjumi me garderobe dhe me tualet, nje tualet tjeter , si dhe nje verande prej 26 m2. Ne pjesen e perparme ka nje oborr qe mund te shfrytezohet per mundesi parkimi dhe nje lulishte Vila eshte totalisht e investuar me punime cilesore, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor . Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete, me ajër të pastër, qetësi, gjelbërim.Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BABRRU BILLION G&G GROUP
NE BABRRU ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BABRRU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/19/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOPESHTI ZOLOGJIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion799
TEK KOPESHTI ZOLOGJIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion799
Çmimi: 350  Euro

Tek Kopshti Zologjik apartament 2+1+2 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine e perbashket , dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri ndodhet brenda dhomes se gjumit dhe ballkoni qe ka lidhje te drejtperdrejt me sallonin. Apartamenti ka nje ndricim optimal qe siguron driite pergjate gjithe dites. Apartamenti eshte i mobiluar pervecse dhomes se dyte. Ofrohet gjithashtu me nje post parkimi me nje kosto ekstra 40€. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete qe ofron nje jetes shume komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOPESHTI ZOLOGJIK BILLION G&G GROUP
TEK KOPESHTI ZOLOGJIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOPESHTI ZOLOGJIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/17/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE SUPER LOKAL 155M2 PER SHITJE! ID: Billion798
NE LAPRAKE SUPER LOKAL 155M2 PER SHITJE!
ID: Billion798
Çmimi: 1  Euro

Shitet lokal 155m2 ne Laprake! Lokali ndodhet ne nje zone te frekuentuar me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Eshte i organizuar ne dy ambiente , nga veranda dhe ambienti i brendshem, i cili perbehet nga nje hapsire open space, kuzhina, banaku dhe tualetet.Pjesa e verandes eshte e mbuluar me tende .Ambienti eshte ne gjendje pune ,me klientel te ngritur dhe xhiro ditore teper te kenaqshme.Aktualisht funksionon si bar restorant dhe ofron gjithashtu sherbimin delivery.Ambienti mund te shfrytezohet edhe per aktivitete te tjera biznesi.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/17/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion797
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion797
Çmimi: 96000
Tek Ish Fusha e Aviacionit shitet super apartament 2+1 me planimetri te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, koridori dhe 1 tualet kryesor. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike cilesore,dy ashensor te markave me te njohura ne treg.Zona ku ndodhet ka hapesire lojerash per femije,shetitore, lokale ,dyqane,farmaci dhe shume sherbime dhe fasilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/17/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion796
TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion796
Çmimi: 76000

Dyqan per shitje tek Ish ekspozita prane Gjykates se Tiranes.Ambienti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes.Ambienti eshte ne gjendje pune, eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si dyqane, kancelari, farmaci, exchange, zyra etj. Per nje vizite ju lutem na kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KAVAJES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/17/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH EKSPOZITA AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion795
TEK ISH EKSPOZITA AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!
ID: Billion795
Çmimi: 150000
Dyqan per shitje tek Ish ekspozita prane Gjykates se Tiranes.Ambienti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes.Ambienti eshte ne gjendje pune, eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si dyqane, kancelari, farmaci, exchange, zyra etj. Per nje vizite ju lutem na kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH EKSPOZITA BILLION G&G GROUP
TEK ISH EKSPOZITA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH EKSPOZITA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/17/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion793
TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion793
Çmimi: 350 
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Liqenit te Thate, tek Kompleksi Colombo. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 74 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/16/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion794
NE ASTIR, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !
ID: Billion794
Çmimi: 60000 €

Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar,te pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim nga perendimi gje qe e ben te kete ndricim te mire. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen ne sallon se bashku me aneksin i cili eshte i vecuar ,ne dhomen e gjumit dhe tualeti . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/16/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion792
NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion792
Çmimi: 90000 €

Shitet apartamenti i ndodhur ne zone e Astirit afer me Fabriken e Miellit . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te banuar ,te pajisur me ashensor dhe mireadministruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim nga jug-lindja gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit dhe 2 tualete. Njera nga dhomat dhe kuzhina kane dalje ne nje ballkon te madh dhe te bollshem ne te cilin mund te kaloni shume kohe per tu ndjere komod me pamje nga rruga kryesore.Dhoma e dyte e gjumit ka nje ballkon me vete . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/15/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion791
NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion791
Çmimi: 88000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zone e Astirit afer me Fabriken e Miellit . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te banuar ,te pajisur me ashensor dhe mireadministruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim nga jug-lindja gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit dhe nje tualet. Te gjitha dhomat kane dalje ne nje ballkon te madh dhe te bollshem ne te cilin mund te kaloni shume kohe per tu ndjere komod me pamje nga rruga kryesore. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/15/2021 BILLION G&G GROUP


NE DURRES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion790
NE DURRES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion790
Çmimi: 38000 €
Shitet apartament 1+1 ne Durres, afer Hotel Adriatikut.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka arredim bashkekohor dhe cilesor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Lagja eshte teper e qete nga zhurmat dhe rruga per te dal ne pazh eshte 30m.Ka vende parkimi dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DURRES BILLION G&G GROUP
NE DURRES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DURRES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/15/2021 BILLION G&G GROUP


NE PORCELAN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion789
NE PORCELAN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion789
Çmimi: 68000 €

Ne Porcelan apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 67.4m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka nje organizim te mire dhe ka dhoma me kubature te rregullt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte totalisht i investuar. Nodhet ne nje kompleks te ri te mire-administruar gjithashtu zona te ofron te gjitha sherbimet dhe fasilitetet per nje jetes sa me komode si dyqane, lokale, farmaci ,market etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE PORCELAN BILLION G&G GROUP
NE PORCELAN ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE PORCELAN SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/15/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ZOGU I ZI, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion788
TEK ZOGU I ZI, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion788
Çmimi: 68000 €
Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe 66 m2.Eshte e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ne apartament jane bere investime si :elektrike,dritare,pllaka etj,Shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ZOGU I ZI BILLION G&G GROUP
TEK ZOGU I ZI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ZOGU I ZI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/14/2021 BILLION G&G GROUP


TE MIHAL GRAMENO APARTAMENT 1+1 ME QIRA ID: Billion786
TE MIHAL GRAMENO APARTAMENT 1+1 ME QIRA
ID: Billion786
Çmimi: 300 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim prane Shkolles Mihal Grameno , jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 organizohet ne nje korridor shperndares, ambient ndenje dhe kuzhine , 1 dhome gjumi dhe nje tualet . Ndodhet ne katin e 5 -te te nje pallati te ri , te mirembajtur, te pajisur me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TE MIHAL GRAMENO BILLION G&GROUP 
TE MIHAL GRAMENO ME QERA BILLION G&G GROUP
TE MIHAL GRAMENO SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/14/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion785
NE LAPRAKE, APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion785
Çmimi: 300 €

Ne Laprake apartament 2+1 per qira. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe lehtesishte te aksesueshme. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe mobilim bashkekohore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/14/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion783
NE ASTIR, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion783
Çmimi: 87600 €

Ne Astir shitet apartament 2+1. Apartamenti ka siperfaqe prej 119.5 m2 dhe eshte pjese e nje kompleksi. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe pjesa e dites eshte i ndare nga pjesa e nates nepermjet nje korridori. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe te mirembajtur, ne pallat 8 katesh. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni. Nr. 0962033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/14/2021 BILLION G&G GROUP


NE GJIPE 58000 M2 TOKE PER SHITJE! ID: Billlion780
NE GJIPE 58000 M2 TOKE PER SHITJE!
ID: Billlion780
Cmimi: 1 €

Shitet 58000 m2 toke ne Gjipe .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem ,afer rruges kryesore. Vend i pershtatshem per investim , fshat turistik,mundesi zhivillimi te bisneseve te ndryshme. Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE GJIPE BILLION G&G GROUP
NE GJIPE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE GJIPE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK XHAMLLIKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion777
TEK XHAMLLIKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion777
Çmimi: 60000 €

Tek Xhamlliku, apartament 1+1 per shitje. Apartamenti eshte 60 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Shitet i mobiluar me nje mobilim komod dhe bashkekohor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK XHAMLLIKU BILLION G&G GROUP
TEK XHAMLLIKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK XHAMLLIKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PALLATET CABEJ , AMBIENT OPEN SPACE PER QIRA ! ID: Billion779
TEK PALLATET CABEJ , AMBIENT OPEN SPACE PER QIRA !
ID: Billion779
Çmimi: 800 €

Jepet me qira ambienti i ndodhur ne zonen e Pallateve Cabej. Ambienti eshte openspace me nje siperfaqe prej 270m2 dhe 4m i larte. Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami dhe pershtatet per aktivitete te ndryshme biznesi . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PALLATET CABEJ BILLION G&G GROUP
TEK PALLATET CABEJ ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PALLATET CABEJ SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion776
NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion776
Çmimi: 55500 €
Ne Qesarke apartament 2+1 per shitje. Apartamenti eshte 107.4 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri te sapo perfunduar, qe eshte ne proces hiptekimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QESARAKE BILLION G&G GROUP
NE QESARAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QESARAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion775
NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion775
Çmimi: 69000 €

Ne Qesarke apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti eshte 133 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri te sapo perfunduar, qe eshte ne proces hiptekimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QESARAKE BILLION G&G GROUP
NE QESARAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QESARAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion774
NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion774
Çmimi: 53500 €
Ne Qesarke apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti eshte 103.4 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri te sapo perfunduar, qe eshte ne proces hiptekimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QESARAKE BILLION G&G GROUP
NE QESARAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QESARAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/13/2021 BILLION G&G GROUP


NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion773
NE QESARAKE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion773
Çmimi: 51500 €

Ne Qesarke apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti eshte 99.1 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi dhe dy tualete.Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri te sapo perfunduar, qe eshte ne proces hiptekimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QESARAKE BILLION G&G GROUP
NE QESARAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QESARAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/12/2021 BILLION G&G GROUP


NE QESARAKE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion771
NE QESARAKE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion771
Çmimi: 35000 €
Ne Qesarke apartament 1+1 per shitje. Apartamenti eshte 67.7 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe tualet. Ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri te sapo perfunduar, qe eshte ne proces hiptekimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QESARAKE BILLION G&G GROUP
NE QESARAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QESARAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/12/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT , APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion772
TEK KOMUNA E PARISIT , APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !
ID: Billion772
Çmimi: 400 €

Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Komunes se Parisit , prane lulishtes . Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 2 tualete dhe 1 ballkon nga ku kane dalje 2 dhomat e gjumit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor , ne katin e dyte me nje siperfaqe prej 110m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/12/2021 BILLION G&G GROUP


NE FRESK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion770
NE FRESK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion770
Çmimi: 95000 €
Ne Fresk apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhin te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje verand dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar. Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE FRESK BILLION G&G GROUP
NE FRESK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE FRESK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/12/2021 BILLION G&G GROUP


TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion769
TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion769
Çmimi: 350 €

Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 78 m² tek Shkolla e Baletit.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te të një pallati të ri me ashensor,te Shkolla e Baletit.Organizohet në nje sallonse bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti është plot dritë, totalisht i mobiluar dhe ka gjithcka të nevojshme për një jetesë komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK SHKOLLA E BALETIT BILLION G&G GROUP
TEK SHKOLLA E BALETIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK SHKOLLA E BALETIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/12/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA HOXHA TAHSIM AMBIENT BISNESI PER QIRA! ID: Billion767
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM AMBIENT BISNESI PER QIRA!
ID: Billion767
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 300 €

Jepet me qira ambient biznesi 55m2 i ndodhur ne Rrugen Hoxha Tasim.Ambienti ndodhet buze rruge ne katin 0, ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune. Disponon dokumentacin te rregullt hipotekor! Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA HOXHA TAHSIM AMBIENT BISNESI PER QIRA! ID: Billion767
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM AMBIENT BISNESI PER QIRA!
ID: Billion767
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 90000 €
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM AMBIENT BISNESI PER QIRA!
ID: Billion767
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 90000 €
Shitet ambient biznesi 55m2 i ndodhur ne Rrugen Hoxha Tasim.Ambienti ndodhet buze rruge ne katin 0, ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar ,parukeri etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune. Disponon dokumentacin te rregullt hipotekor! Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA HOXHA TAHSIM SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DIBRES DYQAN PER SHITJE. ID: Billion766
TEK RRUGA E DIBRES DYQAN PER SHITJE.
ID: Billion766
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 170000 €
TEK RRUGA E DIBRES DYQAN PER SHITJE.
ID: Billion766
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 170000 €
Tek rruga e Dibres shitet dyqani prane Medreses se Tiranes me siperfaqje 23m2. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore me fasade xhami, me nje zone mjaft te populluar. Eshte nje mundesi mjaft e mire per zhvillimin e biznesit tuaj. Per me shume informacion ose per nje planifikuar nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DIBRES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DIBRES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DIBRES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E DIBRES TEK KOMPLEKSI HALILI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: Billion765
TEK RRUGA E DIBRES TEK KOMPLEKSI HALILI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE
ID: Billion765
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 82000 €
Nje super apartament ne shitje 1+1 tek Rruga e Dibres kompleksi Halili . Ka nje siperfaqe prej 67 m2. Ndodhet ne katin e 4 -te ,te nje pallati te ri, te mire-administruar, te pajisur me ashensor.. Eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,nje sallon+ kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte me orientim ne lindje . Nuk ka problem me lageshtiren dhe shitet i mobiluar. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E DIBRES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E DIBRES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E DIBRES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER TE TIRANES TE PIACA,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion764
NE QENDER TE TIRANES TE PIACA,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion764
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 134500 €
Shitet super apartament ne Qender te Tiranes Tek Piaca, apartament 2+1 me siperfaqe prej 115m2. I cili ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ambjentet jane me hapesire te bollshme dhe te mire-mobiluara. Ka nje planimetri shume te rregullt. Organizohet ne nje sallon te madh ,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe dy ballkone .Apartamenti shitet i mobiluar . Zona ka fasilitete te shumta dhe disponon nje dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni : +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES TE PIACA BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES TE PIACA ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES TE PIACA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion763
TEK XHAMLLIKU APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion763
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 63000 €

Ne Xhamllik apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 70m2 dhe ndodhet ne kati e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues.Eshte i organizuar me nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndjenjes se bashku me kuzhinen,e cila ka dalje ne ballkon,2 dhoma gjumi dhe nje tualet.Apartamenti eshte mundesi e mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 00355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK XHAMLLIKU BILLION G&G GROUP
TEK XHAMLLIKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK XHAMLLIKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/10/2021 BILLION G&G GROUP


NE PORCELAN GARSONIERE PER SHITJE! ID: Billion762
NE PORCELAN GARSONIERE PER SHITJE!
ID: Billion762
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 40000 €

Shitet garsoniere 44m2 ne Porcelan. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar,me ashensor. Garsonierja ka orientim dhe hapesire optimale. Te gjitha punimet jane teper cilesore duke filluar nga parketi ,dyer,dritare,dhe hidrosanitaret. Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e favorshme dhe eshte nje mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ! 00355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE PORCELAN BILLION G&G GROUP
NE PORCELAN ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE PORCELAN SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion761
TEK MYSLYM SHYRI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion761
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 65000 €
Shitet apartament 1+1 i ndodhur ne zonen e ne zonen e Myslym Shyrit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati eskzistues,te mirembajtur.Eshte i organizuar nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka orientim te favorshem dhe shitet i mobiluar.Zona ne te cile ndodhet apartamenti te ofron te gjtha mundesite per nje jetese sa me komode, si dhe per zhvillimin e aktiviteteve ne ndryshme te biznesit pasi apartamenti eshte mundesi shume e mire banimi dhe investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI  BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MYSLYM SHYRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA 5 MAJI, SHITET LOKAL! ID: Billion760
TEK RRUGA 5 MAJI, SHITET LOKAL!
ID: Billion760
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500000 €

Tek Rruga 5 Maji, shitet Bar-Kafe Lokal! Lokali ndodhet ne nje ndertese te re, ne katin zero buze rruges kryesore dhe ka siperfaqe prej 143 m2 dhe 81, 5 m2 verande me hipoteke. Eshte aktualisht i organizuar si dupleks dhe ne gjendje pune, dhe ka nje pozicion teper te favorshem per shkak te levizshmerise se larte. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA 5 MAJI  BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA 5 MAJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA 5 MAJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion759
TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion759
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 38000 €

Tek Fresku shitet apartament 1+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallatI te ri te mire administruar . Ka nje siperfaqe 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU  BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion757
TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion757
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 42000 €
Tek Fresku shitet apartament 1+1 . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallatI te ri te mire administruar . Ka nje siperfaqe 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU  BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1+2 PER QERA! ID: Billion756
TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1+2 PER QERA!
ID: Billion756
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 350 €

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Rezidenca Magnet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe i pabanuar me pare. Orientimi eshte i favorshem cfare e ben te jete i ndricuar pjesen me te madhe te dites. Eshte pjeserisht i mobiluar. Zona eshte nje nga me te preferuarat per banim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI  BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+2 PER QERA! ID: Billion755
TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+2 PER QERA!
ID: Billion755
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €
Apartament 2 + 1 + 2 me qira në Residencen Magnet . Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka një sipërfaqe prej 108 m2 dhe një verandë me sipërfaqe 122m2. Banesa është e sapo përfunduar dhe e pabanuar më parë në ndërtesën e re me ndërtim me cilësi të lartë. Ka një orientim të favorshëm që e bën atë të ndritshëm në pjesën më të madhe të ditës. Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha lehtësitë e nevojshme si shkolla, kopshti, afërsia me stacionet urbane, etj. Jepet bosh. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI  BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/9/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ASTIRI, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion753
TEK ASTIRI, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion753
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 50000 €
Tek Astiri shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallatI te ri te mire administruar . Ka nje siperfaqe 83 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe ka mobilje moderne dhe shume cilesore. Ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme, shume prane rruges kryesore. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI  BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/8/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion754
TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion754
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 145000 €
Apartament 2+1+2 per shitje tek Rezidenca Magnet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ,ka siperfaqe prej 108 m2dhe nje verande me siperfaqe 122 m2. Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe i pabanuar me pare ne pallat te ri me cilesi te larte ndertimi. Ka orientim te favorshem qe e ben te jete i ndricuar pjesen me te madhe te dites.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, kopshte, afersi me stacione urbani.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI  BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/8/2021 BILLION G&G GROUP


NE DURRES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion752
NE DURRES APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion752
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 33000 €

Ne Durres apartament 1+1 per shitje, ne zonen e Plazhit Iliria. Aparatamenti ka nje siperfaqe prej 51.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mire-administruar, me ashensor! Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, i cili ka hapsire te bollshme dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim te favorshem cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Pallati eshte teper cilesor dhe nuk ka asnje demtim nga termeti. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per te pushuar, pasi te ofron te gjitha sherbimet per te jertuar dhe pushuar ne sezonin e veres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DURRES  BILLION G&G GROUP
NE DURRES  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DURRES  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/8/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion751
NE ASTIR APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion751
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 68500 €

Ne Astir apartament 2+1 per shitje. . Ka nje siperfaqe prej 86 m2. Ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor.. Eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,nje sallon+ aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte me orientim jug-perendim. Nuk ka problem me lageshtiren dhe shitet i mobiluar.Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR  BILLION G&G GROUP
NE ASTIR  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/8/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER, JEPET AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! ID: Billion750
NE QENDER, JEPET AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!
ID: Billion750
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 236000 €

Shitet ambient biznesi i ndodhur ne Qender,tek 9-kateshet. Ambienti ndodhet shume prane rruges kryesore, ne katin e 2-te ne nje pallati te ri . Eshte me fasade xhami dhe pershtatet per aktivitete te ndryshme biznesi si :klinike, zyra, estetike etj . Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 dhe ka nje vizibilitet te larte dhe akses ne rruge kryesore.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA! ID: Billion741
NE QENDER JEPET AMBIENT BIZNESI ME QERA!
ID: Billion741

Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1500 €

Jepet me qira ambienti i ndodhur ne Qender,tek 9-kateshet. Ambienti ndodhet shume prane rruges kryesore, ne katin e 2-te ne nje pallati te ri . Eshte me fasade xhami dhe pershtatet per aktivitete te ndryshme biznesi si :klinike , zyra, estetike etj . Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 dhe ka nje vizibilitet te larte dhe akses ne rruge kryesore.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


NE QENDER TE TIRANES APARTAMENT 3+1 PER QIRA ID: Billion747
NE QENDER TE TIRANES APARTAMENT 3+1 PER QIRA
ID: Billion747
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €

Jepet me qira apartament 3+1 ne qender te Tiranes, te 9 kateshet. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ndodhet në katin e 1 te nje pallati te ri, te mireadministruar te pajisur me dy ashensore. Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies , 3 dhoma, njera prej te cilave funkisonon si depo, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me paisje bashkekohore dhe ka orientim jug-perendim , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme. Per një vizite në kete prone ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER TE TIRANES BILLION G&G GROUP
NE QENDER TE TIRANES ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER TE TIRANES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


TEK XHAMLLIKU,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion748
TEK XHAMLLIKU,APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion748
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 63000 €
Jepet apartament me qira ne zonen e Xhamllikut,prane Conad.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ofrohet i pamobiluar si ne foto.Eshte i organizuar nga nje sallon i madh,kuzhina e cila ka dalje ne ballkon,nje dhome e vogel dhe dy tualete.Ndodhet ne katin e dyte te nje godine 3-kateshe dhe eshte i sapo restauruar.Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK XHAMLLIKU BILLION G&G GROUP
TEK XHAMLLIKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK XHAMLLIKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


NE YZBERISHT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion749
NE YZBERISHT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion749
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 63000 €
NE YZBERISHT,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion749
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 63000 €
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 82m2 ne zonen mjaft te preferuar te Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne sallon ,dhomen e gjumit qe ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE YZBERISHT BILLION G&G GROUP
NE YZBERISHT ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE YZBERISHT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


TEK SHESHI WILSON,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion744
TEK SHESHI WILSON,AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion744
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 370 €

Jepet ambient per zyra me qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 42m2. Ka nje arredim shume te kendshem dhe eshte shume komod. Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK SHESHI WILSON  BILLION G&G GROUP
TEK SHESHI WILSON ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK SHESHI WILSON SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/7/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion746
TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion746
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 270 €

Tek Fresku jepet apartament 1+1 per qira. Aartamenti eshte 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe sallon te perbashket ,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet nje nje pallat te ri te mire administruar. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone qe ploteson te gjitha fasilitete per nje jetes sa me komode. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU  BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/6/2021 BILLION G&G GROUP


TEK MINE PEZA APARTAMENT 3+1 PER QIRA! ID: Billion745
TEK MINE PEZA APARTAMENT 3+1 PER QIRA!
ID: Billion745
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €

Tek Mine Peza jepet me qira apartament 3+1.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur dhe te mire-administruar.Eshte i organizuar ne nje korridr i cili ben shprendarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte totalishit i investuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes , e cila te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MINE PEZA  BILLION G&G GROUP
TEK MINE PEZA  ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK MINE PEZA  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/6/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion743
TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion743
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 5000 €

Jepet me qira super ambient biznesi tek Kullat Binjake. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar dhe ka nje siperfaqe prej 170 m2.Eshte i organizuar ne nje korridor te gjate qe ben shpernarjen ne nje salle te madhe, tre dhoma te tjera,nje kuzhine dhe nje tualet.Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si banke,kompani sigurieshm klinike,spa etj.Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit e cila te ofron te gjitha sherbimet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KULLAT BINJAKE  BILLION G&G GROUP
TEK KULLAT BINJAKE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KULLAT BINJAKE  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/6/2021 BILLION G&G GROUP


OKAZION! TEK FRESKU APARTAMENT 2+1+GARAZHD PER SHITJE! ID: Billion742
OKAZION! TEK FRESKU APARTAMENT 2+1+GARAZHD PER SHITJE!
ID: Billion742
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 65000 €

Tek Fresku shitet apartament 2+1+garazhd. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84m dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e gatimit , dy dhoma gjumi njera prej te cilave me ballkon dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme.Orientimi eshte i favorshem. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet mundshme si shkolla, kopshte, farmaci, qender shendetsore, banka, restorante, linje te trasportit publik etj.Ne cmim perfshihet dhe garazhdi 70m2 me 3 poste parkimi, i cili eshte me qepen. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 069203500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/6/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 ME QIRA! Billion740
TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
Billion740
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 €

Tek 5 Maji jepet me qira apartament 1+1. Apartament ka nje siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administrauar. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i investuar me mobilje cilesore dhe elektroshtepiake te markave me te njohura. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/5/2021 BILLION G&G GROUP


OKAZION!! NE HAMALLAJ KOMPLEKS ME 6 VILA PER SHITJE! ID: Billion739
OKAZION!! NE HAMALLAJ KOMPLEKS ME 6 VILA PER SHITJE!
ID: Billion739
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet kompleks me 6 vila,i ndodhur ne natyren e mrekullueshme te Hamallaj.Ky kompleks rezidencial e turistik synon që të shndërrohet në destinacionin kryesor turistik të individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukture. Afërsia me qendrat kryesore të banimit i mundëson banorëve të shijojnë jetesën e tyre jo vetëm gjatë stinës së verës apo sezonit të pushimeve, por edhe çdo fundjavë. Siperfaqja totale e truallit eshte 2000 m2 ku nga keto 1160 m2 eshte ndertim. Vilat jane te organizuara ne menyre te rregullt, me hapsire optimale nga njera tjetra dhe kane siperfaqe te konsiderueshme me gjelberim. Secila nga vilat eshte e ndertuar ne me materiale teper cilesore sipas standarteve te fundit te ndertimit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE HAMALLAJ BILLION G&G GROUP
NE HAMALLAJ ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE HAMALLAJ SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/5/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion173
TEK PROFARMA APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion173
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 52000 €
Shitet apartament 1+1 tek Profarma, përballë Neptunit. Ka një sipërfaqe prej 50m2. Ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistuese. Eshte i organizuar ne dhome ndenje , kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ka nje ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacion dhe për të vizituar kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PROFARMA BILLION G&G GROUP
TEK PROFARMA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PROFARMA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA PARISIT APARTAMENT 2+1 PER QERA! ID: Billion322

TEK KOMUNA PARISIT APARTAMENT 2+1 PER QERA!
ID: Billion322
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 800 €
Jepet me qira super apartament 2+1 ne Komune te Parisit. Ka nje siperfaqe totale 100 m2, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor. Hyrja organizohet ne ambient ndenje+ ambient ngrenie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje, jepet i mobiluar, eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje, ka oxhak dhe eshte i shtruar totalisht me parket. Ne cmim perfshihet dhe vendi i parkimit. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/2/2021 BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion516
TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion516
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 €

Jepet me qira apartament 1+1 te Liqeni i Thate! Apartamenti ndodhet ne nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/1/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT , VILE 2 KATESHE PER QIRA ! ID: Billion738
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT , VILE 2 KATESHE PER QIRA !
ID: Billion738
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1400 €
Jepet me qira vile 2 kateshe, ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit. Siperfaqe trrualli 470m2 . Siperfaqja totale e viles eshte 260m2. Siperfaqja e secilit kat ​eshte 130m2. Kati 1 eshte i organizuar nga 1 sallon se bashku me kuzhinen dhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i 2 ka hyrjen me shkalle nga jashte , eshte i organizuar nga 1 sallon te bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet te bollshem , Para saj vila ka nje oborr te gjelberuar i cili gjithashtu te ofron mundesine e parkimit te 5 makinave. Eshte e pershtatshme per shkolle, shtepi banimi, shoqata ose fondacione.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/1/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion736
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion736
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 89000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri te viteve te fundit , te mirmbajtur dhe miradministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 81 m2 dhe shitet i mobiluar. Apartamenti eshte investuar se fundmi me dyer dhe dritare te reja. Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/30/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion735
NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion735
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75500 €
NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion735
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75500 €
Shitet apartamenti 2+1 ne Laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 1 tualet , dhe 1 ballkon .Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe te qete. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/30/2021 BILLION G&G GROUP


NE ASTIR ,APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion734
NE ASTIR ,APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion734
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 300 €
Jepet me qira apartament ne zonen e Astirit. Apartamenti ka nje siperfaqe 110m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,,nje sallon te madh me kuzhine dhe nje tualet.. Ndodhet shume prane Viles L dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/30/2021 BILLION G&G GROUP


NE SELITE , VILE 4 KATESHE PER QIRA ! ID: Billion733
NE SELITE , VILE 4 KATESHE PER QIRA !
ID: Billion733
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 6000 €
Jepet me qira vile 4 kateshe, ne zonen e Selites. Siperfaqe trrualli 500m2 . Siperfaqja totale e viles eshte 600m2. Siperfaqja e secilit kat ​eshte 150m2. Kati -1 eshte i organizuar nga 1 dhome ,2 tualete dhe 1 salle te madhe konferencash me dalje ne oborr. Kati 0 ka dalje nga te dyja anet e viles , pjesa mbrapa qe eshte parkingu dhe pjesa ballore qe eshte hyrja kryesore. Eshte e organizuar nga nje dhome si zyre dhe nje salle te madhe openspace dhe 1 tualet. Kati 1 eshte organizuar nga 5 mbiente zyrash ku 3 nga ambientet kane dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Kati 2 eshte i organizuar nga 1 salle te madhe openspace, 1 dhome , 1 tualet dhe 2 ballkone. Para saj vila ka nje oborr te gjelberuar i cili gjithashtu te ofron mundesine e parkimit te 2 makinave.Kurse mbrapa viles ka mundesi parkimi per 4 makina Eshte e pershtatshme per shkolle, shtepi banimi, shoqata ose fondacione.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SELITE  BILLION G&G GROUP
NE SELITE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SELITE  SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/29/2021 BILLION G&G GROUP


TEK BULEVARDI ZOGU I PARE,APARTAMENT 3+1+3+3 BALLKONE PER SHITJE! ID: Billion732
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE,APARTAMENT 3+1+3+3 BALLKONE PER SHITJE!
ID: Billion732
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 259000 €
Shitet apartament 3+1,me nje siperfaqe 220m2 ne zonat me elitare te Tiranes .Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati 14-te katesh te ndertuar ne vitet e fundit.Pallati eshte i mireadministruar dhe posedon ashensor. Ky super apartament eshte i organizuar nga: -Nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve te apartamentit -Nje sallon i madh qe ofron ndricim natyral dhe pamje te lire nga Mali i Dajtit -Tre dhoma gjumi,dy te cilat jane me tualete -Tre tualete -Tre ballkone -Orientim perendim -Mobilim cilesor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim ne kryeqytet, e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE BILLION G&G GROUP
TEK BULEVARDI ZOGU I PAREME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK BULEVARDI ZOGU I PARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/29/2021 BILLION G&G GROUP


NE PORCELAN, APARTAMENT 3+1+4 PER QIRA ! ID: Billion731
NE PORCELAN, APARTAMENT 3+1+4 PER QIRA !
ID: Billion731
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €
Jepet me qira apartamenti bosh i ndodhur ne zonen e Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri te mireadministruar , me ashensor , i survejuar me kamera. Ka nje siperfaqe prej 130m2 . Organizohet nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen e 3 dhomave te gjumit, ku secila nga dhomat eshte e pajisur me tualet me ajrim natyral me dritare, me pas organizohet nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne dy ballkone qe ndodhen ne te dyja krahet e sallonit dhe tualeti kryesor . Eshte i investuar me dritare medhaja me vetrata , me parket dhe hidrosanitare cilesore ( kuzhina do te kompletohet ne baze te kerkesave te klientit}. Apartamenti ka hapsire te konsiderueshme dhe eshte i pershtatshem per nje familje te madhe qe kerkon hapsire dhe komodidtet. Eshte i orientuar nga jug-perendimi gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites , dhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode, pasi ka prane shkolla, kopshte, supermarkete , restorante, bar-kafe etj.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE PORCELAN BILLION G&G GROUP
NE PORCELAN ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE PORCELAN SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ATSH, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion730
TEK ATSH, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !
ID: Billion730
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 500 €
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e ATSH-se. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2 , i shfrytezuar me perpara si zyre dhe ka nje organizim te tille qe mund te shfrytezohet per cdo aktivitet biznesi por edhe per banim . Organizohet nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen ne 1 sallon te madh , dy dhoma dhe dy tualete me ajrim natyral me dritare. Ndodhet ne nje pallat te mireadministruar , buze rruge kryesore , ne katin e 1. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ATSH BILLION G&G GROUP
TEK ATSH ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ATSH SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion729
TEK ISH STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion729
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 88000 €
Tek Stacioni i Trenit shitet apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 103 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhinen e perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ai ndodhet ne katin e 4-te te nje godine ekzistuese te mire administruare. Ka nje pozicion mjaft te favorshme qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha fasilitete e nevojshme per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ISH STACIONI I TRENIT BILLION G&G GROUP
TEK ISH STACIONI I TRENIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ISH STACIONI I TRENIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHE PER SHITJE ! ID: Billion728
TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 3+1+2+2 GARAZHE PER SHITJE !
ID: Billion728
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 160000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek Rruga Bardhyl prane Brylit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh , i pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 130m2 , ne cmim jane te perfshire dhe dy garazhe . Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen , me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi te siperfaqe te bollshme dhe 2 tualete ku nje nga tualetet ka ajrim natyral me dritare. Eshte i investuar vitet e fundit, me sistem ngrohje me kaldaja , me parket druri , kuzhine te rinovuar etj. Apartamenti ka orientim nga jug-perendim , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA BARDHYL BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA BARDHYL ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA BARDHYL SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/28/2021 BILLION G&G GROUP


TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion727
TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion727
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 400 €
Jepet me qira dyqan i ndodhur ne nje nga zonat me te banuara te Tiranes, ne rrugen Naim Frasheri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin 0 . Ka fasade xhami dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore, Eshte i pershatshem per lloje te ndryshe aktiviteti biznesi si klinike dentare,zyre,dyqan etj,. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK NAIM FRASHERI BILLION G&G GROUP
TEK NAIM FRASHERI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK NAIM FRASHERI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/26/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion725
NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion725
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 80000 €
Shitet apartament 2+1+2 ne Laprake,me nje siperfaqeprej 93m2 ,ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire-administruar. Organizohet me nje sallon ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , dhe 2 ballkone Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe te qete.Apartamenti shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet ne foto. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/25/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion723
TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion723
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 330 €
Tek 5 Maji jepet me qira apartament 1+1. Apartament ka nje siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administrauar. Eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe jepet me qira i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/25/2021 BILLION G&G GROUP


TEK ALI DEMI VILE 5 KATESHE PER QIRA! ID: Billion722
TEK ALI DEMI VILE 5 KATESHE PER QIRA!
ID: Billion722
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 5000 €
Jepet me qira vile 5 kateshe ne Ali Dem.Vila ka siperfaqe totale 945m2 ,ku cdo kat eshte nga 189m2.Tre katet e para jane bosh te pa mobiluara pasi jane perdorur si magazina. Dy kate jane banim te cilat lidhen me shkalle te brendeshme. Kati i katert eshte i organizuar ne nje soxhorno, kater dhoma gjumi ( njera prej tyre me tualet) , nje tualet dhe nje ballkon. Kati i peste perbehet nga pese dhome gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone. Gjithashtu vila ka dhe oborr perpara me mundesi parkimi 4-5 makina.Vila ndodhet ne nje zone teper te favorshme, me te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese ose per zhvillim te bizneseve, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore.Eshte ideale si per banim dhe per investim.Mund te perdoret per institucione, zyra , klinika, shkolla etj pasi ka nje hapsire te konsiderueshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK NAIM FRASHERI BILLION G&G GROUP
TEK NAIM FRASHERI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK NAIM FRASHERI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/25/2021 BILLION G&G GROUP


TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion721
TEK NAIM FRASHERI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion721
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 450 €
Jepet me qira dyqan i ndodhur ne nje nga zonat me te banuara te Tiranes, ne rrugen Naim Frasheri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin 0 . Eshte i mbuluar totalisht nga fasade xhami dhe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore, Eshte i pershatshem per lloje te ndryshe aktiviteti biznesi si klinike dentare,zyre,dyqan etj,. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK NAIM FRASHERI BILLION G&G GROUP
TEK NAIM FRASHERI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK NAIM FRASHERI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/25/2021 BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KOSOVAREVE, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE! ID: Billion720
TEK RRUGA E KOSOVAREVE, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE!
ID: Billion720
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 250000 €
Tek Rruga e Kosovareve ambient komercial per shitje. Ambienti ka nje siperfaqe 84 m2 dhe ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka fasad xhami dhe eshte ne nje pozicion mjaft te favorshem. Eshte i pershtatshem per biznese si dyqan, zyra, klinik etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KOSOVAREVE BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/25/2021 BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! ID: Billion665
TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!
ID: Billion665
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 54000 €
Ne Fresk shitet apartament 1+1 me siperfaqe 73.4m2 dhe verande 44m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Ka nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/24/2021 BILLION G&G GROUP


NE LUNGOMARE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion666
NE LUNGOMARE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion666
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 145200 €
Ne Lungomare super apartament 2+1 per shitje. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe ballkon. Ka nje siperfaqe prej 121.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te mire-administruar me ashensor. Aparatamenti ka planimetri dhe orientim te favorshem, ka nje pamje te mrekullueshme. Ne apartament jane bere investime, eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket me te fundit. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LUNGOMARE BILLION G&G GROUP
NE LUNGOMARE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LUNGOMARE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/24/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion719
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 82500 €
Shitet apartamenti 2+1 ne Laprake,ne katin e 6 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje korridor shperndares , nje sallon te madh ndenjie se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, te dyja me dalje ne ballkon dhe nje tualet .Orientimi i apartamentit eshte jug lindje cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe te qete. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/24/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ID: Billion718
NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1 NE SHITJE
ID: Billion718
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 77000 €
Shitet apartamenti 2+1 ne Laprake,ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet me nje sallon te madh ndenjie se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, 1 tualet , dhe 2 ballkone .Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka mundeson ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ku ndodhet te te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe te qete. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE  ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/24/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion717
TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion717
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 150000 €
Shitet apartament 3+1+2 te Kodra e Diellit! Siperfaqja totale e apartamentit eshte 110m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion667
NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion667
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 95000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara , ne Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95.5m2 dhe ndodhet ne katin e 9 , ne nje nga komplekset me te cilesore te kesaj zone i ndertuar ne vitin 2020. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites pasi eshte i orientuar nga perendimi. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha lehtësitë për një jetë të rehatshme dhe të qetë. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni, 0692033500 !!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DON BOSKO BILLION G&G GROUP
NE DON BOSKO ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DON BOSKO SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion668
NE DON BOSKO, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion668
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 85000 €
Shitet super Apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 81m2 i cili organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhomave te gjumit ku dhoma matrimoniale ka nje dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare per apartamentin. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes, e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DON BOSKO BILLION G&G GROUP
NE DON BOSKO ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DON BOSKO SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


NE LAPRAKE,LOKAL 120M2 PER SHITJE! ID: Billion669
NE LAPRAKE,LOKAL 120M2 PER SHITJE!
ID: Billion669
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 270000 €
Shitet ambient komercial i kategorise Bar-Kafe , ne zonen e Laprakes. Ka nje siperfaqe prej 120m/2 dhe organizohet ne nje ambient qe shfrytezohet per Bar-in, nje kend lojrash per femije si dhe nje ambient i hapur per duhanpiresit. Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune dhe ka klientele te rregullt.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKEME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT GARAZHD 25 M2 NE SHITJE! ID: Billion716
TEK KOMUNA E PARISIT GARAZHD 25 M2 NE SHITJE!
ID: Billion716
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
TEK KOMUNA E PARISIT GARAZHD 25 M2 NE SHITJE!
ID: Billion716
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet garazhd te Komuna e Parisit. Garazhdi ndodhet ne katin -1 dhe eshte 25m2. Eshte me qepen dhe mund te perdoret dhe si magazine. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


TEK PALLATI ME SHIGJETA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion715
TEK PALLATI ME SHIGJETA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion715
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
TEK PALLATI ME SHIGJETA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion715
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet apartament 2+1 te Pallati me Shigjeta. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues (jo i fundit).Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne sallonin se bashku me kuzhinen, dy dhomat e gjumi,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal, cka e ben ate te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PALLATI ME SHIGJETA BILLION G&G GROUP
TEK PALLATI ME SHIGJETA ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PALLATI ME SHIGJETA SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/23/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!😍 ID: Billion714
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!😍
ID: Billion714
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 220 €
Tek 5 Maji apartament 1+1 per qira. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te favorshme prane rruges kryesore qe te ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne katin e trete te nje godine te re me ashensor. Apartamenti eshte 70 m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe sallon te perbashket nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe eshte i pamobiluar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 5 MAJI BILLION G&G GROUP
TEK 5 MAJI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 5 MAJI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE BLLOK, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!😍 ID: Billion713
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE BLLOK, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!😍
ID: Billion713
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 4000 €
Ne Bllok jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe 155.7 m2 dhe eshte i organizuar nga hapesira e brendshme, veranda me fasade xhami dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar buze rruges kryesore. Eshte totalisht i investuar me parket dhe tavan te varur. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloji biznesi si lokale, dyqane, klinike etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BLLOK BILLION G&G GROUP
NE BLLOK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BLLOK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE PORTO PALERMO 60000 M2 TOKE PER SHITJE!😍 ID: Billion711
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE PORTO PALERMO 60000 M2 TOKE PER SHITJE!😍
ID: Billion711
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE PORTO PALERMO 60000 M2 TOKE PER SHITJE!😍
ID: Billion711
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shiten 60000 m2 toke ne Porto Palermo.Ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te bregdetit shqiptar.Eshte ideale per cdo lloj investim turizmi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE PORTO PALERMO BILLION G&G GROUP
NE PORTO PALERMO ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE PORTO PALERMO SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE BLLOK, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE!😍 ID: Billion712
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE BLLOK, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE!😍
ID: Billion712
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 117000 €
Ne Bllok shitet ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe 155.7 m2 dhe eshte i organizuar nga hapesira e brendshme, veranda me fasade xhami dhe dy tualete. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar buze rruges kryesore. Eshte totalisht i investuar me parket dhe tavan te varur. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloji biznesi si lokale, dyqane, klinike etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BLLOK BILLION G&G GROUP
NE BLLOK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BLLOK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE JALE 16000 M2 TOKE PER SHITJE!😍 ID: Billion710
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE JALE 16000 M2 TOKE PER SHITJE!😍
ID: Billion710
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shiten 16,000 m2 toke ne Jale ne vije te pare. Toka eshte me dokumentcion te rregullt ,me projekt dhe leje ndertimi. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Shqiperise me mundesi te larte zhvillimi te turizmit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone konkatktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE JALE BILLION G&G GROUP
NE JALE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE JALE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE SHENGJIN SUPER RESORT PER SHITJE!😍 ID: Billion709
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE SHENGJIN SUPER RESORT PER SHITJE!😍
ID: Billion709
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet resort ne Shengjin ne nje prej zonave me te preferuara per turizem ne Shqiperi! Resorti perbehet nga nje hotel 6 katesh me 40 apartamente (3+1, 2+1, 1+1) + penthouse , restorant 300 m2, market 300 m2 dhe lavanderi .Kater vila me tipologji te njejte , me nje siperfaqe prej 640m2 secila dhe 54 apartamente ne total.Vila INHERITOR ka siperfaqe totale 1300m2 ,26 hyrje (3+1, 2+1, 1+1), bar restorant, kuzhine,recepsion, lavanderi dhe parkim. Resorti ka 8000 m2 gjelberim,3000 m2 piste (100 makina ose 5 helikoptere),2000 m2 (pishine+hapesire cadrash),2500 m2 garazh, poshte gjelberimit(160 makina),400 palma, 100 rrenje ullinj,pisha etj. Vetëm 1.9 km nga qendra e qytetit, vendndodhja strategjike e resortit siguron qasje të lehtë në destinacionet e duhura të qytetit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SHENGJIN BILLION G&G GROUP
NE SHENGJIN ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SHENGJIN SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/22/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍 ID: Billion670
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍
ID: Billion670
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 175000 €
Tek Pazari i ri shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siperfaqe 125 m2 dhe eshte i organizuare ne nje sallone me kuzhine te perbashket dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te mire qe ofrone te gjitha fasilitetet e nevoshme per nje jetese sa me komode.Pallati eshte i ri dhe eshte ne perfundim te punimeve. Per me teper na kontaktni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK PAZARI I RI BILLION G&G GROUP
TEK PAZARI I RI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK PAZARI I RI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK KOMUNA E PARISIT,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!😍 ID: Billion671
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK KOMUNA E PARISIT,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!😍
ID: Billion671
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 110000 €
Super apartament ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes,tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe 110m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon te bollshem,nje kuzhine te vecuar,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Orientimin e ka nga perendimi.Apartament shitet totalisht i mobiluar si ne foto.Ka nje vendodhje shume te mire ku te ofrohen te gjitha facilitet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion673
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion673
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 95000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92.7m2 me orientim indje . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK BILLION G&G GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE KOPSHTIN BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK KOMUNA E PARISIT,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!😍 ID: Billion672
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK KOMUNA E PARISIT,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!😍
ID: Billion672
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 65000 €
Tek Komuna e Parisit jepet ambient kamercial per shitje. Ambienti ka nje siperfaqe 27m2 dhe eshte nje nje pozicion shume te favorshem buze rruges kryesore. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi! Mund te konvertohet edhe ne duplex.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion674
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion674
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 60000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne verande , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69m2 me orientim jug-indje . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK BILLION G&G GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE KOPSHTIN BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!😍 ID: Billion707
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!😍
ID: Billion707
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 49500 €
Shitet apartament 1+1 ne Fresk.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet 50m larg nga restorant Fresku, ne nje zone teper te kerkuar e cila te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, si supermarkete, farmaci,dyqane,lokale, linje e transportit urban etj.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE QENDER, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍 ID: Billion676
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE QENDER, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍
ID: Billion676
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 146000 €
Shitet apartament 2+1+2 ne Qender te Tiranes, me siperfaqe 120 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 13 katesh dhe te mireadministruar. Organizohet nga ambienti i ndenjies me kuzhinen e perbashket , korridori, i cili ben shperndarjen ne 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ka nje kubatur te rregullt dhe hapsira te bollshme Disponon Certifikate Pronesie. Orientimi Jug-Lindje. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE QENDER BILLION G&G GROUP
NE QENDER ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE QENDER SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion677

𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion677
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 95000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi te bollshme , ku njera nga dhomat ka nje verande me pamje fantastike nga kopshti botanik dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95.1m2 me orientim jug-lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK BILLION G&G GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE KOPSHTIN BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK LIQENI I FARKES TOKE + VILE PER SHITJE!😍 ID: Billion678
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣TEK LIQENI I FARKES TOKE + VILE PER SHITJE!😍
ID: Billion678
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 300000 €
Tek Liqeni Farkes toke dhe vile per shitje. Vila eshte 3 kateshe me nje siperfaqe gjurme 334.8 m2 , nje siperfaqe totale 1105 m2 , dhe toke 3000m2. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te mire me pamje nga liqeni i Farkes dhe qe ka shume potencial per zhvillim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I FARKES BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I FARKES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I FARKES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion680
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion680
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 72000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne verande , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 66m2 me orientim perendim . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK BILLION G&G GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE KOPSHTIN BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!😍 ID: Billion708
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!😍
ID: Billion708
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 €
Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2, ndodhet ne katin e 3-te te ne pallati te ri me ashensor dhe te mire-administruar. Eshte i organizuar ne nje korridor ne forme L qe ben te mundur ndarjen e ambienteve te dites nga ambientet e nates.Ka nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.Apartamenti ka organizim te rregullt dhe orientim optimal , cka e ben apartamentin te jete i ndricuar.Jepet me qira i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! 062033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KULLAT BINJAKE BILLION G&G GROUP
TEK KULLAT BINJAKEME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KULLAT BINJAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/21/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE DHERMI 2700M2 TOKE NE VIJE TE PARE PER SHITJE!😍 ID: Billion706

𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE DHERMI 2700M2 TOKE NE VIJE TE PARE PER SHITJE!😍
ID: Billion706
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet 2700m2 toke ne vije te pare ne Dhermi. E ndodhur ne nje prej zonave me te bukura te rivieres shqiptare ,e lakmuar nga pushuesit dhe e pershtatshme per zhvillimin e turizmit. Per me shume informacione na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE DHERMI BILLION G&G GROUP
NE DHERMI ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE DHERMI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR!😍 ID: Billion555

𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR!😍
ID: Billion555
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1 €
Shitet 4800m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith fasilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi duke e bere nje prej vendeve me te lakmuara nga pushushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE JALE BOTANIK FORTUZI  BILLION G&G GROUP
NE JALE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE JALE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK RRUGA FORTUZI,AMBIENT BIZNESI PER SHITJE!😍 ID: Billion703

Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 200000 €
Shitet ambient biznesi 55m2 i ndodhur ne Rrugen Fortuzi .Ambienti ndodhet buze rruge ne katin 0, ne nje zone te pershtatshme per shume aktivitete biznesi si:zyre noterie,farmaci,institucion financiar etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte.Aktualisht aktiviteti eshte ne gjendje pune.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA FORTUZI  BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA FORTUZI ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA FORTUZI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TE RRUGA FORTUZI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE😍 ID: Billion290

𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣TE RRUGA FORTUZI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE😍
ID: Billion290
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 125000 €
Shitet apartament 2+1+2 te Rruga Fortuzi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe ndodhet në katin e 7 te një pallati te ri te mireadministruar Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE  BILLION G&G GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE RRUGEN E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, AMBIENT PER QIRA !😍 ID: Billion685
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, AMBIENT PER QIRA !😍
ID: Billion685
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 3000 €
Jepet me qira ambienti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara , te Tiranes ne Rrugen e Kosovareve. Ambienti ndodhet buze rruge, ne katin 0 ne nje nga komplekset me cilesore te Tiranes. Eshte me fasade xhami dhe pershtatet per aktivitete te ndryshme biznesi si psh , ( supermarket, klinike , coffee shop, estetike etj ). Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 163m2 dhe ka nje vizibilitet te larte dhe akses ne rruge kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE  BILLION G&G GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE RRUGEN E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍 ID: Billion684
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍
ID: Billion684
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 177000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, ne rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri , te ndertuar se fundmi , te mireadministruar me 3 kate parking nentoke , me dy ashensore , me kamera sigurie dhe i syrvejuar 24 ore. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , ku nejra prej tyre ka dalje ne ballkon, nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete ku njeri nga tualetet eshte me ajrim natyral.Ka orientim nga perendimi , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 88.51m2 dhe siperfaqe neto 77.83 m2.Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE  BILLION G&G GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE RRUGEN E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍 ID: Billion684
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE RRUGEN E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍
ID: Billion684
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 177000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, ne rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri , te ndertuar se fundmi , te mireadministruar me 3 kate parking nentoke , me dy ashensore , me kamera sigurie dhe i syrvejuar 24 ore. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , ku nejra prej tyre ka dalje ne ballkon, nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen dhe 2 tualete ku njeri nga tualetet eshte me ajrim natyral.Ka orientim nga perendimi , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 88.51m2 dhe siperfaqe neto 77.83 m2.Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE  BILLION G&G GROUP
NE RRUGEN E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE RRUGEN E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE BRRYL, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!😍 ID: Billion698
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE BRRYL, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!😍
ID: Billion698
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 67000 €
Shitet super apartament 1+1 totalisht i mobiluar ne Brryl (prapa ish Rozafes). Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri me ashensor.Ka punime cilësore dhe arredim modern.Apartamenti ofron nje pamje fantastike e Tiranës dhe ka ndricim natyral.Mundësi shumë e mirë investimi pasi është aktualisht e dhënë me qira. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes, e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BRRYL BILLION G&G GROUP
NE BRRYL ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BRRYL SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE BLLOK, APARTAMENT 3+1 PER QIRA !😍 ID: Billion699
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE BLLOK, APARTAMENT 3+1 PER QIRA !😍
ID: Billion699
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 €
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te miradministruar . Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe orientim lindje. Apartamenti eshte i investuar se fundmi, pasi me perpara ka qene i shfrytezuar si ambient zyre. Organizohet nga: 3 dhoma gjumi te bollshme . 1 dhome me vete bashke me kuzhinen 1 tualet me dritare. 1 depo te vogel. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BLLOK BILLION G&G GROUP
NE BLLOK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BLLOK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE BLLOK, APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA !😍 ID: Billion700
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE BLLOK, APARTAMENT 4+1+2 PER QIRA !😍
ID: Billion700
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 1200 €
Jepet me qira ambienti i ndodhur ne nje zone shume te kerkuar te Tiranes, ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe ndodhet ne katin e 3 . Organizohet nga 4 dhoma , 2 anekse kuzhine dhe 2 tualete me dritare. Ambienti eshte i investuar se fundmi , pasi ka qene i shfrytezuar me perpara si klinike dentare. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti biznesi pasi ndodhet buze rruge dhe ka vizibilitet te larte . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE BLLOK BILLION G&G GROUP
NE BLLOK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE BLLOK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK KOPSHTI BOTANIK, APARTAMENT 3+1 PER QIRA!😍 ID: Billion701
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣TEK KOPSHTI BOTANIK, APARTAMENT 3+1 PER QIRA!😍
ID: Billion701
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 300 €
Tek Kopshti Botanik jepet per qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet siper Kopshtit Botanik ne nje zone mjaft te qete. Ndodhet Ne katin e pare te nje pallati te mire-administruar. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira i mobiluar. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK BILLION G&G GROUP
TEK KOPSHTI BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOPSHTI BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍 ID: Billion704
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍
ID: Billion704
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 194500 €
Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Kosovareve.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te sapondertuar dhe te mire-administruar me ashensor.Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen.Ka dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 117.27 m2, nje hapesire e konsiderueshme e cila krijon kushtet per nje jetese sa me komode.Ka planimetri te rregullt dhe orientim nga juglindja e cila ben te mundur ndricimin e apartamentit gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet dhe me akses te shpejte ne rrugen kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KOSOVAREVE BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KOSOVAREVE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KOSOVAREVE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/19/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE LAPRAKE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!😍 ID: Billion692
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE LAPRAKE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!😍
ID: Billion692
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 62000 €
Ne Laprake apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te favorshme me akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe ofron qetesine per nje jetese sa me komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje ndertes 6 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka nje orientim nga lindja dhe ndodhet ne nje pallat te mire-administruar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE LAPRAKE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!😍 ID: Billion693
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE LAPRAKE, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!😍
ID: Billion693
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 85000 €
Ne Laprake apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe lehtesishte te aksesueshme. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 85 m2 dhe eshte i organizuar nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE FRESK APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!😍 ID: Billion694
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE FRESK APARTAMENT 1+1 NE SHITJE!😍
ID: Billion694
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 47000 €
Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne Fresk, prane Restorant Deliut. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76 m2, dhe organizohet ne nje korridor shperndares, 1 sallon me dalje ne ballkon ,1 dhome gjumi, dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te mire-administruar te pajisur me ashensor, ne nje zone qe te ofron shume fasilitete si supermarkete, linja urbane, shkolla etj . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE FRESK BILLION G&G GROUP
NE FRESK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE FRESK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA!😍 ID: Billion695
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA!😍
ID: Billion695
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 650 €
Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 105m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Ka organizim dhe orjentim te favorshem. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍 ID: Billion696
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE LAPRAKE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!😍
ID: Billion696
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 75000 €
Ne Laprake apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te favorshme me akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe ofron qetesine per nje jetes sa me komode. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi, dy tualet dhe dy ballkone. Ka nje orientim jug-lindje qe siguron drite per gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE LAPRAKE BILLION G&G GROUP
NE LAPRAKE ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE LAPRAKE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion697
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE KOPSHTIN BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion697
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 85000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne verande , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 83.4m2 me orientim jug-lindje . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK BILLION G&G GROUP
NE KOPSHTIN BOTANIK ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE KOPSHTIN BOTANIK SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 6/14/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE ZOG TE ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA😍
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE ZOG TE ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA😍
ID: Billion691
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 350 €
Ne nje nga zonat me te preferuara per banimte Zogu i Zi, prane Harry fultz, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe eshte i sapo investuar totalisht dhe me mobilim te ri .Organizohet ne nje korridor shperndares, ambjent ndenjie dhe kuzhine , 1 dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues , te mirembajtur te ndodhur buze rruge. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ZOG TE ZI BILLION G&G GROUP
NE ZOG TE ZI SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 6/12/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE ASTIR APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!😍 ID: Billion690
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 
📣NE ASTIR APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!😍
ID: Billion690
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 99,500 €
Ne Astir shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 123.7 m2, me vendodhje afer Viles L. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mire-administruar. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete, njeri prej tyre me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i investuar totalisht. Ka nje orientim optimal jug-lindje-perendim, gje qe ben te mundur ndricimin e apartamentit gjate gjithe dites. Se bashku me apartamentin shitet dhe garazhdi 23 m3 me cmim ekstra 12000 euro. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

BLEJ SHTEPI NE ASTIR BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 
https://billionrealty.al/property/2405/ne-astir-apartament-3-1-2-per-shitje-billion690.html

Data : 6/12/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE RRUGEN E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍 ID: Billion689
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE RRUGEN E ELBASANIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !😍
ID: Billion689
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 103,000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Rruges se Elbasanit ne Rrugen Pjeter Budi. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 (neto) dhe ndodhet ne nje pallat ekzistues te mirmbajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim nga jug-lindja gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dite. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar nga korridori i bollshem qe ben shperndarjen e dy dhomave te gjumit ku njera nga dhomat ka dalje ne ballkon , salloni se bashku me aneksin i cili eshte i vecuar dhe ka dalje tek ballkoni tjeter dhe tualeti . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
BLEJ SHTEPI TE RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TE RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TE RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 6/11/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 📣NE QENDER , APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈
📣NE QENDER , APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE !😍
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 163,000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne qender te Tiranes, perball qendres tregtare Toptani . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i vitit 2019 , i pajisur me ashensor , ne katin e 2. Ka nje siperfaqe totale prej 102m2 dhe ka nje organizim dhe kubature te rregullt. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi ku njera nga dhomat eshte e pajisur me tualet, nje sallon me dalje ne ballkon dhe tualeti kryesor. Eshte me orientim nga juglindja , gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone shume e kerkuarqe ofron te gjitha facilitetet per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
BLEJ SHTEPI NE QENDER BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
QENDER BILLION G&G GROUP
QENDER SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/10/2021 BILLION G&G GROUP


𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 🔥 OKAZION🔥 📣Në Astir apartament 2+1 për shitje.😍
𝐋𝐈𝐒𝐓𝐈𝐌 𝐈 𝐑𝐈 🔥 OKAZION🔥
📣Në Astir apartament 2+1 për shitje.😍
Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 52,000 €
 Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 95 m2. Ndodhet në katin e 4 të një godine të re , të mirëadministruar. 
Është i organizuar në një korridor , një sallon të bollshëm së bashku me kuzhinën , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare. 
Apartamenti është i ndricuar dhe është me orientim jug-lindje.
Nuk ka problem me lagështiren dhe shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. 
Për më shumë informacion dhe për ta vizituar pronën kontaktoni
0692033500
BLEJ SHTEPI NE ASTIR BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
ASTIR BILLION G&G GROUP
ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 6/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK 9 KATESHET APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion686
TEK 9 KATESHET APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion686


BLEJ SHTEPI TEK 9 KATSHET BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
9 Katshet BILLION G&G GROUP
9 Katshet SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUPShitet apartament 2+1 tek 9 Kateshet.Aparatamenti ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te ne pallati te ri me ashensor.Ka planimetri te rregullt me kuzhine te vecuar dhe orientim optimal.Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, i cili eshte pershtatur si kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nder zonat me te kerkuar te Tiranes duke qene se te ofron te gjitha lehtesite per nje jetese sa me komude.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500

Data : 6/10/2021 BILLION G&G GROUP


TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion683
TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion683
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit, tek Eleonora.Apartamenti ka nje siperfaqje prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, nje tualet dhe dy ballkone.Ka planimetri dhe orientim optimal.Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte teper e kerkuar dhe te ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2390/tek-kodra-e-diellit-apartament-2-1-per-shitje-billion683.html

Data : 6/9/2021 BILLION G&G GROUP


SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE YZBERISHT

Apartamenti eshte i mireorganizuar me nje kubatur te rregullt,pallati eshte i nje cilesie te larte ndertimi dhe shitet i mobiluar. 
Cmimi: €56,000
Sipërfaqja e pronës: 71
Dhomë gjumi: 1
Tualet: 1
Lloji i pronës: Apartament
Gjendja e pronës: Shitje

BLEJ SHTEPI NE YZBERISHT BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
YZBERISHT BILLION G&G GROUP
YZBERISHT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP


Data : 10/20/2020 BILLION G&G GROUP


SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE MISTO MAME TEK PALLATET CABEJ
Pallati eshte prane rruges kryesore dhe zona ne te cilen ndodhet mundeson te gjithe facilitetet e nevojeshme per nje jetes sa me komode.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.
NE PAKETE PERFSHIHEN:
Sipërfaqja e pronës: 72
Dhomë gjumi: 1
Tualet: 1
Lloji i pronës: Apartament
Gjendja e pronës: Shitje

PALLATET CABEJ SHTEPI NE SHITJE
SHTEPI ME QERA MISTO MAME
SHTEPI NE SHITJE YZBERISHT BILLION G&G GROUP
SHTEPI NE YZBERISHT BILLION G&G GROUP


Data : 10/20/2020 BILLION G&G GROUP


SHITET VILE IDEALE PER INVESTIM NE KORCE

Cmimi: €300,000
Sipërfaqja e pronës: 304
Dhoma gjumi: 8
Tualete: 5
Lloji i pronës: VIle investim 
Kati 1-Dyqani 70 m i pershtatshem per bar kafe dhe market.


Kati II dhe III jane nga 117 m2 secili. 
Secili kat ka nga 4 dhoma, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ne katin e dyte aktualisht jane dy qiraxhinj (nje dentist dhe nje ekonomist).

jepet me qera vile ne korce
shitet biznes ne korce
shitet vile ne pedonale te korcesData : 10/20/2020 BILLION G&G GROUP


JEPET ME QERA BAR KAFE TE EUROPIANI
NE PAKETE PERFSHIHEN:
Sipërfaqja e pronës: 170
Lloji i pronës: Ambient Biznesi
Gjendja e pronës: Qera

Lokali   ka nje klientele te ngritur  dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.

bar kafe europiani
BAR KAFE PRANE UET SHITJE
lokal me qera prane UET
lokal me qera te europiani


Data : 10/20/2020 BILLION G&G GROUP


JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE NDER KOMPLEKSET ME LUKSOZE NE TEG

Siguria dhe qetesia brenda kompleksit kombinuar me hapesirat e bollshme dhe komfortin japin kenaqesine e nje jetese luksoze.

Ne oferte perfshihe:
Sipërfaqja e pronës: 140
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Lloji i pronës: Apartament me garazhd 
Largesia nga Teg-u 1 minute


apartament luks ne teg
apartament me qera ne teg
apartament ne shitje te tegu billion G&G Group
teg tirane apartament

Data : 10/15/2020 BILLION G&G GROUP