WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
NJOFTIME 360
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  Njoftime 360


Kerkoj Vajze Per Manikyr Pedikyr
Kerkoj vajze per Manikyr Pedikyr  Ne Parukeri Estetike Memi Rruga Besa Tirane
Kontaktoni:+355 69 271 9789


Me ose pa eksperiencë
Mosha nuk ka rendesi
Pagesa me perqindje

Adresa
Rruga Besa afër hotel Meridian, Parukeri Estetike Memi

Data : 5/28/2021 Njoftime 360


Kerkohen Dy Kamajere restoranti Peje Kosove
Kerkohen kamariere me/pa eksperience pune ne Peje te kosoves
Kontakto tel / WhatsApp / Viber 0684277940

Ne oferte perfshihet:

Vende pune 2
Kamariere me/pa eksperience
Kushte shume te mira pune
Paga 600 euro + bakshish + akomodimin 
tel / WhatsApp / Viber 0684277940


Data : 12/19/2020 Njoftime 360


Vaji i hudhrës promovon jetë të shëndetshme
Hudhra është një bime  që sipas një studimi shëron 549 sëmundje.Kete produkt e gjeni tek njoftime 360.


Në oferte perfshihet: 

1 Shishe ma Vajin e Hudhres masa 200 gr

Përbërësit e vajit të Hudhres:

1. Allicinë
2. Diallyl Disulfide P, Mn, Mg, Fe, Ca, Cu
3. Vajra ecenciale të kualitetit më të lart
4. Germanjum
5. Sonjum Kibriti, Zn
6. Vitaminat, C, B1, B2 dhe A

Hudhra sheron 549 semundje me kryesore jane:

Klasifikimi i arterieve Kanceri
Astma
Sëmundjet e Zemres 
Diabeti
Yndyra në Gjak
Potenca seksuale
Infeksionet e lekures
Lufton Parazitet e zoreve

Hudhra eshte nje antibiotik i fuqishem  bimor

Shenim:
Janë kryer më shumë se 25 studime nga viti 1979 deri në vitin 1998 mbi 1920 persona dhe është vënë re se vaji 
i hudhrës ul kolesterolin (kiselinen) deri në masën 9-12% dhe presionin -10%. 

Perdorimi:
Konsumohet neper sallatra ne menyre natyrale

Posta nuk perfshihet ne cmim:

1)Posta brenda Shqiperis 5 euro 
2)Posta jashte shqiperie ne varesi te shtetit ku ndodhen.

Pagesa kryhet 100% parapagim kur personat ndodhen jashte shqiperise
ne: 

Ria;
Westerunion;
Moneygram;
Etj;

Pagesa brenda Shqiperise ne momentin e dorrezimit.Data : 11/2/2020 Njoftime 360


Mrekullia e shendetit prostatik Vaji i Prostates Sacco
Shëndeti i gjëndrës së prostatës është tepër i rëndësishëm për burrat.Zgjidhjen e shendetit te saj e gjeni tek Vaji i prostates Sacco

Ne oferte perfshihet:

1 shishe me vaj Prostate Sacco masa 500 ml
Permbajtja eshte 100% bimore

Bimet jane:
Menteja
Farat e Kungullit
Kamomili
Shafrani

Shenim
Prostata është një organ që gjendet përreth një organi që vlen për boshatisjen e urinës që quhet uretra. Është një nga organet kryesore të rrugëve urinare. Urina që filtrohet nga veshkat zbret në qesen e urinës nëpërmjet dy kanaleve që quhen ureter. Pra ky kanal që quhet uretra kalon nëpërmjet prostatës.
Ndaj në qoftë se është rritur organi i prostatës rruga ku kalon urina shtrëngohet dhe dalin probleme gjatë urinimit.

Vaji i prostatit i gjigandit Francez Sako eshtevaji I cili ka mjekuar shume pacjente te cilet ishin me prostate te zmadhuar. Shtrydhja ne fabrike e 4 bimeve ne 1 te veteme e bejne kete vaj bimor pa kimikate shume te kurueshem per prostate.

Perdorimi:
NE MENGJES MBAS NJE USHQIMI TE LEHTE, DHE NE DARKE MBAS USHQIMIT.

Posta nuk perfshihet ne cmim:

1)Posta brenda Shqiperis 5 euro 
2)Posta jashte shqiperie ne varesi te shtetit ku ndodhen.

Pagesa kryhet 100% parapagim kur personat ndodhen jashte shqiperise
ne: 

Ria;
Westerunion;
Moneygram;
Etj;

Data : 11/2/2020 Njoftime 360


SHITET FSHESË GJERMANE VIVENSO VETËM 1 JAVË E PËRDORUR ME TË GJITHË AKSESORËT E NEVOJSHËM ME FLETË GARANCIE
DUKE THITHUR OKSIGJEN TË PASTËR SE OKSIGJENI ËSHTË JETA PASTRONI SHTEPINE TUAJ VETEM ME FSHESEN VIVENSO TE CILEN E GJENI TEK NJOFTIME 360

NE OFERTE PERFSHIHET:

1FSHESË GJERMANE VIVENSO VETËM 1 JAVË E PËRDORUR ME TË GJITHË AKSESORËT E NEVOJSHËM ME FLETË GARANCIE 

KJO FSHESË BËN TË MUNDUR PASTRIMIN E TË GJITHË AMBIENTIT TË SHTËPISË 
LARJEN E KOLLTUKËVE, DIVANEVE, KREVATEVE, SEDILJE MAKINASH 
PASTRIM TË GJITHË ORENDIVE SHTËPIAKE, 
BËNË TË MUNDUR PASTRIMIN E AMBIENTIT DHE OKSIGJENIMIN E TIJ ! 
KJO BËNË TË MUNDUR PËRMIRËSIMIN E JETËS SHËNDETËSORE TË GJITHË FAMILJES SIDOMOS ATA ME PROBLEME RESPIRATORE, AZMATIK, SËMUNDJE KARDIOVASKULARE ETJ. ÇLIRON NË AMBIENT AROMA TË KËNDËSHME TË AKUAFRESH ,LIMONIT,PORTOKALLIT 
FSHESA SHOQËROHET ME FLETË GARANCIE E CILA ËSHTË E VLEFSHME PËR 5 VJET! 

SHËNIM: 
SHITET SE DUHET VLERA MONETARE PËR ARSYE SHËNDETËSORE FLM!

POSTA FALAS

Vidio 1 origjinale e fsheses qe eshte ne shitjeVidio 2 

Data : 10/30/2020 Njoftime 360


SHITET KREVAT TEK ELEKTRIK ME TELEKOMANDE PER INVALID
KREVAT ELEKTRIK TEK ME TELKOMANDE PER INVALID E GJENI TEK NJOFTIME 360

NE OFERTE PERFSHIHET 
1 KREVAT TEK ELEKTRIK
MATERIAL DRURI
ME TELEKOMANDE
NE GJENDJE TE SHKELQYER
NDIHMON INVALIDIN NE LEVIZJEN E TRUPIT 
HAPET DHE MBYLLET
KREVATIN E GJENI NE TIRANE

CMIMI I DISKTUESHEM

Data : 10/30/2020 Njoftime 360


Shiten atlete lekure Williams Willson USA te perdorura nr 41 Unike
Ne oferte perfshihen:

1 pale atlete 100 % lekure Williams Willson Amerikane
Nr 41
Ngjyra kafe me bezhe 
Materiali 100% lekure
Te blera ne USA.
Jane te perdorura reth 6 muaj dhe duken si te reja.

Posta falas 

Data : 10/30/2020 Njoftime 360


Shitet ose nderrohet makina Land Rover Discovery sport hse luxury
Nese doni komoditet aventure dhe udhetime te paharueshme blini ose ndroni makinen tuaj me makinen Land Rover  Discoveri sport nga NJOFTIME 360

Ne oferte perfshihet:

Shitet ose  nderrohet 1 makine  Discovery sport hse luxury 
Prodhim i Vitit 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazha
0 - 4 999
Karburanti Benzinë
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë
Struktura e veturës SUV
Prodhuesi Land Rover
Modeli Discovery Sport
Versioni me full i ktij modeli te gjitha sherbimet e bera Tavane xhami 
Jamera 2.0 
Makine me benzine shume ekonomike me 50 mije km
Cmimi i diskutueshem behet dhe ndrim.
Makina gjendet ne Tirane

Data : 10/30/2020 Njoftime 360


Shitet Hyundai Santa Fe Viti 2006
Udhetime me familjen te sigurta dhe plot aventure mund ti beni vetem me Hyunday Santa Fe e prodhuar ne vitin 2006 te cilen e gjeni tek Njoftime 360

Ne oferte perfshihet :

1 makine Hyundaj Santa Fe
Viti i prodhimit 2006
Ngjyra e zeze
Kambio manuale
2.2 nafte
Karburanti nafte
Tapiceri lekure bezhe
Navigator  Bluetooth, usb, ipod, disc.
Disqe alumini origjinale dhe goma 80% te reja.
Sendilje me ngrohje
Pasqyrat elektrike dhe antiverbuese
Dopio klima
Sensor parkimi.
Makina eshte e sapo ardhur.
Me targa dhe dokumenta te sapo bera.
Konsumi maksimal ne qytet 7L/100km.

Cmimi Pak I diskutueshem


Data : 10/30/2020 Njoftime 360


Shitet makina ne gjendje super te shkelqyer FORD 1.8 Nafte 6+1 vende
Nese doni rehati gjate udhetimeve familjare zgjidhni makinen FORD 1.8 NAFTE e vitit 2007 vetem Tek NJOFTIME 360

Ne Oferte Perfshihet :
1 makine FORD 1.8 nafte 
Viti i prodhimit 2007
Transmetuesi Manual
kilometra 229 000 km
Motorr 1.8 nafte
Karburanti Naftë
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford 
Modeli S-Max
7 vende
Taksa siguracion deri ne fund MAJI 2021
TITANIUM SHKALLA ME E LARTE E PRODHIMIT FORDIT
Shum e paster si llamarin dhe tapiceri
Cdo gje origjinale te FORDIT
KONTROLLIN mund ta beni ne cdo mekanik te sigurte tuajin
Kondinsioner funksional TOP ne 8 Zonasensor parkimi
Xhama elektik dhe te erret pasqyra elektrike
2 celesa mbyllje qendrore
Sistem alarmi xhipies
Goma te reja
Ska nevoje per asnje sherbim
Dogana e paguar
Makina ndodhet ne Tirane

Data : 10/30/2020 Njoftime 360


SHITET MAKINE BMW SERIA 1 e VITIT 2008
Shijoni komoditetin e makines BMW SERIA 1e vitit 2008 te cilen e gjeni tek NJOFTIME 360

NE OFERTE PERFSHIHET 

1 MAKINE BMW SERIA 1 
PRODHIM I VITIT 2008
NGJYRA E ZEZE
MOTORR 2.0CC 
MAKINA E SAPOARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR                     
KILOMETRA 1.92km        
KAMBIO MANUAL 6+R.      
XHAMA ELEKTRIK                            
NDEZJA START/STOP.                  
2 CELSA ORGJINAL.                      
CLIMA TRONIC.                              
PASQYRA ELEKTRIKE.                    
MAKINA DISPONON: 
ABS
ESP
AIRBAG
E PA TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE
SHERBIMET E KRYERA TE KONCESIONARI I BMW ITALIA
TE GJITHA TE SHENUARA NE LIBER
SKA NEVOJ PER ASNJE LLOJ SHERBIMI 
MAKINA ESH E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE
Makina gjendet Fier
Cmimi i diskutueshem


Data : 10/30/2020 Njoftime 360


SHITET MAKINE AUDI A 6 FULL OPTION E VITIT 2012
Shijoni komoditetin e makines AUDI A 6 e vitit 2012 te cilen e gjeni tek NJOFTIME 360

NE OFERTE PERFSHIHET:

1 Makine AUDI A 6
PRODHIM I VITIT 2012
NGJYRA E ZEZE
KILOMETRA 102 000 Km
ME DOGANE TE PAGUAR                            
GJENDJE PERFEKTE
TE GJITHA TE SHENUARA NE LIBER
SKA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI 
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CFARDOLLOJ PROVE
MAKINA GJENDET NE TIRANE

CMIMI I DISKUTUESHEM


Data : 10/30/2020 Njoftime 360