WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK QENDRA KRISTAL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion1017
TEK QENDRA KRISTAL, APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion1017 
Çmimi 280€
Tek Qendra Kristal apartament 1+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 60m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare. Apartamenti eshte i investuar dhe me mobilje shume komode. Apartamenti ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode si: dyqane, farmaci, exchange, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni ne numrin +355 69 203 3500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK QENDRA KRISTAL, BILLION G&G GROUP
TEK QENDRA KRISTAL, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK QENDRA KRISTAL, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
 

Data : 8/30/2021 BILLION G&G GROUP