WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion909
TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion909
Çmimi 160000€

Tek Komuna e Parisit apartament 3+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 163.5 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje sallon me kuzhine te perbashket qe kane dalje tek njeri nga ballkonet, tre dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkonin e dyte dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 7 dhe te parafundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje kubatur te rregullt dhe hapsura te bollshme. Ka orientim optimal qe e be hasiren te mire ndricuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar qe ofron te gjitha fasilitete per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion ceftifikat pronesie Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP