WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK 21 DHJETORI, 2 APARTAMENTE PER SHITJE! ID: Billion1015
TEK 21 DHJETORI, 2 APARTAMENTE PER SHITJE!
ID: Billion1015
Çmimi 180000€

Tek 21 Dhjetori 2 apartamente per shitje. Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues te mirembajtur perbehet nga: -Nje apartament 1+1, 45m2 i cili eshte i organizuar nga nje sallon dhe kuzhine te vecuar nje dhome gjumi dhe nje tualet. -Nje apartament 2+1+ papafingo ,135m2 i cili eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe papafingo open space -Nje tarrace 105m2 e cila eshte e shfrytezueshme Apartamentet jane te investuar ne strukuture dhe ka tarracen e izoluar me termoizolim, hidroizolim dhe veshje me pllaka kurse pjesa e papafingos eshte e mbuluar me tjegulla. Ka sistem me ngrohje djellore. Eshte mundesi e mire investimi duke qene se eshte nje nga zonat me te kerkuara per apartamente me qira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK 21 DHJETORI, BILLION G&G GROUP
TEK 21 DHJETORI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK 21 DHJETORI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP