WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK ASTIRI 20 GARAZHDE PER SHITJE ! ID: Billion903
TEK ASTIRI 20 GARAZHDE PER SHITJE !
ID: Billion903
Çmimi 148000€
Shiten 20 garazhde ne Astir tek kryqezimi i Viles L .Garazhdet ndodhen ne nje zone kyce dhe te mirembajtur ,ndodhen ne nje ambient te thate dhe mund ti perdorni si per magazina ose mundesi te tjera, disponojne dokumetacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne nr 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK ASTIRI, BILLION G&G GROUP
TEK ASTIRI, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK ASTIRI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP