WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion902
TEK KOMUNA E PARISIT ,APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion902
Çmimi 148000€
Super apartament 3+1+2 ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Tiranes,tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te dhe ka nje siperfaqe spacioze prej 132m2 .Eshte i organizuar nga nje sallon i madh ,kuzhina e vecuar,dhomat e gjumit ,dy tualete dhe nje ballkon me nje pamje te lire. Apartamenti ka ndricim natyral plot drite dhe shitet totalisht i mobiluar sic paraqitet dhe ne foto. Pallati eshte i mirembajtur dhe ka ashensor.Zona e Komunes se Parisit vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, BILLION G&G GROUP
TEK KOMUNA E PARISIT, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK KOMUNA E PARISIT, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP