WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


NE SHKOZET , DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE ! ID: Billion901
NE SHKOZET , DURRES SHTEPI PRIVATE PER SHITJE !
ID: Billion901
Çmimi 80000€
Shitet shtepi private e ndodhur ne zonen e Shkozetit Durres . Shtepia organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje ,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon,eshte nje kateshe po e projektuar per te ngritur edhe 2 kate te tjera me nje siperfaqe ndertimi 100 m2 .Shtepia eshte e mobiluar.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2860/ne-shkozet-durres-shtepi-private-per-shitje-billion901.html
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE SHKOZET, BILLION G&G GROUP
NE SHKOZET, ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE SHKOZET, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/28/2021 BILLION G&G GROUP