WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj Trajnim 9 Ditor I Personalizuar ALBANIA NETWORK GLOBAL
Mirësevini!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion898
TEK FRESKU APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !
ID: Billion898
Çmimi 42000€
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut ,tek Rruga e Thesarit . Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 68 m2 i cili ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire-administruar,pa ashensor.Organizohet me nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon.Apartamenti ofrohet i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe shume te kerkuar se fundmi i cili te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK FRESKU, BILLION G&G GROUP
TEK FRESKU, ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK FRESKU, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP