WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1 SHITJE! ID: Billion896
TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 2+1 SHITJE!
ID: Billion896
Çmimi 160000€
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirembajtur , me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 eshte i investuar se fundmi me dyer dhe dritare dhe ka nje mobilim luksoz dhe shume komod.Ka nje orientim jug-lindje , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha facilitet per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume qendres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK MYSLYM SHYRI , BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI, SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP
TEK MYSLYM SHYRI, ME QERA BILLION G&G GROUP 

Data : 8/27/2021 BILLION G&G GROUP