WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion810
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion810
Çmimi: 1 €
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 400 m2, ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne dy kate ne menyre te rregullt per zyra ose , mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Ne katin e pare ka 75 m2 dhe ne te dytin 400 m2 te ndara ne ambiente me siperfaqe te ndryshme .Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP