WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion809
TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion809
Çmimi: 450 €
Tek Rruga e Kavajes , apartament 2+1+2 per qira! Ndodhet ne fillim te Rruges se Kavajes shume prane Qendres ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me nje mobilim bashkekohore. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E KAVAJES ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E KAVAJES SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP