WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion808
TEK GJIRI LALZIT , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion808
Çmimi: 135000 €
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e Gjirit te Lalzit brenda kompleksit Lura 1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 1 tualet te bollshem . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje vile dy kateshe , te mirembajtur dhe mireadministruar . Ka nje siperfaqe prej 96,5 m2 dhe ndodhet shume afer bregut te detit . Apartamenti eshte investuar se fundmi ,ka nje oborr shume te kendeshem perpara Eshte i orientuar nga jugu , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron shume fasilitete per nje jete sa me komode ,Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/22/2021 BILLION G&G GROUP