WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion806
TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion806
Çmimi:145000 €
Tek Liqeni i Thate apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 104m2. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje organizim te favorshem ku korridori shperndares ndan zonat e dites ku perfshihet salloni me kuzhinen e perbashket qe kane dalje ne ballkon dhe tualeti, me zonat e nates qe perbehet nga dhoma kryesore qe ka tualetin dhe ballkonin brenda dhe nje dhome dytesore. Apartamenti ka orientim optimal nga jug-lindja qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme,gjithashtu dhe qetesine per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK LIQENI I THATE BILLION G&G GROUP
TEK LIQENI I THATE ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK LIQENI I THATE SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP