WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE! ID: Billion805
NE ASTIR AMBIENT KOMERICAL PER SHITJE!
ID: Billion805
Çmimi:380000 €
Ne zonen e Astirit shitet ambient komercial. Ka nje siperfaqe 600 m2, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ku nje pjese eshte dalje ne katin zero dhe nje pjese ne -1, Ambienti eshte i mirembajtur dhe i organizuar ne menyre te rregullt . Mund te sherbeje per tipologji te ndryshme biznesi. Zona ne te cilin ndodhet te ofron te gjitha sherbimet, ka vizibilitet ne rruge kryesore si dhe levizshmeri te larte te Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
NE ASTIR BILLION G&G GROUP
NE ASTIR ME QERA BILLION G&G GROUP 
NE ASTIR SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP