WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Çmimi: 350 €
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Qendres Tregtare ETC. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat ekziztues, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 80 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT BILLION G&G GROUP
TEK RRUGA E ELBASANIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK RRUGA E ELBASANIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP