WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Sezon Dekor
Mirësevini në dyqanin online!
BILLION G&G GROUP
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  BILLION G&G GROUP


TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion802
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion802
Çmimi: 75500 €
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 1+1 per shitje. Apartament eshte 69.94 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal nga perendimi. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti.Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e kerkuar pasi te ofron qetesine, ajrin e paster dhe privatesine. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
SHTEPI NE SHITJE BILLION GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT BILLION G&G GROUP
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT ME QERA BILLION G&G GROUP 
TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT SHTEPI ME QERA BILLION G&G GROUP

Data : 7/21/2021 BILLION G&G GROUP