WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
NJOFTIME 360
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Njoftime 360


Shitet ose nderrohet makina Land Rover Discovery sport hse luxury
Nese doni komoditet aventure dhe udhetime te paharueshme blini ose ndroni makinen tuaj me makinen Land Rover  Discoveri sport nga NJOFTIME 360

Ne oferte perfshihet:

Shitet ose  nderrohet 1 makine  Discovery sport hse luxury 
Prodhim i Vitit 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazha
0 - 4 999
Karburanti Benzinë
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë
Struktura e veturës SUV
Prodhuesi Land Rover
Modeli Discovery Sport
Versioni me full i ktij modeli te gjitha sherbimet e bera Tavane xhami 
Jamera 2.0 
Makine me benzine shume ekonomike me 50 mije km
Cmimi i diskutueshem behet dhe ndrim.
Makina gjendet ne Tirane

Data : 10/30/2020 Njoftime 360