WhatsApp Chat!
PanairiOnline Prezentimi i Biznesit tuaj
Panairi I Librit Online Njoftime 360
Welcome BIZNESI !
NJOFTIME 360
Mountains

 KERKONI OFERTEN
 TE BIZNESI
 Njoftime 360


Shitet Hyundai Santa Fe Viti 2006
Udhetime me familjen te sigurta dhe plot aventure mund ti beni vetem me Hyunday Santa Fe e prodhuar ne vitin 2006 te cilen e gjeni tek Njoftime 360

Ne oferte perfshihet :

1 makine Hyundaj Santa Fe
Viti i prodhimit 2006
Ngjyra e zeze
Kambio manuale
2.2 nafte
Karburanti nafte
Tapiceri lekure bezhe
Navigator  Bluetooth, usb, ipod, disc.
Disqe alumini origjinale dhe goma 80% te reja.
Sendilje me ngrohje
Pasqyrat elektrike dhe antiverbuese
Dopio klima
Sensor parkimi.
Makina eshte e sapo ardhur.
Me targa dhe dokumenta te sapo bera.
Konsumi maksimal ne qytet 7L/100km.

Cmimi Pak I diskutueshem


Data : 10/30/2020 Njoftime 360